| Komentarzy: | 3 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 1 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 2 | Tematy na forum: | 1 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 2 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 3 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 19 |
| Tematy w pomocy: | 1 |

Sterowanie (Asterix & Obelix) 2011-07-01 13:10:42
Jakby ktoś nie wiedział to sterowanie: Strzałkami chodzimyC- SprintV- SkokB- Cios