termitek12

Ranga
Ranga: 1
Dołączył: 2017-06-11
Ostatnio zalogowany: 2017-06-17
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do termitek12

Statystyka

Komentarzy:5Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:1
Screen'y:0Posty na forum:3
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Posty na forum:

Strona: 1,

Co to byla za gra (PC) (Stare Gry) 2017-06-17 13:11:30
dobre, ale to nei to, jak mowielm raczej tam byla otwarta powierzchnia tuneli uzywalo sie aby przeestac z jednego miejsca do drugiego (znowu otwartej powierzchni).

Co to byla za gra (PC) (Stare Gry) 2017-06-14 19:42:57
zadna z tych (wszystkie przejrzalem) ale szacun za wiedze. Tunele byly lacznikiem otwartych przestrzeni (na jakiejs planecie), wiekszosc akcji byla wlasnie na planecie, byl dopalacz - fajnie sie wtedy latalo po tunelach, rozwalalo radary, statki. Po screenach i filmikach bym rozpoznal ale nie mgoe nigdzie dorwac niczego z tej gry.

Co to byla za gra (PC) (Stare Gry) 2017-06-14 12:58:22
No wlasnie nie, to nie byl descent, cos w ten desen ale to nie descent.

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware