UWAGA!

Zakaz nieletnim!Ta kategoria zawiera gry z treścią erotyczną! Gry przeznaczone są tylko dla dorosłych osób!
Jeżeli masz poniżej 18 lat musisz opuścić ten dział!

Mam poniżej 18 lat.
Jestem osobą dorosłą.

Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves)

Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves)
Producent i rok wydania:
IGC Internationa 1993
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(6.481 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves)

Ocena: ( 8.17 / 10 )
12345678910

Głosów: 6 Pobrano: 312 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Gra erotyczna, w której wirtualne modelki prezentują swoje ciało. Możesz zmieniać ich ubrania i uczestniczyć w interaktywnych scenach.
Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves):  Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves):  Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves):  Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves):  Interactive Girls (m.in. Vida, Teresa, Jo Guest Milkrun & Shaves):
Kod/Tips: Oto sposób na szybkie doprowadzenie Teresy do łóżka i osiągnięcie dobrego wyniku punktowego: 1. zdejmij futro, 2. „Do you like books?", 3.... Więcej >>>

Recenzja - Teresa X

Teresa X

Teresa X przybyła z dalekiego kraju, zaś będziesz ją gościł w swoim domu dzięki zbiegowi okoliczności (nie miała się biedaczka gdzie podziać) oraz programistom Interactive Girls Club.

Niewtajemniczonym zdradźmy, że „IGC" to platforma, pozwalająca na obcowanie z rozmaitymi damami. Wymianę informacji i kontakt uskutecznia się bądź za pomocą okienek dialogowych z tekstem do wyboru, bądź poprzez bezpośrednie klikanie na ekranie. Jeśli nie wiesz, co jest celem gry, to obejrzyj dokładnie tę stronę, jeśli dalej nie wiesz, zacznij czytać następną - tutaj nie ma dla Ciebie nic ciekawego.

Teresa jest ładniejsza od Vidy, ale zarazem trudniejsza do, noo..., powiedzmy „przejścia", tak więc podajmy mini-solution.

Weź od Teresy płaszcz, pogadaj z nią chwilę (dowolnie), zaproponuj obejrzenie filmu. W sklepie kup element bieliźniany, przedmiot podłużny i przedmioty okrągłe (albo perły). Zaproponuj Teresie, by się przespała (jeszcze nie z Tobą), popatrz na nią przez okno 3 razy i weź z lampki nocnej budzik. Ustaw go na 9.30. Prezenty dawaj w podanej powyżej kolejności. Wygrałeś.

Spośród znanych nam platform do gier erotycznych, „IGC" jest najlepszą. oczywiście w swoich czasach!. Teresa zaś to bardzo dobry przykład jej wykorzystania.
Dobra grafika, ładna modelka, nasz ulubiony, koszarowy humor - to duże zalety tej gry. Wady? Cóż, zupełnie nie ma dźwięku -a przydałby się. Jednak, jak by nie było, jest to kawałek dobrego programu.

Zobacz także:
Stara dobra Tereska

Autor: MPEK
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 4343
2010-12-28 18:29:03
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Teresa X.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: