| Komentarzy: | 5 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 1 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 3 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
Co to byla za gra (PC) (Stare Gry) 2017-06-11 00:04:17
latalo sie statkiem po tunelach... i otwartych przestrzeniach, byl dopalacz strzelalo sie od innych statkow i obiektow naziemnych (lasery, statki kosmiczne).
Moze ktos kojarzy.