Dark Seed II

Dark Seed II
Producent i rok wydania:
Cyberdreams, Inc. 1995
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(25.842 MB)
Zobacz także:
Dark Seed

Ocena: ( 7 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 68 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Dark Seed II:  Dark Seed II:  Dark Seed II:  Dark Seed II:

Recenzja - DarkSeed

DarkSeed

Darkseed 2Darkseed 2 prezentuje się bardzo ciekawie. Fotorealistyczna grafika, fajne filmiki, ładna oprawa muzyczna i oczywiście rysunki H.R. Gigera - wszystko to sprawia, że gra jest naprawdę interesująca.

Bohater części pierwszej po pobycie w domu nawiedzanym przez Obcych przeżył ciężkie załamanie psychiczne. Wrócił do rodzinnego miasteczka, zamieszkał z matką i powoli zaczął dochodzić do siebie. Odnalazł sympatię z lat szkolnych. Nie było mu jednak dane zaznać spokoju. Pewnej burzliwej nocy dziewczyna została zamordowana, a on utracił pamięć. Obcy postanowili upomnieć się o swoją ofiarę...

Przygodę zaczynasz kilka dni po przestępstwie. Jesteś podejrzany o morderstwo, a fakt, że nie możesz sobie przypomnieć wydarzeń tamtej nocy, nie poprawia Twojej sytuacji. Będziesz musiał zbadać sprawę, dowieść swej niewinności, dowiedzieć się, kto dokonał zbrodni i - co najważniejsze - przeżyć.

Darkseed 2Interfejs jest bardzo prosty. Kursor (zmieniany za pomocą prawego klawisza myszy) ma trzy funkcje: oglądanie, dotykanie/branie i chodzenie. Wszystkie zebrane przez Ciebie przedmioty pojawiają się na listwie u dołu ekranu. Po najechaniu na górną krawędź uzyskujesz dostęp do opcji. Obsługa jest może troszkę zbyt uproszczona, ale to nie przeszkadza w zabawie.

Oprawa jest niewątpliwie lepsza od poprzedniczki, lecz jakby trochę mniej odczuwa się mroczny klimat zagrożenia, tak silny w części pierwszej. Każdy fan przygodówek powinien jednak poznać tę grę. choćby ze względu na sentyment do starych czasów.

Darkseed 2

Zobacz także:
Solucja

Autor: MPEK
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 689
2010-10-23 19:43:19
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji DarkSeed.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: