| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 1 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 6 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2015-11-09 22:23:03
Witajcie. Mam pytanie, mianowicie chodzi o to że nie mogę sobię poradzić z ustawieniem na klawiature, w ogóle nie działa. nie mogę grać na klawiaturze na tych emulatorach? Bo w opcjach emulatora nie znalazłem problemu.