Chuck Yeager's Air Combat

Chuck Yeager's Air Combat
Producent i rok wydania:
Electronic Arts 1991
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(1.081 MB)

Ocena: ( 9 / 10 )
12345678910

Głosów: 4 Pobrano: 53 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Wciel się w słynnego pilota Chucka Yeagera i wyrusz na niezwykłe misje lotnicze. Walcz w historycznych bitwach powietrznych, doskonal swoje umiejętności pilotażu i staw czoła niebezpieczeństwom. Czy jesteś gotowy, aby stać się legendą wśród pilotów?
Chuck Yeager's Air Combat:  Chuck Yeager's Air Combat:  Chuck Yeager's Air Combat:  Chuck Yeager's Air Combat:  Chuck Yeager's Air Combat:

Recenzja - Air Combat

Air Combat

Chuck Yeager's Air CombatDwa poprzednie symulatory z serii "Chuck Yeager's..." pozbawione były elementów walki, pozwalały wykonywać jedynie rutynowe warianty lotu oraz wszelkiego rodzaju akrobacje lotnicze. W tej wersji uległo to zdecydowanej zmianie. Chuck Yeager's Air Combat umożliwia graczowi pilotowanie samolotów bojowych pochodzących z jednej z trzech epok historycznych: II wojny światowej, wojny koreańskiej i wojny w Wietnamie. Podobnie jak w poprzednich programach, tak i teraz, masz olbrzymi wybór różnorodnych opcji. Poczynając od pojedynczej misji bojowej a na batalii składającej się z 15 misji kończąc. Do wyboru masz także najróżniejszych rodzaje lotów, od normalnych patrolowych, przez eskortowe, aż po atakowanie celów naziemnych.
Jednym z ciekawszych udogodnień jest możliwość odtworzenia przebiegu misji po jej zakończeniu (Replay). Podczas odtwarzania można ustawić dowolny kąt obserwacji, a także zapisać przebieg wybranych fragmentów walki.

Istnieje także możliwość prowadzenia pojedynków samolotów pochodzących z różnych epok historycznych. Można dzięki temu uzyskać tak niesamowite efekty, jak np. walka myśliwca "Mustang" z superodrzutowcem "F16".

Chuck Yeager's Air Combat jest jednym z najlepszych programów symulacyjnych 1991 roku.

Zobacz także:
Air Combat

Autor: MPEK
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 1121
2011-03-11 14:47:37
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Air Combat.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: