| Komentarzy: | 17 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 1 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 2 | Tematy na forum: | 4 |
| Screen'y: | 52 | Posty na forum: | 33 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 23 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Metroid 2016-11-27 20:51:38
Szczerze: na początku fajna, ale potem jest taki labirynt, że odechciewa się grać. Polecam dla osób pragnących potrenować cierpliwość.

Megaman V 2015-11-06 07:49:46
Trochę się namęczyłem, zanim przeszedłem, ale w końcu się udało. Świetna, jak inne z tej serii!

Pyramid 2014-06-22 19:27:27
Najgorsze są te klocki: Screen 1 Czerwony klocek Zawsze mi wszystko psują!

Building Panic 2014-01-12 08:56:44
Szkoda tylko, że największy napis jest po japońsku/chińsku/koreańsku XD

Mighty Morphin Power Rangers: The Fighting Edition 2012-12-16 10:07:29
Fajna gra,przeszedłem całą na poziomie łatwym