telkier

Ranga
Ranga: 1
Dołączył: 2015-11-09
Ostatnio zalogowany: 2015-11-23
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do telkier

Statystyka

Komentarzy:0Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:1
Screen'y:0Posty na forum:6
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Tematy na forum:

Strona: 1,

Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2015-11-09 22:23:03
Witajcie. Mam pytanie, mianowicie chodzi o to że nie mogę sobię poradzić z ustawieniem na klawiature, w ogóle nie działa. nie mogę grać na klawiaturze na tych emulatorach? Bo w opcjach emulatora nie znalazłem problemu.

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware