Primal Rage

Primal Rage
Producent i rok wydania:
Atari 1995
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(13.089 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - Primal RageNintendo SNES - Primal RageGame Boy - Primal Rage

Ocena: ( 8.25 / 10 )
12345678910

Głosów: 12 Pobrano: 49 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Pierwotna wściekłość! - Primal Rage - Miałem okazję chwilę w nią pograć i wtedy byłem pod wrażeniem pomysłu. Właśnie pomysł wydawał się doskonały. Oto po raz pierwszy mamy do czynienia nie z walkami humanoidów tylko dinozaurów. Humanoidzi reprezentowani są jedynie przez dwie małpy. Reszta wojowników to olbrzymie gady walczące ze sobą za pomocą ciosów łap, paszczęki i ogona. Na rynku w 1995 roku pojawiły się naprawdę niezłe bijatyki. Nie doceniona przez wielu, lecz naprawdę sympatyczna... Więcej >>>
Inne: Ciossologia | Więcej >>>
Primal Rage: Primal Rage Primal Rage:  Primal Rage:  Primal Rage:  Primal Rage:

Pomoc - Help!!!!!!!!

Ranga 1
Atszu
Ranga: 1
Dołączył:
2011-07-12

Help!!!!!!!!

Mam zainstalowaną z płyty primal rage a kiedy prubuje ją włączyć przez DosBox to mi wyskakuje Primal rage nie moze zainicjiowac CD-ROM. POMUZCIE CO MAM ZROBIC.


2012-02-23 19:52:39
Odpowiedzi:
Ranga 1
Atszu
Ranga: 1
Dołączył:
2011-07-12
2012-02-24 15:58:54

wpisałem to wszystko co mi kazales i nic

Ranga 10
Buttle
Ranga: 10
Dołączył:
2006-12-30
2012-02-23 22:23:47

Tą grę masz na CD? nie z serwisu?, musisz trochę pokombinować bo ja jej nie mam na CD, ale spróbuje to napisać jak to zrobić.

Włóż CD z grą do napędu i uruchom DosBox, też stwórz jakiś katalog, np. na dysku C utworzy katalog rage.

W DosBox wpisz:

mount c c:\rage
c:\rage - to ten katalog który stworzyłeś.

mount d x:\ -t cdrom
x:

gdzie x to litera Twojego cdromu.

teraz wpisujesz nazwę pliku który jest na cd aby zainstalować grę (może to być install, setup itp. musisz zobaczyć na cd jakie pliki masz) możesz wpisać komendę dir aby wyświetlić listę plików. I instalujesz grę na C.

jak zainstalujesz przechodzisz na dysk C komendą:

c:

przechodzisz do katalog do jakiego zainstalowałeś grę, możesz też wpisać dir i pokaże się lista, do katalogu przechodzisz wpisując

cd xxx
gdzie xxx to nazwa katalogu.

Później odpalasz grę, wpisując nazwę pliku możliwe że jest to prage.exe

Ranga 1
Atszu
Ranga: 1
Dołączył:
2011-07-12
2012-02-23 21:44:14

Ta gre mam na dysku c jakby co.wez wyluz kawe na lawe bo nie jestem dobry w te klocki powiec mi odpoczatku co mam zrobic jak w poradniku ok plis.wszystko odpoczatku mi mów co mam zrobic najlepiej by bylo zeby bylo wyjasnione jak w instrukcji.

Ranga 10
Buttle
Ranga: 10
Dołączył:
2006-12-30
2012-02-23 20:24:42

To w DosBox'ie musisz zamontować też cd, możliwe też że w DosBox musisz przeprowadzić instalację gry.

w DosBox zamontuj cdrom, czyli załóżmy że w Windowsie masz CD pod literą d:, wpisz w tedy:

mount d: d:\ -t cdrom

Oczywiście musisz zamontować też dysk C, na którym zainstalujesz grę.

ps. to jest dział amigi ;) ale niech będzie, admin może przesunie do pc ;)

Strona: 1

Dodaj post

Zaloguj się, aby odpowiedzieć na post!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: