Grand Theft Auto 2 (GTA 2)

Grand Theft Auto 2 (GTA 2)
Producent i rok wydania:
Rockstar 1999
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(54.625 MB)
Gra także w wersji:
Game Boy - Grand Theft Auto 2 (GTA 2)Gry bez emulatora - Grand Theft Auto 2 (GTA 2)
Zobacz także:
Grand Theft Auto (GTA)Grand Theft Auto: London 1969 & 1961Grand Theft Auto III

Ocena: ( 9.36 / 10 )
12345678910

Głosów: 33 Pobrano: 348 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
GTA 2 -    ... Być przestępcą, być przestępcą... Wielu chciałoby stać się tym "złym" chociaż na chwileczkę i chociaż wirtualnie. Seria Grand Theft Auto akurat trafiła w te... yyyyy... "chęci"... i "zaspokaja potrzeby klientów" (jak to by można było nazwać w jakimś podręczniku akademickim z zarządzania albo marketingu).       Może teraz parę słów o fabule. Fabuła jest... powiedzmy... niepotrzebna w... Więcej >>>
Inne: GTA 2 jako WTF 2 | GTA 2 | Więcej >>>
Grand Theft Auto 2 (GTA 2):  Grand Theft Auto 2 (GTA 2):  Grand Theft Auto 2 (GTA 2):  Grand Theft Auto 2 (GTA 2):  Grand Theft Auto 2 (GTA 2):
Kod/Tips: Aby je aktywować, należy najpierw wpisać jako swój nick GOURANGA, nacisnąć jeszcze raz enter i wtedy wpisać wybrany kod: GOREFEST - więcej... Więcej >>>

Komentarze

Ranga 7
Misiek5872
Ranga: 7
Dołączył:
2012-07-15
2012-07-25 20:35:00

Niezapomniany Super stare dobre. Polecam.

Ranga 10
Boba Fett
Ranga: 10
Dołączył:
2011-04-24
2011-05-20 23:22:22

Udana kontynuacja kultowej gry.

Ranga 6
FMFC
Ranga: 6
Dołączył:
2010-12-08
2011-05-15 03:44:36

Moja ulubiona część z całej serii GTA ^^ i wielki + dla gry za  TCP/IP multiplayer

Ranga 10
tauri5
Ranga: 10
Dołączył:
2007-03-07
2011-01-29 01:18:42

Druga część legendarnej dzisiaj gry, czy lepsza od poprzedniczki ? To kwestia gustu. 

 

Ranga 10
Przemek J.
Ranga: 10
Dołączył:
2008-10-28
2011-01-28 11:12:58

w jedynce i dwójce fajne było to, że po prostu trzeba było zdobyć odpowiednią ilość pieniędzy, a w jaki sposób się je zdobyło, to już zależało od gracza (robić zadymy, wykonywać zadania)

Ranga 10
Buttle
Ranga: 10
Dołączył:
2006-12-30
2011-01-27 17:09:10

Dla mnie to najlepsze GTA, wszystkie te 3D nie wciągły mnie nigdy jak dwujka czy jedenka.

Ranga 10
lukasz050792
Ranga: 10
Dołączył:
2008-12-08
2011-01-27 16:28:06

Kiedyś w to grałem całymi dniami, spotykaliśmy się u mnie z kolegami i wspólnie męczyliśmy komputer przy tej grze :D. Dzisiaj niezbyt mi się podoba, bo przestał mnie kręcić tego typu gry, ale fani GTA się ucieszą :).

Strona: < 1, 2,

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat gry Grand Theft Auto 2 (GTA 2).
Komentarze typu "Jak uruchomić grę?", "Gra nie działa" lub nie na temat zostaną usunięte!
O problemach z grą można pisać na forum i w dziale pomocy gry!

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: