Dungeon Keeper (PL)

Dungeon Keeper (PL)
Producent i rok wydania:
Bullfrog 1997
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(82.322 MB)
Zobacz także:
Dungeon Keeper 2Dungeon Keeper 2 (PL)

Ocena: ( 9.16 / 10 )
12345678910

Głosów: 25 Pobrano: 469 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Gra strategiczna z 1997 roku, w której jesteś władzą mrocznego królestwa. Buduj podziemia, stwórz swoją armię potworów i walcz z innymi graczami.
Dungeon Keeper (PL): Ogrodowo!
Kod/Tips: Oto charakterystyki występujących w grze bohaterów. Ponieważ istnieją już patche pozwalające wykorzystywać bohaterów (oraz mamy zwykłą możliwość... Więcej >>>

Recenzja - Władca diabelskich lochów!

Władca diabelskich lochów!

Dungeon KeeperDungeon Keeper to znakomita gra strategiczna wprowadzająca wiele nowość. W grze wcielamy się we władcę lochów podziemnych, którego celem jest zapanowanie nad królestwami. Będziemy się bronić i niszczyć inne królestwa, które konkurują z nami o władzę, a także stawimy czoła bohaterom, czyli rycerzom i wojownikom, którzy to szukają chwały i podjedli się wyzwania walki ze złem, czyli nic innego jak z nami i naszym diabelskim królestwem.

Gra składa się z kampanii z ok. 20 misjami, naszym zadaniem jest rozbudować loch stworzyć armię wyszkolonych potworów i zniszczyć przeciwnika. Na wszystko jest potrzebne złoto, które wydobędziemy za pomocą chochlików, dzięki nimi będziemy mogli także poszerzać swoje królestwo i przedostawać się przez podziemia korytarzami wykopanymi właśnie przez nie. Aby nasze królestwo mogło się rozwijać, będziemy musieli budować sale, np. leże gdzie stwory będę wypoczywać, kurnik gdzie hodowane są kury na posiłek stworów, sale treningową, aby nasze stwory były skuteczniejsze w walce, bibliotekę, aby czarnoksiężnicy wymyślali zaklęcia, warsztat, aby stwory pracowały nad rozmaitymi pułapkami oraz drzwiami itp. Ważne jest także, aby na początku misji mieć dostęp do wejścia, jeżeli go nie mamy musimy się do niego przekopać, jest to na tyle ważne gdyż beż tego nie będą mogły nowe stwory przyjść do naszego lochu. Stwory jedna nie pracują dla nas za darmo, co jakiś czas pobierają opłatę ze skarbca, a złoto jest ograniczone w każdej misji, chyba, że znajdują się na niej klejnoty, są one nie do wyczerpania.

Ponad to gra oferuję grę multiplayer, w którym może zmierzyć się do 4 graczy na 15 przygotowanych mapkach.

Gra jak na swoje czasy jest innowacyjną grą w ładnej grafice, która zawiera niespotykane dotąd elementy w gatunku strategii. Mieliśmy mnóstwo gier gdzie wcielaliśmy się w bohaterskiego i nieustraszonego pogromcę zła, tu będziemy musieli stawić takim czoła i ich zlikwidować, aby posiąść ich krainy i zamienić je we własne lochy kipiące od zła.
Warto też wspomnieć, że polska wersja to nie tylko polskie napisy w grze, ale i dialogi wymawiane szatańskim głosem, wszystko oprawione ładną grafiką 3D.
 

Zobacz także:
Dungeon Keeper

Autor: Mortal
Ocena: 12345 (3.67) | Głosów: 3 | Odsłon: 2191
2009-04-12 20:03:36
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Władca diabelskich lochów!.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: