Ocena: ( 9.36 / 10 )
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Głosów: 33 Pobrano: 348 razy.
Niezapomniany Super stare dobre. Polecam.
Udana kontynuacja kultowej gry.
Moja ulubiona część z całej serii GTA ^^ i wielki + dla gry za TCP/IP multiplayer
Druga część legendarnej dzisiaj gry, czy lepsza od poprzedniczki ? To kwestia gustu.
w jedynce i dwójce fajne było to, że po prostu trzeba było zdobyć odpowiednią ilość pieniędzy, a w jaki sposób się je zdobyło, to już zależało od gracza (robić zadymy, wykonywać zadania)
Dla mnie to najlepsze GTA, wszystkie te 3D nie wciągły mnie nigdy jak dwujka czy jedenka. 
Kiedyś w to grałem całymi dniami, spotykaliśmy się u mnie z kolegami i wspólnie męczyliśmy komputer przy tej grze :D. Dzisiaj niezbyt mi się podoba, bo przestał mnie kręcić tego typu gry, ale fani GTA się ucieszą :).
Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat gry Grand Theft Auto 2 (GTA 2).
Komentarze typu "Jak uruchomić grę?", "Gra nie działa" lub nie na temat zostaną usunięte!
O problemach z grą można pisać na forum i w dziale pomocy gry!