termitek12

Ranga
Ranga: 1
Dołączył: 2017-06-11
Ostatnio zalogowany: 2017-06-17
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do termitek12

Statystyka

Komentarzy:5Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:1
Screen'y:0Posty na forum:3
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Tematy na forum:

Strona: 1,

Co to byla za gra (PC) (Stare Gry) 2017-06-11 00:04:17
latalo sie statkiem po tunelach... i otwartych przestrzeniach, byl dopalacz strzelalo sie od innych statkow i obiektow naziemnych (lasery, statki kosmiczne).   Moze ktos kojarzy.

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware