| Komentarzy: | 5 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 1 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 3 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
Co to byla za gra (PC) (Stare Gry) 2017-06-17 13:11:30
dobre, ale to nei to, jak mowielm raczej tam byla otwarta powierzchnia tuneli uzywalo sie aby przeestac z jednego miejsca do drugiego (znowu otwartej powierzchni).
Co to byla za gra (PC) (Stare Gry) 2017-06-14 19:42:57
zadna z tych (wszystkie przejrzalem) ale szacun za wiedze. Tunele byly lacznikiem otwartych przestrzeni (na jakiejs planecie), wiekszosc akcji byla wlasnie na planecie, byl dopalacz - fajnie sie wtedy latalo po tunelach, rozwalalo radary, statki. Po screenach i filmikach bym rozpoznal ale nie mgoe nigdzie dorwac niczego z tej gry.
Co to byla za gra (PC) (Stare Gry) 2017-06-14 12:58:22
No wlasnie nie, to nie byl descent, cos w ten desen ale to nie descent.