Ocena: ( 7.5 / 10 )
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Głosów: 2 Pobrano: 79 razy.
Witam, mam problem z tą grą. Mianowicie rozpakowuję gierkę w Windows 98 (nie chodzi na systemach 64bit, więc używam emulatora) i uruchamiam instalkę - są dwie różne, ale każda otwiera to sam okienko gdzie wybieram rozmiar instalacji. Obojętnie jaką wybiorę, utworzy to tylko katalog Games zawierający wyłącznie plik tekstowy ze ścieżką programu (C;/Games i tak dalej). Tymczasem gdy klikam na plik Dark001, pojawia się komunikat o błędzie w systemie. Nie wiem jak to poprawnie zainstalować i uruchomić, stąd moja prośba o pomoc.
U mnie na VMare Workstation działa, nie trzeba instalować gry (nie wiem czemu tam tak zrobione jest ale powiadomię o tym admina), jak już zainstalowałeś grę usuń ten katalog z grą, tam jest tylko jeden plik. Następnie tam gdzie rozpakowałeś grę wejdź do katalogu DARKSEED i właśnie odpal grę plikiem DARK0001.EXE. Jak masz ustawioną inną rozdzielczość w Win98 niż wymaga gra, to pojawi się komunikat, ale można to zignorować i włączyć grę.