Ishar 2: Messengers Of Doom

Ishar 2: Messengers Of Doom
Producent i rok wydania:
Silmarils 1993
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(2.52 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - Ishar 2: Messengers Of DoomAtari ST - Ishar 2: Messengers Of Doom
Zobacz także:
Ishar: Legend Of The FortressIshar 3: The Seven Gates of Infinity

Ocena: ( 9 / 10 )
12345678910

Głosów: 16 Pobrano: 177 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
To gra RPG, w której gracz wciela się w postać poszukiwacza przygód, który musi odkryć tajemnicę zła, które spowodowało chaos w świecie gry. Gra oferuje otwarty świat, wiele postaci i różne zakończenia.
Ishar 2: Messengers Of Doom: Logo
Kod/Tips: Podejdź do bramkarza pilnującego przejścia na przystań, stań dwa pola od niego i wal na maxa ciepłymi kulkami (wykorzystując maga).... Więcej >>>

Recenzja - Posłańcy zagłady

Posłańcy zagłady

Ishar 2: Messengers Of DoomPo pokonaniu Krogha i wygnaniu mocy chaosu, Ishar stało się centrum kultury i intelektualnym w Kendorii. Z czasem na wyspę przybyli osadnicy i tam osiedlili się. Rozwijało się miasto o nazwie Zach's Island. Mnich chaosu Shandar przybył do miasta wraz z osadnikami z północnych krain. Dzięki handlowi halucynogenami szybko zrobił się bogaty i wpływowy. Ostatecznie, Shandar zdobył kontrolę nad Zach's Island i zyskał wielu wyznawców. Zbudował silną fortece, drugie Ishar, aby podjąć wyzwanie dla imperium. Wojownik Zubaran ma wizję, która wysyła go na misję pokonania Shandara i ratowania swojej ojczyzny.

Znowu rozprzestrzenia się zło, a samotny bohater gotowy jest na walkę, by powstrzymać najgorsze. Przed staniem w obliczu ostatniego przeciwnika, musisz rozwiązać wiele zadań pobocznych. Odwiedzisz siedem różnych wysp, na których czekają różnorodne misje.

Weterani pierwszej części natychmiast odnajdą się w świecie gry. Zaczynasz samotnie, ale w trakcie rozgrywki werbujesz sojuszników poprzez negocjacje dyplomatyczne. Twoja pięcioosobowa drużyna składa się z różnych postaci, ale jeśli spotkasz lepszego bojownika, możesz zwolnić wcześniej zatrudnionych towarzyszy. Podobnie jak w pierwszej części, członkowie drużyny rozwijają swoje umiejętności i awansują na wyższy poziom po zdobyciu doświadczenia.

Walka i śmierć mają miejsce w widoku 3D, gdzie perspektywa górnego i dolnego świata jest stopniowo obracana. Możesz wyświetlić różne mapy, na których drużyna pojawia się jako migoczący pixel, aby lepiej się orientować. Jeśli broń mówi sama za siebie, po prostu kliknij odpowiednią ikonę, a postać uderzy nią wroga. Członkowie drużyny zdolni do czarów tworzą 40 różnych mikstur z różnych składników, które wywołują zabawne efekty na przyjaciółach i wrogach. Jeśli masz zapis gry z pierwszej części, możesz wyeksportować swoją starą drużynę do nowej.

 

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 44
2023-04-09 17:07:36
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Posłańcy zagłady.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: