| Komentarzy: | 225 | Posty w pomocy: | 1 |
| Recenzji: | 8 | Dodatki: | 2 |
| Tipsów: | 10 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 14 | Posty na forum: | 3 |
| Filmy: | 1 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 370 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Ruff 'n' Tumble 2012-07-21 10:50:32
Jedna z lepszych gier na Amidze. Polecam . Sporo czasu się spędzało przy niej.

Worms Plus 2012-07-20 21:51:51
Świetna stary klasyk nic dodać nic ująć . Sporo czasu się spędziło grając we dwie osoby.

Lotus Trilogy 2012-07-19 08:44:35
Świetna gra sporo czasu się spędzało przy niej i co jest dobre można było grać we dwie osoby jednocześnie. Dobra ścieżka muzyczna.

The Settlers 2012-07-17 18:03:50
Co do wypowiedzi wojtecky ten trik działa tylko i wyłącznie na wersji Amidze. Na PC już nie można połączyć się z innym przeciwnikiem drogą.

Konami Collectors Series: Castlevania & Contra 2012-07-17 14:23:27
Świetna gierka przypominają się stare dobre czasy.

Ufo: Enemy Unknown 2012-07-15 15:40:48
Stare dobre czasy świetna gra teraz też w nią gram z przyjemnością. Polecam.

The Settlers 2012-07-15 15:24:49
Nie zapomniane The Settlers stare czasy ale do dnia dzisiejszego gra mam swój charakter pamiętam jak pierwszy raz zagrałem na Amiedze.

North & South 2012-07-15 15:19:21
Nie zapomniana gra pamiętam jak wiele godzin się spędzało przy niej jeszcze na Amidze.

Superfrog 2012-07-15 15:16:16
Stare dobre czasy pamiętam jak pierwszy raz na Amidze grałem. Gra łatwa prosta i przyjemna.

Kajko i Kokosz 2012-07-15 15:13:54
Gra świetna pamiętam jak pierwszy raz grałem na Amidze. Polecam świetna polska gierka.