matus10510

Ranga
Ranga: 0
Dołączył: 2014-06-30
Ostatnio zalogowany: 2014-06-30
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do matus10510

Statystyka

Komentarzy:0Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:1
Screen'y:0Posty na forum:0
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Tematy na forum:

Strona: 1,

Poszukuje gry na Amige (Amiga) 2014-06-30 22:56:34
Dawno już nie grałem w tą grę dlatego opis może sie leciuteńko mijać z prawdą. Pamiętam tylko, że w Intro w lesie coś się pali a później z lasu wyjeżdża samochód i goni go policja. Klimat gry utrzymany jest w latach 50-60 XXw. w Ameryce. Jeździ się samochodem i co etap zajeżdża się do sklepu. Ktoś pamięta taką grę ??

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware