smitek

Ranga
Ranga: 4
Dołączył: 2011-04-21
Ostatnio zalogowany: 2014-04-18
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do smitek

Statystyka

Komentarzy:3Posty w pomocy:0
Recenzji:1Dodatki:0
Tipsów:2Tematy na forum:1
Screen'y:0Posty na forum:2
Filmy:0Dodane gry:3
Albumy:0Ocenione gry:19
Tematy w pomocy:1

Tematy w pomocy:

Strona: 1,
PC

Sterowanie (Asterix & Obelix) 2011-07-01 13:10:42

Jakby ktoś nie wiedział to sterowanie: Strzałkami chodzimyC- SprintV- SkokB- Cios

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware