UWAGA!

Zakaz nieletnim!Ta kategoria zawiera gry z treścią erotyczną! Gry przeznaczone są tylko dla dorosłych osób!
Jeżeli masz poniżej 18 lat musisz opuścić ten dział!

Mam poniżej 18 lat.
Jestem osobą dorosłą.

Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves)

Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves)
Producent i rok wydania:
IGC Internationa 1993
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(6.481 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves)

Ocena: ( 8.17 / 10 )
12345678910

Głosów: 6 Pobrano: 312 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Gra erotyczna, w której wirtualne modelki prezentują swoje ciało. Możesz zmieniać ich ubrania i uczestniczyć w interaktywnych scenach.
Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves):  Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves):  Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves):  Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves):  Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves):
Kod/Tips: Oto sposób na szybkie doprowadzenie Teresy do łóżka i osiągnięcie dobrego wyniku punktowego: 1. zdejmij futro, 2. „Do you like books?", 3.... Więcej >>>

Recenzja - Stara dobra Tereska

Stara dobra Tereska

Rozgrywka, choć prymitywna w porównaniu z dzisiejszymi standardami, posiadała swój urok. Wybory, które musieliśmy podejmować, były prostym wyznacznikiem naszego postępu w grze. Często musieliśmy rozważać, czy proponować rozrywkę w postaci oglądania filmów erotycznych czy też wybierać z dziewięciu drobiazgów do ułożenia prezentu. To były małe dylematy, które trzymały nas w napięciu.

Oprawa wizualna może być dziś uważana za prymitywną, ale zdjęcia z modelką wciąż wzbudzały wtedy pożądanie. Muzyka może i nie była obecna, ale nie przeszkadzało to w zagłębianiu się w grę.

To gra, w którą można było grać na przemian z przyjaciółmi, próbując uzyskać jak najwyższy wynik i zakończenie gry w łóżku. Była to prawdziwa gratka dla nieco starszych dzieci, które próbowały rozwikłać tajemnice tej nietypowej rozrywki.

Wracając do "Teresy" po latach, z pewnością odczuwa się sentymentalny urok tamtych czasów. To nie tylko gra komputerowa, to kawałek historii naszej młodości, który pozostaje w naszych wspomnieniach. Dzisiaj może wydawać się prymitywna, ale w tamtych czasach była prawdziwym skarbem, który potrafił wciągnąć na długie godziny i sprawić, że śmiech i emocje towarzyszyły naszym rozgrywkom.

Gra "Teresa" to prawdziwa gratka dla tych, którzy chcieliby powrócić do tych czasów, kiedy gry komputerowe były prostsze, ale równie fascynujące. To sentymentalna podróż w czasie, która pozwala nam docenić, jak wiele się zmieniło od tamtych lat, a jednocześnie cieszyć się tym małym kawałkiem naszej młodości.

Zobacz także:
Teresa X

Autor: ason
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 714
2023-10-12 07:01:36
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Stara dobra Tereska.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: