smitek

Ranga
Ranga: 4
Dołączył: 2011-04-21
Ostatnio zalogowany: 2014-04-18
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do smitek

Statystyka

Komentarzy:3Posty w pomocy:0
Recenzji:1Dodatki:0
Tipsów:2Tematy na forum:1
Screen'y:0Posty na forum:2
Filmy:0Dodane gry:3
Albumy:0Ocenione gry:19
Tematy w pomocy:1

Komentarze użytkownika

Strona: 1,
PC

Asterix & Obelix 2011-07-01 12:51:15

Dobra gierka poprostu ;)

PC

Deluxe Ski Jump 2.1 2011-04-21 13:38:05

cala wies schodzi sie do mnie i pykamy

PC

Wasteland 2011-04-21 12:23:02

calkiem zaawansowana jak na tamte lata

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware