| Komentarzy: | 225 | Posty w pomocy: | 1 |
| Recenzji: | 8 | Dodatki: | 2 |
| Tipsów: | 10 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 14 | Posty na forum: | 3 |
| Filmy: | 1 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 370 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Leisure Suit Larry 1: in the Land of the Lounge Lizards (+Remake) 2013-08-28 12:01:14
świetna gra polecam.

Leisure Suit Larry 1: In the Land of the Lounge Lizards (PL) 2013-08-18 12:04:12
Ciekawe pierwsza część świetnerj gry. Polecam.

Resident Evil 2013-05-26 21:08:20
Świetna gra sporo czasu się spędziło przy niej. Super klimat polecam.

The Settlers (PL) 2013-04-06 19:45:08
Jak dla mnie SUPER wiele godzin się spędziło. Do dnia dzisiejszego mam ją na dysku.

KKND: Krush, Kill 'N' Destroy Xtreme 2013-03-24 08:48:24
Jak dla mnie 9/10 jak na te lata to powinna być lepsza.

3D World Boxing 2013-01-11 16:27:10
Dla mnie gra okropna kiedyś w nią grałem na amidze. Nie polecam.