Ufo: Enemy Unknown

Ufo: Enemy Unknown
Producent i rok wydania:
Microprose Software, Inc., Mythos Games Ltd. 1993
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(3.805 MB)
Gra także w wersji:
Commodore 64 - Ufo: Enemy UnknownAmiga - Ufo: Enemy Unknown
Zobacz także:
Ufo: Terror from the Deep (PL)X-Com: ApocalypseUfo 2000Em@il Games: X-COMX-COM: InterceptorX-COM: Enforcer

Ocena: ( 8.88 / 10 )
12345678910

Głosów: 49 Pobrano: 667 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: X-COM: UFO Defense
UFO ENEMY UNKNOWN - UFO ENEMY UNKNOWN znane także jako X-COM jest grą strategiczną, w której naszym zadaniem jest powstrzymanie inwazji obcych na ziemię. Zaczynamy od wybudowania bazy gdzieś na globie. Na początek dostajemy 3 samoloty: 2 przechwytujące i jeden lądownik z załogą. Baza wyposażona jest w fabrykę, laboratorium, radar, jednostki obronne itp. Każdego miesiąca otrzymujemy fundusze z poszczególnych kontynentów , zalężą one intensywności twoich działań na danym obszarze. W miarę... Więcej >>>
Inne: Ufole | Więcej >>>
Ufo: Enemy Unknown:  Ufo: Enemy Unknown:  Ufo: Enemy Unknown:  Ufo: Enemy Unknown:  Ufo: Enemy Unknown:
Kod/Tips: Wersja gry z serwisu to "UFO Gold", która nie tylko ma patch poprawiający działanie pod Win9x, ale też robi inne poprawki. Niędzy... Więcej >>>

Pomoc - Nic nie widać...

Ranga 5
3DH
Ranga: 5
Dołączył:
2013-06-25

Nic nie widać...

...po wczytaniu gry w trakcie ataku na baze. Widzę tylko dolną listwe z opcjami i nic więcej.

Jak to naprawić?


2013-08-21 16:32:12
Odpowiedzi:
Ranga 5
3DH
Ranga: 5
Dołączył:
2013-06-25
2013-08-22 14:49:50

Dzięki za odpowiedzi. Już sobie z tym poradziłem. Kiedy wczytywałem grę to kamera zawsze była na 3 'piętrze' i w dziwnym miejscu. Kilka ikon działało, inne nie. Musiałem włączyć mini mapę, zejść na odpowiednie piętro i znaleźć swojego żołnierza.

Dziwny błąd.

W innej wersji ufo (gold albo collection) nie było takich problemów. Zapisana gra wczytywał się dokładnie w tym miejscu w którym była zapisana.

Ranga 10
tauri5
Ranga: 10
Dołączył:
2007-03-07
2013-08-22 14:18:58

ew. podnieś poziom widoczności za pomocą strzałki

Ranga 6
Coyote123
Ranga: 6
Dołączył:
2012-06-09
2013-08-22 12:27:52

Jeśli masz na myśli atak na bazę obcych, to twoi ludzie są z reguły na piętrze. Spróbuj wybrać któregoś z nich i poobracać w miejscu.

Strona: 1

Dodaj post

Zaloguj się, aby odpowiedzieć na post!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: