The Legacy: Realm Of Terror

The Legacy: Realm Of Terror
Producent i rok wydania:
Magnetic Fields 1993
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(8.92 MB)

Ocena: ( 9 / 10 )
12345678910

Głosów: 3 Pobrano: 27 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
The Legacy: Realm Of Terror:  The Legacy: Realm Of Terror:  The Legacy: Realm Of Terror:  The Legacy: Realm Of Terror:  The Legacy: Realm Of Terror:

Recenzja - The Legacy : Kraina Terroru

The Legacy : Kraina Terroru

Komputerowy RPG z gatunku „survival horror”, który rozgrywa się w ponurej i pozornie tylko opuszczonej posiadłości Winthropów. Gracz wciela się w rolę jednego z sześciu bohaterów, którym zapisano dom w tytułowym spadku, wraz z całą demoniczną menażerią, o czym przekonuje się już na miejscu. Oczywiście, jeśli postacie wymyślone przez twórców gry, nie przypadną nam do gustu, możemy spróbować stworzyć nową od podstaw, przypisując otrzymane na początku punkty, do kilkunastu cech charakteru. Ich ilość powinna zadowolić każdego maniaka RPG. Oprócz typowo ogólnych, jak wiedza, siła, zręczność, wytrzymałość, czy znajomość magii, możemy skoncentrować się na bardziej szczegółowych umiejętnościach i rozwinąć np. strzelanie z broni palnej, lub pierwszą pomoc.

Posiadłość, w której przyjdzie nam spędzić kilka najbliższych godzin, opanowana jest przez rozmaite potwory z piekła rodem. Na każdym piętrze występują dwa ich rodzaje. Początkowo, do eksterminacji przeciwników wystarczą gołe pięści, później należy zaopatrzyć się w jakąś broń, najlepiej palną, chociaż ilość amunicji jaką można do niej znaleźć jest naprawdę niewielka. Dobrą metodą jest walka za pomocą magii, ale najlepsze czary pochłaniają ogromną ilość many, którą trudno zregenerować. Może się też zdarzyć, że do zabicia danej grupy potworów nie wystarczą konwencjonalne środki zagłady, ani żadne zaklęcia. W takim wypadku, trzeba będzie znaleźć jakiś stosowny przedmiot, którego działanie zneutralizuje ich nietykalność.

The Legacy charakteryzuje się ładną, fotorealistyczną grafiką i możliwością skalowania/przenoszenia okien wg własnego widzimisię. Na ekranie, oprócz głównego pola gry, widzimy także sylwetkę naszego bohatera, noszone przez niego przedmioty, czytelną mapę poziomów i okno komunikatów. Akcja przedstawiona jest z perspektywy pierwszej osoby, ruch nie jest jednak płynny, a obroty wykonywane są co 90 stopni

Zobacz także:
Nawiedzony dom
Dziedzictwo

Autor: Lansjer
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 645
2007-01-17 08:23:21
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji The Legacy : Kraina Terroru.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: