| Komentarzy: | 1 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 4 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 10 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 2 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 1 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
Stary fps w kosmosie (Poszukiwana...) 2020-12-29 20:34:45
Hej!
Ostatnio mam flashbacki z dzieciństwa i przypomniała mi się gierka rozgrywająca się w kosmosie. Taki trochę doom, ale ze skrzyniami i przeciwnicy to byli chyba pająkami...(bynajmniej na początku dema) Wiem, że były tez jakieś pojazdy do niszczenia przy pomocy broni, wgl. bronie można było nosić dodatkowo na ekranie po lewej lub prawej i nimi strzelać niezależnie.
Misję...
Stara platformówka o robocie z chwytakiem (Poszukiwana...) 2019-08-06 20:32:28
Witam ponownie!
Od dłuższego czasu po głowie chodzi mi bardzo stara gra platformowa w której poziomy pokonywało sie robotem, takim dosłownie kwadracikiem z nóżkami który miał taki chwytak od góry, którym mógł łapać się sufitu i po nim chodzić. Wiem że to bardzo mało ale więcej nie pamiętam :)
Liczę na Was :3
Gra z widokiem z góry (Poszukiwana...) 2018-11-15 19:22:56
Witam!
Od kiedy Ami udzielił mi pomocy w sprawie Pac Guy 2, rozmyślałem nad tym jeszcze w co grałem za dzieciaka na informatyce. Przypomniałem sobie pewną grę z widokiem z gory, sterowało sie postacią i strzelało do robotów które po uszkodzeniu mozna było "dosiadać". Nie pamietam tytułu, ale chyba w stylu: "Manisht?" mozliwe ze tak...
Stara gra o... Mandarynce (Poszukiwana...) 2018-11-10 18:12:09
Witam!
Szukam pewnej starej gry z czasów windows 95-98. Gra polegała na sterowaniu pomarańczową kulką (stąd nazywaliśmy ta postac za dzieciaka jako mandarynka) na róznych planszach gdzie były rózne przeszkody, zbierało sie kulki i można było strzelac do przeciwników. Wiem jeszcze że gra miała tytuł składający się z dwóch słów i dwójki: "****** **** 2" (tak...