Project IGI

Project IGI
Producent i rok wydania:
Innerloop Studios 2000
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(309.054 MB)

Ocena: ( 9.2 / 10 )
12345678910

Głosów: 20 Pobrano: 170 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Aka: Project IGI: I'm Going In, Project I.G.I.
Gra w wersji obrazu CUE/BIN.
Project IGI:  Project IGI:  Project IGI:  Project IGI:  Project IGI:
Kod/Tips: W głównym menu wpisz: Nada. Teraz podczas gry możesz wpisywać: allgod - god mode dla wszystkich naszych ludzi allammo - nieskończona... Więcej >>>

Pomoc - Problem z Misją 10

Ranga 8
lew2012
Ranga: 8
Dołączył:
2011-07-09

Problem z Misją 10

Ktoś wie jak otworzyć magazyny w 10 misji.

Trochę mi wygląda to na wieżę radarową z 5 , gdzie trzeba było mieć kartę dostępu, tylko gdzie ta karta , bo obszedłem całą bazę i nic. Strzelałem w jedne drzwi i nic , bo byślałem , że wykurzę tego z szopy, ale nic...


2018-06-03 18:02:55
Odpowiedzi:
Ranga 10
RoboCop
Ranga: 10
Dołączył:
2011-04-27
2018-06-03 18:18:47

Misja 10: Obronić Priboja

Zadanie:

1. Wziąć miny ze składu
2. Dostać się do wielopiętrowego budynku w osadzie i poczekać na  przybycie  helikoptera - sęk w tym, że nie tylko musisz utrzymać się przy życiu, ale dodatkowo zadbać o to, by tej świni Pribojowi, nie spadł włos z głowy.  

Od pociągu skieruj się do wrót. Możesz postrzelać do biegnącego za siatką. Priboj sam zabije go w bramie. Weź od zabitego UZI i skieruj się przed siebie w prawo. W zasadzie możesz grać i z M16, ale lepiej oszczędzać amunicję. Przy pierwszej chacie z prawej jest wartownik [nie najlepiej go widać, patrz ku drugiej chacie]. Zabij drania i wykonaj raźny w tył zwrot. Pod okapem kryje się jeszcze jeden. Lekko i bez wysiłku zabija się strzałem w głowę. Z prawej strony platforma, na której stoi dwóch byków. Zacznij od najbliższego, ale za bardzo nie wysuwaj nosa w prawo, bo w garażu przed tobą zaczaił się jeszcze jeden gad, który nie będzie się certolił - lepiej go zastrzelić. Jeżeli przedtem tego nie zrobiłeś - strzel w beczkę wewnątrz garażu. Widok rzadkiej urody. Jeżeli tego nie zrobisz, drań strzeli twemu podopiecznemu w plery i koniec zabawy. Z lewej strony od kontenerów przybiegnie jeszcze jeden, ale tego sprawi sam Priboj. Zbierz naboje i za nim. Coś ci powie i da nura w pierwszy magazyn. Wewnątrz po lewej i w głębi siedzi tępy służbista. Weź miny i ruszaj biegiem do biura. Trzymaj się z lewej, żeby nie zauważono cię z okna. Wejdź do środka. Za drugimi drzwiami tkwi niemilec, a gdy go załatwisz, przybiegnie jeszcze dwóch. Potem otwórz bramę i biegiem do osiedla, na ulicę - gnaj, jakby ci się tyłek zapalił. Dobiegnij do środka domu. Przy latarni, na ścianie ostatniego domku [tego pomiędzy wyższymi] przyczep minę. Wróć ulicą i na asfalt. Niedaleko załóż jeszcze jedną, a potem skocz na początek wioski. Przebiegnie tamtędy Priboj. Równo pośrodku, naprzeciwko pierwszego domu [tego po przeciwnej stronie mansardy] połóż dwie miny. Wróć po ulicy i połóż jeszcze jedną na początku osiedla. Przebiegnij potem pomiędzy pierwszym i drugim domem, a pojawią się nowi klienci. Najpierw eksploduje para odległych min i zaraz potem pojawi się na początku osiedla ciężarówka. Obiegnij pierwszy dom z tyłu i ostrożnie wyjrzyj zza węgła.

Ciężarówka się zatrzyma i wyskoczy z niej czterech żołdaków. Jeżeli miny założyłeś prawidłowo, wszyscy wylecą w powietrze. Kiedy będzie po nich, pojawi się Priboj i pobiegnie do celu nr 2. Ruszaj za nim. Jeżeli któryś z wrogów zostanie, Priboj go załatwi. Wskocz do domu. Na stopniach zostaw ostatnią minę. Kopnij się na trzecie piętro po rakietnicę. Potem weź M16 i skocz do dalszych okien. Na dole przy domkach jest kilku ludzi. Załatw ich szybko z grubej rury, bo załatwią Priboja. Raz jeszcze skocz do przeciwległych okien. Łup! Wybuchnie ostatnia mina. Pozostałych Priboj załatwi sam. Uważaj na okno z prawej od wejścia na piętro. Z daleka i po lewej pojawi się czołg. Załatw go rakietą. Zaczyna się odliczanie czasu. Masz 30 sekund. Przybiegnie Priboj i stanie przy oknie z lewej, a ty przymierz się [z bronią w ręku, rzecz jasna]do wejścia na piętro. Wal kolejno we wszystkich i módl się, licząc sekundy. W końcu Tłuścioch [Priboj] podbiegnie do helikoptera. No... dopiero wtedy się zacznie. Nie zapominaj o tym, by osłaniać Priboja.
 

Strona: 1

Dodaj post

Zaloguj się, aby odpowiedzieć na post!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: