| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 1 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 6 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2015-11-16 23:43:50
Dobra. Pogram w to co mogę , a potem reinstalnę z Win 8 na win 7 albo XP. To napewno zmieni wszystko na lepszę. Jeszcze jedno pytanie. Czy w zsnesw151 można przyśpieszać gre przyciskiem, jeżeli tak to jak to ustawić i gdzie ?
Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2015-11-16 22:46:01
Dobra. Final Fantasy V mi nie działa i reszta seri również , natomiast dragon ball mi działa. Możliwe że to wina gier?
Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2015-11-15 16:17:05
To jest mój Config , nie rozumiem co zmienić mam , bo troche inaczej to wygląda niż to co napisałeś Mario :
; ZSNES Configuration file
; Frame Skip: 0 = Auto, 1-10 = Skip 0 .. 9
FrameSkip = 0
; Player 1/2 Input Device. Use the GUI to set these values
; NOTE : Using this to select joysticks manually will NOT work!
Player1Device = 1
Player2Device = 0
;...
Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2015-11-15 16:17:03
.
Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2015-11-11 11:50:36
Ja właśnie , nie mogę ustawić tam klawiatury , nie mam takiej opcji *.*
Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2015-11-11 02:03:51
Wybacz Nexus, masz racje. No to tak Windows 8 , laptop Samsung XE700T1C, Emulatory :
-zsnesw151
-snes9xa