Misiek5872

Ranga
Ranga: 7
Dołączył: 2012-07-15
Ostatnio zalogowany: 2026-01-24
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do Misiek5872

Statystyka

Komentarzy:225Posty w pomocy:1
Recenzji:8Dodatki:2
Tipsów:10Tematy na forum:0
Screen'y:14Posty na forum:3
Filmy:1Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:370
Tematy w pomocy:0

Komentarze użytkownika

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5,
Amiga

Ruff'n'Tumble 2012-07-21 10:51:18

Jedna z lepszych gier. Polecam .

Amiga

Ruff 'n' Tumble 2012-07-21 10:50:32

Jedna z lepszych gier na Amidze. Polecam . Sporo czasu się spędzało przy niej.

PC

Worms Plus 2012-07-20 21:51:51

Świetna stary klasyk nic dodać nic ująć . Sporo czasu się spędziło grając we dwie osoby.

PC

Pac-Man 2012-07-20 21:42:50

Świetna gra polecam prawdziwy klasyk.

PC

Super Mario Bros 2012-07-20 21:27:24

Gra jest fajna sporo czasu się spędziło przy niej .

PC

Ugh! 2012-07-20 12:54:17

Dobra gra polecam.

Amiga

Lotus Trilogy 2012-07-19 08:44:35

Świetna gra sporo czasu się spędzało przy niej i co jest dobre można było grać we dwie osoby jednocześnie. Dobra ścieżka  muzyczna. 

PC

Desert Strike: Return To The Gulf 2012-07-18 05:44:48

Gra super sporo czasu się spędziło przy niej.

PC

Prehistorik 2012-07-18 05:42:13

Pierwsza część jest świetna.

PC

Prehistorik 2 2012-07-18 05:40:43

Dobra gierka.

PC

The Settlers 2012-07-17 18:03:50

Co do wypowiedzi wojtecky ten trik działa tylko i wyłącznie na wersji Amidze. Na PC już nie można połączyć się z innym przeciwnikiem drogą. 

PC

Franko: The Crazy Revenge 2012-07-17 14:28:37

Dobra gra tamtych czasów. 

PC

Konami Collectors Series: Castlevania & Contra 2012-07-17 14:23:27

Świetna gierka przypominają się stare dobre czasy. 

Amiga

Mortal Kombat 2012-07-16 20:43:31

Świetna gra. Sporo czasu się spędzało.

Amiga

Mortal Kombat 2 2012-07-16 20:42:32

świetna gra. sporo czasu się spędziło

PC

Dark Colony 2012-07-16 13:54:39

Dobra stara gierka polecam.

PC

Ufo: Enemy Unknown 2012-07-15 15:40:48

Stare dobre czasy świetna gra teraz też w nią gram z przyjemnością. Polecam.

PC

Dune 2000 2012-07-15 15:33:53

stara dobra gra.

PC

Cannon Fodder 2 2012-07-15 15:27:43

gra super. 10/10 nic dodać nic ująć. 

PC

Cannon Fodder 2012-07-15 15:27:11

Gra 10/10 po prostu rewelacyjna nic dodać nic ująć :D

PC

The Settlers II (PL) 2012-07-15 15:25:59

Gra super. Stare dobre czasy. Warta polecenia. 

PC

The Settlers 2012-07-15 15:24:49

Nie zapomniane The Settlers stare czasy ale do dnia dzisiejszego gra mam swój charakter pamiętam jak pierwszy raz zagrałem na Amiedze. 

PC

North & South 2012-07-15 15:19:21

Nie zapomniana gra pamiętam jak wiele godzin się spędzało przy niej jeszcze na Amidze. 

PC

Superfrog 2012-07-15 15:16:16

Stare dobre czasy pamiętam jak pierwszy raz na Amidze grałem. Gra łatwa prosta i przyjemna. 

PC

Kajko i Kokosz 2012-07-15 15:13:54

Gra świetna pamiętam jak pierwszy raz grałem na Amidze. Polecam świetna polska gierka.

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware