telkier

Ranga
Ranga: 1
Dołączył: 2015-11-09
Ostatnio zalogowany: 2015-11-23
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do telkier

Statystyka

Komentarzy:0Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:1
Screen'y:0Posty na forum:6
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Posty na forum:

Strona: 1,

Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2015-11-16 23:43:50
Dobra. Pogram w to co mogę , a potem reinstalnę z Win 8 na win 7 albo XP. To napewno zmieni wszystko na lepszę. Jeszcze jedno pytanie. Czy w zsnesw151 można przyśpieszać gre przyciskiem, jeżeli tak to jak to ustawić i gdzie ?

Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2015-11-16 22:46:01
Dobra. Final Fantasy V mi nie działa i reszta seri również , natomiast dragon ball mi działa. Możliwe że to wina gier?

Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2015-11-15 16:17:05
To jest mój Config , nie rozumiem co zmienić mam , bo troche inaczej to wygląda niż to co napisałeś Mario :  ; ZSNES Configuration file ; Frame Skip: 0 = Auto, 1-10 = Skip 0 .. 9 FrameSkip = 0 ; Player 1/2 Input Device.  Use the GUI to set these values ; NOTE : Using this to select joysticks manually will NOT work! Player1Device = 1 Player2Device = 0 ;...

Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2015-11-15 16:17:03
.

Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2015-11-11 11:50:36
Ja właśnie , nie mogę ustawić tam klawiatury , nie mam takiej opcji *.*

Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2015-11-11 02:03:51
Wybacz Nexus, masz racje. No to tak Windows 8 , laptop Samsung XE700T1C, Emulatory : -zsnesw151 -snes9xa

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware