The Settlers

The Settlers
Producent i rok wydania:
Blue Byte 1993
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(1.451 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - The Settlers
Zobacz także:
The Settlers II (PL)The Settlers II Mission CDThe Settlers (PL)The Settlers 3: Ultimate CollectionWidelandsThe Settlers: Smack a Thief!

Ocena: ( 9.13 / 10 )
12345678910

Głosów: 142 Pobrano: 2191 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Magia osadników w pierwszej odsłonie - Osadnicy... po prostu, buduj państwo, dbaj o zaplecze, i walcz. Prosty schemat, prawda? Ale nie będę przed nikim ukrywał, że The Settlers to moja ulubiona seria strategii z zacięciem ekonomicznym- od kiedy się tylko z nią zapoznałem, potrafiłem zachwycić się budową sprawnego państwa, które wyrastało ponad konkurencję - po czym dokonać aktu eksterminacji na dużo słabszym przeciwniku ;]. Już pierwsza część, The Settlers, zwanej pierwotnie z niemiecka Die Siedler - gr... Więcej >>>
Inne: Settlers I | Więcej >>>
The Settlers: The Settlers Gameplay 1994 The Settlers: The Settlers Intro 1994 The Settlers:  The Settlers:  The Settlers:
Kod/Tips: Oto poprawka która "nieco" podkręci ilość posiadanych na początku gry rzeczy.Rozgryzamy plik pod nazwą SAVE?.DS. Pierwszą rzecz... Więcej >>>

Komentarze

Ranga 10
Gelidus
Ranga: 10
Dołączył:
2010-12-29
2026-02-06 14:37:47

Grałem w tą grę przez dłuższy czas na starym kompie kiedyś, naprawdę fajna strategia z klimatem, a grafika nadal przyciąga :)

Ranga 4
Pepelepl
Ranga: 4
Dołączył:
2025-10-05
2025-10-05 01:53:45

Jak dla mnie to najlepsza gra strategiczna jaka powstała. Niestety mimo, że co kilka lat wracam do niej to nie udało mi się dojść do 30 poziomu. Ciekawe ilu osobom sieto udało? :)

Ranga 0
jacho6
Ranga: 0
Dołączył:
2022-09-18
2025-09-20 16:21:34
The Settlers to super gra super zabawa, do teraz gram w Settlers III złota edycja. I nigdy się nie znudzi. :).
Ranga 6
fokcuf
Ranga: 6
Dołączył:
2015-05-22
2015-07-29 19:37:04

Jak pierwszy raz zobaczyłem S1 na Amidze to byłem zachwycony tym żywym światem. Po latach próbowałem przejść część pierwszą na PC ale przebicie się przez 25 misji z tego co pamiętam to za wysokie progi ; )

Ranga 6
FMFC
Ranga: 6
Dołączył:
2010-12-08
2014-12-16 16:32:55

Settlersy... Jak byłem mały to nie wiedziałem jak można w pierwszej części gry zaatakować przeciwnika. Zresztą do teraz nie wiem ^^

Ranga 3
Andenerv
Ranga: 3
Dołączył:
2012-04-07
2014-04-26 21:40:55

Niezapomniana wciąż uwielbiana ;)

Ranga 0
gramgry
Ranga: 0
Dołączył:
2014-01-31
2014-01-31 20:41:13

Super gierka

Ranga 2
slezyn
Ranga: 2
Dołączył:
2013-02-11
2013-02-12 21:14:46

Ehh... pierwsza strategia w którą grałem. Warto zagrać.

Ranga 6
knopix2
Ranga: 6
Dołączył:
2012-08-11
2012-08-20 00:19:42

niezapomniane intro z rycerzykiem na zawsze zapada w pamiec

Ranga 1
Mike8
Ranga: 1
Dołączył:
2012-02-20
2012-07-26 22:23:18

Jedna z pierwszych gierek w jakie grałem w swoim życiu. Wtedy to był taki hicior, że się o świecie zapominało.

Strona: 1, 2, 3, 4, 5, >

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat gry The Settlers.
Komentarze typu "Jak uruchomić grę?", "Gra nie działa" lub nie na temat zostaną usunięte!
O problemach z grą można pisać na forum i w dziale pomocy gry!

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: