Misiek5872

Ranga
Ranga: 7
Dołączył: 2012-07-15
Ostatnio zalogowany: 2026-01-24
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do Misiek5872

Statystyka

Komentarzy:225Posty w pomocy:1
Recenzji:8Dodatki:2
Tipsów:10Tematy na forum:0
Screen'y:14Posty na forum:3
Filmy:1Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:370
Tematy w pomocy:0

Komentarze użytkownika

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, >
Amiga

Sid Meier's Civilization 2014-03-30 18:48:53

Świetna gra polecam stare dobre czasy.

PC

Sid Meier's Civilization 2014-03-30 18:47:40

Świetna gra polecam stare czasy sie przypominaja .

PC

Pinball Fantasies 2014-02-14 16:45:36

Dobry piniball jeszcze pamiętam z amigi.

Commodore 64

Sex Games 2014-02-01 10:40:50

Ta gra była zrobiona na sprawdzenie dżojstika.

PC

NAM 2014-02-01 10:23:52

Jak na tamte lata to i tak gra fajna.

PC

Przygody Ryśka: Wyspa Miłości 2014-01-31 09:56:23

Świetna gra choć krótka sporo zabawnych gagów.

PC

Might & Magic IV: Clouds of Xeen 2014-01-26 18:44:19

humm 9/10 całkiem niezła gra.

PC

Legion 2014-01-26 18:43:11

no naprawde niezła gra polecam.

PC

Sega Rally Championship 2014-01-26 18:41:08

Super gra sporo czasu się spędziło przyniej.

PC

F1-Spirit 2014-01-26 18:40:15

Fajna gierka polecam.

PC

Transport Tycoon 2014-01-26 18:38:05

średnia gra ekonomiczna.

Amiga

MiG-29 Fulcrum 2014-01-26 18:36:24

Nie zły symulator troche czasu się spędziło przy tym.

PC

Blood Bath at Red Falls 2014-01-08 20:36:28

całkiem całkiem gierka.

PC

System Shock (PL) 2014-01-08 17:28:37

Nie zła gra i dotego PL. Polecam

PC

4D Prince of Persia 2014-01-07 12:41:46

Jak dla mnie średnia. Klasyk lepszy. 

Amiga

Dune 2: Battle for Arrakis 2014-01-04 06:01:12

Świetna gra polecam.

Amiga

Worms: The Director's Cut 2014-01-04 05:58:45

Świetna gra pamiętam sporo czasu się spędziło.  

Amiga

Ruff and Reddy in the Space Adventure 2013-12-15 22:09:15

Średnia platformówka   

Amiga

UGH 2013-12-15 21:59:39

Świetna gra sporo czasu się przyniej spędziło.

Commodore 64

Law of the West 2013-12-13 19:30:17

Super gra sporo czasu się spędziło. 

Commodore 64

Robin of the Wood 2013-12-13 19:20:29

Świetna gra sporo czasu się przyniej spędziło.

PC

Scorched Planet 2013-10-26 17:35:26

Jak dla mnie okropna. Jak na te lata.  

Amiga

Leisure Suit Larry 1: in the Land of the Lounge Lizards (+Remake) 2013-08-28 12:01:14

świetna gra polecam.

PC

Leisure Suit Larry 1: In the Land of the Lounge Lizards (PL) 2013-08-18 12:04:12

Ciekawe pierwsza część świetnerj gry. Polecam.

PC

Dune (PL) 2013-08-10 18:46:59

Świetna gra polema.

PC

Claw 2013-07-12 20:31:48

Super gra.

PC

The First Samurai 2013-06-22 14:36:12

Jak dla mnie świetna gra spro czasu się przyniej spędziło.

PC

Lotus III: The Ultimate Challenge 2013-06-13 12:23:41

Klayka czy trzeba tu coś pisać. 

PC

Ufo: Terror from the Deep (PL) 2013-06-05 20:04:53

Świetna gra sporo czasu się przy niej spędziło. 

PC

Street Fighter II 2013-06-01 19:27:25

świetna gra. sporo czasu się pograło w nią.  

PC

Street Fighter 2013-06-01 19:26:31

Świetna jak na tamte czasy.

Amiga

Kajko i Kokosz 2013-05-28 08:38:51

A mi się gra podoba stara dobra gra. Polecam. 

PC

Resident Evil 2013-05-26 21:08:20

Świetna gra sporo czasu się spędziło przy niej. Super klimat polecam.

PC

Dyna Blaster 2013-05-05 18:50:32

świetna gra polecam zabawa dla kilku osób. 

Commodore 64

Tomcat 2013-05-05 18:44:55

Stare dobre czasy świetna gra polecam.

PC

Heroes Of Might And Magic (Wersja ISO) 2013-04-27 15:55:19

świetna gra klasyka.

PC

Army Men 2013-04-19 20:08:39

Jak dla mnie super gra sporo czasu się w nią grało.   

PC

The Settlers (PL) 2013-04-06 19:45:08

Jak dla mnie SUPER wiele godzin się spędziło.  Do dnia dzisiejszego mam ją na dysku.

PC

Chess 88 2013-04-05 20:48:23

Jak na tamte czasy świetna.

PC

Colonization (PL) 2013-04-05 06:38:45

Świetna gra polecam.

PC

KKND: Krush, Kill 'N' Destroy Xtreme 2013-03-24 08:48:24

Jak dla mnie 9/10 jak na te lata to powinna być lepsza.

PC

Mortal Kombat Project 4.1 2013-03-12 19:21:14

Ciekawy pomysł.

PC

Mortal Kombat 4 2013-03-12 19:17:36

Całkiem ciekawie się gra w 4.

PC

Mortal Kombat 3 2013-03-12 19:14:34

Jak dla mnie trzecia część jest lepsza do 2.

Commodore 64

North & South 2013-02-01 18:21:10

Świetna gra polecam  

Amiga

Dune (2in1) 2013-01-11 16:54:51

Super gra sporo czasu się przy niej spędziło. Polecam.

Amiga

Lotus III: The Ultimate Challenge 2013-01-11 16:51:09

Super gra polecam.

Amiga

Lotus Esprit Turbo Challenge 2013-01-11 16:50:33

Super gra polecam.

Amiga

Lotus Turbo Challenge 2 2013-01-11 16:50:05

Super gra polecam.

PC

3D World Boxing 2013-01-11 16:27:10

Dla mnie gra okropna kiedyś w nią grałem na amidze. Nie polecam.

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, >
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware