| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 1 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 2 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
Serdeczna prośba o pomoc w znalezieniu gier (Stare Gry) 2018-06-04 21:11:53
Nieee.. pamietam, że w CD-Action oni wyraźnie zaznaczyli ze to gra ich fanów dla fanów mniej wiecej grafika była podobna do SOLDAT pozniej cos kojarze, że wyszedł coś jakby dodatek..
Serdeczna prośba o pomoc w znalezieniu gier (Stare Gry) 2018-06-04 18:42:34
Pierwsza udało mi się znaleść totalnie przypadkiem przeglądając youtube jej tytuł to Handkerchief
Odnośnie drugiej to pamietam, że była dostępna w cdaction i pisali ze to specjalnie dla CDA robione i wiem ze doczekala sie kontynuacji. Z dodatkowych rzeczy które pamietam to był tam dość dużo walki i konczyła sie po przejsciu wyspy na którą sie przybywało.
Możliwe...