-Luigi-

Ranga
Ranga: 6
Dołączył: 2012-08-11
Ostatnio zalogowany: 2019-03-31
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do -Luigi-

Statystyka

Komentarzy:17Posty w pomocy:0
Recenzji:1Dodatki:0
Tipsów:2Tematy na forum:4
Screen'y:52Posty na forum:33
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:23
Tematy w pomocy:0

Tematy na forum:

Strona: 1,

Problem ze starymi grami na Windows 8/10 (Problemy) 2019-03-15 21:25:18
Witam! Ostatnio postanowiłem odgrzebać parę gier, w które grałem jeszcze na Windows XP. Konkretniej chodzi o "Bubble Bobble Nostalgie" i "Building Panic". Niestety, mam z tym problem. Sama gra się odpala, menu działa, ale po przejściu do właściwej części gry wszystko zaczyna działać praktycznie na 1 FPS, albo i mniej. Muzyka działa normalnie, lecz rozgrywka...

Wyszukiwarka muzyki (Wszystko inne) 2015-09-23 10:16:20
Szukam jakiejś strony bądź programu do rozpoznawania piosenek na podstawie ich fragmentów, najlepiej programy bez pobierania, ale ujdą z pobieraniem. Najchętniej sprawdzone w praktyce osobiście. Szukam (najprawdopodobniej bardzo) mało znanych piosenek. Midomi sprawdzałem, ale nie wystarczyło. Jak by ktoś znalazł coś podobnego na PC to ja bardzo chętnie sprawdzę. Proszę o...

Konwerter mp3 (Wszystko inne) 2015-02-28 10:06:09
Witam, poszukuję jakiegoś dobrego i sprawdzonego programu / konwertera plików mp3 do rozszerzenia .mid do ściągnięcia. Czy ktoś może mi coś polecić?

Problem ze screenem (Serwis: stare.e-gry.net) 2013-08-08 09:09:49
Witam! Mam taki problem: chcę dodać parę screen'ów, ale nie mogę, bo mam podobno 'za małe' rozmiary ( ma być min.250px na 200px ), mimo że mam rozmiary 256px na 240px. Proszę o pomoc.

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware