Ocena: ( 9.12 / 10 )
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Głosów: 25 Pobrano: 285 razy.
pierwszą misję to pamiętam na pamieć super gierka
Kiedyś grałem u kolegi, przychodziłem do niego w piątek i graliśmy po szkole, potem on mi zgrał to na płytkę. Pamiętam że trzeba było sporo myśleć o tym co się chce zrobić, gra trudna ale klimat i muzyka to kawał dobrej roboty, skradanie się i ciekawe misje. U kolegi z podstawówki się grało od 15 do 19, potem przychodziła matka i zabraniała grać w strzelanki. W sumie mieliśmy do zrobienia dwie misje naraz, jedna w grze, a druga żeby wyłączyć grę i komputer gdy usłyszymy dźwięk kluczy matki kolegi otwierających drzwi do mieszkania, piękne czasy
.
Tauri5 gra zrobiła furorę ale na CDR-ach mam takze orginał świetna gra, przestrzeliwanie drewnianych ścian działa w obie strony samemu można oberwać Buttle
Fantastyczna gra! mimo śmiesznych błędów ( typu pojawiający się znikąd wrodzy ). Mimo że w tamtych czasach był płacz graczy: Jak to? nie ma save-ów?? Nie wylatują apteczki??
Fakt faktem można było się podłamać jak na samym koncu misji trafił się jeden zabójczy pocisk ;) ale gra jest na tyle rewelacyjna ,że przechodziło się ją na wszystkich poziomach trudności.
Świetna gra, w której naprawdę należało kombinować. Chyba znowu zagram jak ogram to co mam do ogrania. :)
Gra przez którą mój kolega stracił na długo komputer jak jego ojciec się dorwał ; ) Kiedyś wydawało się, że to szczyt realizmu.
Fajna gra. Dostałem kiedyś od brata na urodziny :D . Warto w nią zagrać.
Muzyka najlepiej weszła w pamięć
Jak dla mnie gra świetna.
Spędziłem z nią duuuuuużo czasu, przeważnie zastanawiając się jak zrobić kolejny krok żeby nie zaalarmować przeciwników, albo najzwyczajniej nie zginąć :)
A już hackowanie kompów, bądź eliminacja wrogów za tylko za pomocą noża - miodzio :)
Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat gry Project IGI.
Komentarze typu "Jak uruchomić grę?", "Gra nie działa" lub nie na temat zostaną usunięte!
O problemach z grą można pisać na forum i w dziale pomocy gry!