| Tematy | Autor | Odsłon | Postów | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Szukam starej gry o małym Alpiniście W grze chodziło się małym ludkiem, który wystrzelał linę w kolejne "wysepki" na... |
johnym3 | 263 | 0 | Zobacz >>> |
![]() |
szukam gry gra toczy sie w basniowej scenerii .chodzi sie malym stworkiek ktory zuca bankami wodnymi |
wojtus11 | 348 | 1 | Boba Fett 2012-12-04 14:08:24 Zobacz >>> |
![]() |
Poszukuje czegoś w rodzaju Zombie rail... Poszukuję gry może nie takiej starej bo z tego co pamiętam to już całkiem niezłym 3d. W... |
mathesdat | 229 | 2 | mathesdat 2012-12-01 14:38:58 Zobacz >>> |
![]() |
Szukam 2 gier Witam! W pierwszej chodziło się po różnych pokojach, używało sprzętu typu... |
majka9293 | 433 | 4 | Boba Fett 2012-11-30 14:49:04 Zobacz >>> |
![]() |
Poszukuje tytulu starej gry Witam. Gatunek gry jest mi ciezko okreslic. W grze glownym elementem byl statek(cos w stylu... |
MrMentor | 248 | 1 | MrMentor 2012-11-30 14:33:44 Zobacz >>> |
![]() |
Witam Szukam 2-gier Witam Posz... starej gry którymi się pływało statkami i atakowało .. mogło się... |
Admit | 452 | 3 | Admit 2012-11-29 21:55:53 Zobacz >>> |
![]() |
Szukam starszej gry Witam, poszukuje starszej gry na PC. Pamiętam, że gra napewno była opisana w jednym z... |
elmoro | 486 | 2 | elmoro 2012-11-28 20:59:49 Zobacz >>> |
![]() |
szukam nazwy gry blagam o pomoc :-( Byla to moja pierwsza gra na amige z lat 90-96. Ma poczatku byla animacja w stylu anime i... |
kasia0612 | 396 | 3 | kasia0612 2012-11-26 09:12:29 Zobacz >>> |
![]() |
Szukam gry platformowej XD Szukam gry platformowej w którj rzucałeś bombami, by rozwalić budynek lub... |
Drazer666 | 252 | 1 | lukasz050792 2012-11-20 14:45:17 Zobacz >>> |
![]() |
Poszukiwanie gry (mam screena!) Poszukuje gry widniejącej na screenie :) Tyle o niej wiem xD Link do screena... |
Globsiak | 376 | 0 | Zobacz >>> |