UWAGA!

Zakaz nieletnim!Ta kategoria zawiera gry z treścią erotyczną!, Gry przeznaczone są tylko dla dorosłych osób!
Jeżeli masz poniżej 18 lat musisz opuścić ten dział!.

Mam poniżej 18 lat.
Jestem osobą dorosłą.

Leisure Suit Larry 6: Shape Up or Slip Out!

Leisure Suit Larry 6: Shape Up or Slip Out!
Producent i rok wydania:
Sierra On-Line 1993
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(444.093 MB)
Zobacz także:
Leisure Suit Larry 1: In the Land of the Lounge Lizards (PL)Leisure Suit Larry 1: In the Land of the Lounge LizardsLeisure Suit Larry's CasinoLeisure Suit Larry Goes Looking for Love (In Several Wrong Places)Leisure Suit Larry III: Passionate Patti in Pursuit of the Pulsating PectoralsLeisure Suit Larry 5: Passionate Patti Does a Little Undercover WorkLeisure Suit Larry: Love for Sail!Leisure Suit Larry 2: Goes Looking for Love (In Several Wrong Places) - Remake (Point & Click)Leisure Suit Larry 1: In the Land of the Lounge Lizards

Ocena: ( 8.5 / 10 )
12345678910

Głosów: 2 Pobrano: 13 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w postaci obrazu płyty w formacie ISO. Zawiera program DosBoxRun ułatwiający uruchomienie gry w DosBox.
aka Leisure Suit Larry 6. Larry 6,LSL6, Larry 5: Fala miłości.
Leisure Suit Larry 6: Shape Up or Slip Out!:  Leisure Suit Larry 6: Shape Up or Slip Out!:  Leisure Suit Larry 6: Shape Up or Slip Out!:  Leisure Suit Larry 6: Shape Up or Slip Out!:  Leisure Suit Larry 6: Shape Up or Slip Out!:
Kod/Tips: Przechodzisz do kreskówki ThunderBird – użyj cztery razy popielniczki, znajdującej się z prawej strony biurka Więcej >>>

Recenzja - Leisure Suit Larry 6

Leisure Suit Larry 6

Gry komputerowe możemy dzielić różnie, np.: na gatunki, na ilość zajmowanego miejsca na twardzielu, ja jednak ostatnio komputerowe produkcje dzielę na kultowe i niekultowe. Do tych pierwszych niewątpliwie się zalicza seria Leisure Suit Larry, która opowiada o miłosnych perypetiach pana w średnim wieku. Dziś przedstawię Wam szóstą część jego przygód.

Intro, jak w każdej chyba części Larry'ego jest efektowne i na pewno zachęca do grania. W tym filmiku dowiadujemy się, iż Larry biorąc udział w telewizyjnym konkursie wygrał wyjazd do hotelu La Costa Lotta. W tymże miejscu rozgrywa się cała gra. Nie znaczy to jednak, iż nie będzie tam pięknych kobiet. Nie! Wręcz przeciwnie, obiektów pożądań Larrego jest tu bardzo dużo, jednak nie każda z nich... jest kobietą. Cóż każdy się może pomylić ;)

Gra jest świetna, tryska humorem, który nie zawsze jest w dobrym guście, jednak mnie to nie zraziło, a nawet zachęciło do dalszego grania. Larry - facet nie posiadający kompleksów bez pardonu rusza na podbój kobiecych serc, nie zawsze się mu się to udaje, ale dzięki temu możemy się pośmiać. Maiłem okazję grać w polską wersję gry, którą spolszczył PLAY-IT. Nie liczcie na to, że dialogi będą mówione, niestety trzeba sobie czytać, chociaż dobrze, że są po polsku. Błędów w lokalizacji nie stwierdziłem, Larry'ego dostajemy w pudełku DVD wraz z pseudo instrukcją, bo te 2-3 strony to trochę mało. Najbardziej zachęcająca jest cena.

Choć nasz podrywacz jest w świetnej formie psychicznej, nie możemy tego powiedzieć o jego wyglądzie. Grafika podobna jest raczej do Larry'ego 1 niż 7 części. Pracuje w niskiej rozdzielczości z paletą 256 kolorów. Czasem trudno jest dojrzeć co jest co. Z muzyką jest już lepiej, przygrywają nam jakieś midiki, ogólnie jest fajnie. Jednak cóż to jest lipna grafika czy muzyka przy tak silnej osobowości naszego głównego bohatera.

Zapomniałbym wspomnieć o zagadkach. Są ekstremalnie trudne i nieraz musimy mocno wytężać swe zwoje mózgowe by choć troszkę posunąć się naprzód. Fajny jest interfejs, choć z początku może wydać się skomplikowany, np.: zadawałem sobie pytanie, do czego służy wskaźnik w kształcie rozporka?

Nad tą grą spędziłem trzy dni (noce;)) i w końcu udało się dojść do ostatecznego celu. Gra jest po prostu kultowa i tyle. Nie przeszkadza starodawna grafika, muzyka, grunt, że są śmieszne teksty, nietuzinkowe postacie i oczywiście Larry Laffer.

Autor: Lolerx128
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 1097
2018-01-05 00:12:48
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Leisure Suit Larry 6.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: