| Komentarzy: | 1 | Posty w pomocy: | 3 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 0 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 3 |
| Tematy w pomocy: | 2 |

Help !!!! (Starship Troopers TC) 2013-03-17 22:29:12
Mam problem z uruchomieniem tej gry plis pomożecie ?????????

Help!!!!!!!! (Primal Rage) 2012-02-23 19:52:39
Mam zainstalowaną z płyty primal rage a kiedy prubuje ją włączyć przez DosBox to mi wyskakuje Primal rage nie moze zainicjiowac CD-ROM. POMUZCIE CO MAM ZROBIC.