Ocena: ( 8.88 / 10 )
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Głosów: 49 Pobrano: 667 razy.
...po wczytaniu gry w trakcie ataku na baze. Widzę tylko dolną listwe z opcjami i nic więcej.
Jak to naprawić?
Dzięki za odpowiedzi. Już sobie z tym poradziłem. Kiedy wczytywałem grę to kamera zawsze była na 3 'piętrze' i w dziwnym miejscu. Kilka ikon działało, inne nie. Musiałem włączyć mini mapę, zejść na odpowiednie piętro i znaleźć swojego żołnierza.
Dziwny błąd.
W innej wersji ufo (gold albo collection) nie było takich problemów. Zapisana gra wczytywał się dokładnie w tym miejscu w którym była zapisana.
ew. podnieś poziom widoczności za pomocą strzałki
Jeśli masz na myśli atak na bazę obcych, to twoi ludzie są z reguły na piętrze. Spróbuj wybrać któregoś z nich i poobracać w miejscu.