Eye Of The Beholder 3: Assault On Myth Drannor

Eye Of The Beholder 3: Assault On Myth Drannor
Producent i rok wydania:
Strategic Simulations Inc. 1992
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(3.769 MB)
Zobacz także:
Eye Of The BeholderEye Of The Beholder 2: The Legend Of Darkmoon

Ocena: ( 8 / 10 )
12345678910

Głosów: 12 Pobrano: 143 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Ostatnia część serii Eye Of The Beholder, w której gracz musi obronić miasto przed demonami.
Eye Of The Beholder 3: Assault On Myth Drannor:  Eye Of The Beholder 3: Assault On Myth Drannor:  Eye Of The Beholder 3: Assault On Myth Drannor:  Eye Of The Beholder 3: Assault On Myth Drannor:  Eye Of The Beholder 3: Assault On Myth Drannor:
Kod/Tips: Przed uruchomieniem gry wpisz hasło SET AESOP_DIAG=1. Teraz klawisz A zabija przeciwnika, a klawisz G uruchamia teleport. Więcej >>>

Recenzja - Szturm na Myth Drannor

Szturm na Myth Drannor

Eye Of The Beholder 3: Assault On Myth DrannorEye Of The Beholder 3: Assault On Myth Drannor to ostatnia część trylogii, która jest znacznie słabsza od dwóch poprzednich części. Trudno powiedzieć, że jest gorsza: wszystko jest na swoim miejscu, ci sami bohaterowie, takie same interesujące zagadki, różnorodne lokacje i potwory, fascynująca fabuła. Ale czegoś brakuje. Wszystko jakoś jest nudniejsze. Był urok i harmonia minionych czasów. Osoba, która nie grała w dwie pierwsze części, prawdopodobnie nie zauważy żadnych braków. Ale w blasku wspaniałości Eye Of The Beholder 2, ta gra jest niewątpliwie mdła. Prawdopodobnie wpłynęło to na to, że tworzyło ją inne zespoły deweloperskie.

Jakkolwiek, ta gra nie jest całkowicie zła i zasługuje na uwagę, zwłaszcza dla tych, którzy chcą przejść przez całą trylogię. W porównaniu z dwiema pierwszymi częściami, dodano kilka nowych czarów, zmieniono interfejs w niewielkim stopniu. Tak więc nie powinno być żadnych trudności dla tych, którzy przeszli dwie pierwsze części.

Oprócz lasów, cmentarzy, miejskich ruin i skomplikowanych labiryntów, przygody czekają również na nurkowanie. Zalecenia dotyczące tworzenia drużyny są takie same jak dla poprzednich części: dwóch bojowych bohaterów z przodu, mag i kleryk z tyłu.

Weterani, którzy mieli już doświadczenie z pierwszymi dwoma grami, mogą zaimportować swoją drużynę z części drugiej. Nowi gracze tworzą świeżą ekipę postaci. Można zebrać tylko czterech bohaterów różnych klas (wojownika, paladyna, kapłana, maga) i ras (elfy, ludzie, krasnoludy). W czasie przygody można dołączyć do drużyny do dwóch dodatkowych członków. Widok otoczenia ukazany jest w oknie 3D. Na prawym skraju ekranu znajdują się portrety członków drużyny. Klikając strzałki kierunkowe myszą, przemieszczamy drużynę przez lochy i otwarty świat. Przedmioty są również zbierane poprzez kliknięcie myszą i przechowywane w ekwipunku postaci. Nową opcją walki jest specjalna opcja. W poprzednich odcinkach, podczas walki w czasie rzeczywistym, musieliśmy używać broni każdej pojedynczej postaci, ale teraz wystarczy kliknąć na pole All Attack: wszystkie aktywowane postacie atakują jednocześnie. Co do potworów: Assault on Myth Drannor otrzymało kilka nowych, szczególnie okrutnych ras potworów. Nieumarłe smoki i wstrętne węże grasują tu tak samo, jak zgniłe szkielety i duchowe rycerze. Odpowiednio do poziomu trudności, nasze postacie zyskują doświadczenie na wyższych poziomach.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 34
2023-04-15 10:37:32
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Szturm na Myth Drannor.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: