Ocena: ( 9.13 / 10 )
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Głosów: 142 Pobrano: 2191 razy.
Grałem w tą grę przez dłuższy czas na starym kompie kiedyś, naprawdę fajna strategia z klimatem, a grafika nadal przyciąga :)
Jak dla mnie to najlepsza gra strategiczna jaka powstała. Niestety mimo, że co kilka lat wracam do niej to nie udało mi się dojść do 30 poziomu. Ciekawe ilu osobom sieto udało? :)
Jak pierwszy raz zobaczyłem S1 na Amidze to byłem zachwycony tym żywym światem. Po latach próbowałem przejść część pierwszą na PC ale przebicie się przez 25 misji z tego co pamiętam to za wysokie progi ; )
Settlersy... Jak byłem mały to nie wiedziałem jak można w pierwszej części gry zaatakować przeciwnika. Zresztą do teraz nie wiem ^^
Niezapomniana wciąż uwielbiana ;)
Super gierka
Ehh... pierwsza strategia w którą grałem. Warto zagrać.
niezapomniane intro z rycerzykiem na zawsze zapada w pamiec
Jedna z pierwszych gierek w jakie grałem w swoim życiu. Wtedy to był taki hicior, że się o świecie zapominało.
Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat gry The Settlers.
Komentarze typu "Jak uruchomić grę?", "Gra nie działa" lub nie na temat zostaną usunięte!
O problemach z grą można pisać na forum i w dziale pomocy gry!