| Komentarzy: | 17 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 1 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 2 | Tematy na forum: | 4 |
| Screen'y: | 52 | Posty na forum: | 33 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 23 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
Problem ze starymi grami na Windows 8/10 (Problemy) 2019-03-16 13:04:30
Jeśli chodzi o Building Panic, to tak, działa świetnie! Muszę jescze tylko poszperać w poszukiwaniu rozwiązania problemu Directx'ów
Problem ze starymi grami na Windows 8/10 (Problemy) 2019-03-16 09:46:00
Cóż, rozwiązanie częściowo działa. Building Panic działa normalnie, tylko że w małej rozdzielczości (mimo zmiany rodzielczości samej wirtualnej maszyny), a Bubble Bobble zupełnie się nie włącza. Jest coś jeszcze, co mogę zrobić?
Edytowane: Nowy komunikat prz Bubble Bobble: potrzebne mi są Directx7, ale mam je już zainstalowane w wersji 9. Czy powinienem zrobić downgrade?
Emulator. (Serwis: stare.e-gry.net) 2017-03-22 19:28:10
Tutaj, na naszym serwisie:
http://stare.e-gry.net/nintendo-nes/art/emulatory-nes
Najlepiej wybierz Nestopię, moim zdaniem jest najlepsza.
A tutaj jak to obsługiwać:
http://stare.e-gry.net/nintendo-nes/art/emulator-nestopia
Życzenia Świąteczne 2016 (Serwis: stare.e-gry.net) 2016-12-25 13:01:51
I ja również się dołączę do życzeń. Zdrowia na cały rok!
Stara gra turowa (Poszukiwana...) 2016-06-16 21:56:17
Przydałoby się, żebyś podał na co to było, np Pc, Nes, Snes. Po nazwach sądzę, że to może być któraś z części Final Fantasy:
http://stare.e-gry.net/spis/gry/szukaj/final%2Bfantasy/0/1
Rejestr Windows (Wszystko inne) 2016-03-01 20:44:25
Znalazłem coś takiego:
http://www.solvusoft.com/pl/files/b%C5%82%C4%85d-brakuj%C4%85ce-pobranie/inf/windows/microsoft/msdn-disc-1969/callback-inf/
http://www.solvusoft.com/pl/files/b%C5%82%C4%85d-brakuj%C4%85ce-pobranie/hlp/windows/electrogig-inc/electrogig/sink-hlp/
A co do WMI Prowider Host, to znalazłem info, że bez tego obsługa aplikacji w systemie Windows może być bardzo...
Dwie gry (Poszukiwana...) 2016-02-09 13:44:39
Ta druga to może być Frizzle Fraz na przeglądarkę:
http://www.gry.pl/
Wyszukaj tego tu /\
...albo Gish na Pc:
https://www.google.pl/search?q=gish+pc+game&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwixnNam2urKAhWIOhoKHexoC2QQ_AUIBygB&biw=570&bih=243&dpr=1.5#imgrc=KX0iK4u-qToo0M%3A
Czy to coś podobnego?
Gry na NES na Windows 10 (Nintendo NES) 2016-01-02 18:38:56
Wydaje mi się, że tak, pod warunkiem, że masz emulator, np. Nestopia dostępna na naszym serwisie.
Życzenia noworoczne (Wszystko inne) 2015-12-31 10:46:21
Ja również dołączam się do powyższych życzeń, i życzę jeszcze zdrowia, zarówno fizycznego jak i psychicznego, a szczególnie do takich jak pan Dedal, wracający w przyszłym roku (pozdrowienia od KŚ panie Dedal). Oby Ciemna Strona Czatu nigdy was nie zwiodła na złą drogę ;)
Wyszukiwarka muzyki (Wszystko inne) 2015-10-20 07:53:17
Taaaa... Pisałem, że sprawdziłem. Niestety, to jest baza danych tworzona przez użytkowników, więc większości mało znanych piosenek nie ma. Cytuję (sam siebie!) : "Midomi sprawdzałem, ale nie wystarczyło."
Wyszukiwarka muzyki (Wszystko inne) 2015-09-26 21:31:57
Cóż, szkoda, dzięki za zaangażowanie.
Wyszukiwarka muzyki (Wszystko inne) 2015-09-26 05:09:56
A czy mógłbyś podać jakiś bezpieczny link do pobrania? Bo ja znalazłem tylko takie, co mi antywirus od razu blokował... Ale program wydaje się niezły.
Gra zręcznościowa typu Tetris (Poszukiwana...) 2015-09-06 05:19:30
Strzelam, bo coś mi dzwoni, ale nie wiem w którym kościele: Magical Jewelry 2 NES? Czy coś podobnego? Są różne typy klocków, więc same sprawdźcie ;)
I standardowe pytanie: jaka konsola? Jak nie wiesz, to popatrz na rodzaje grafiki (dokładna/pixelowata) w przykładowych grach, i oceń, czy to np. NES czy SNES
Dlaczego stare gry? (Stare Gry) 2015-08-31 16:13:09
Według mnie nowe gry nie zawsze są "do dupy", ale do starych gier ma się pewien sentyment. Poza tym, niektóre są o wiele trudniejsze od nowoczesnych i stanowią wyzwanie do pokonania. Czasem trenują cierpliwość (nie wiesz, co zrobić, i zaczynasz się denerwować) lub logiczne myślenie; Przykładem jest "Terranigma". W każdym razie powyższe odnosi się do mnie.
Bugi w Mario Bros (Nintendo NES) 2015-07-31 20:38:02
Cóż, np. w Terranigmie są takie niedopatrzenia lub błędy, jakie pamiętam:
1. Gdy używasz tarczy ( przycisk R ) np. na kulę ognia ze stworka z wieży 1 ( w pierwszym rozdziale ), to zawsze się obronisz, niezależnie, czy jesteś przodem, bokiem czy tyłem do pocisku.
2. W zamku w Loarze ( w angielskiej wersji Loire ) w jednej z sal zamkowych przed śmiercią króla są na stole...
Bugi w Mario Bros (Nintendo NES) 2015-07-31 10:16:18
Jedna sprawa: ten "smok" w zamku nazywa się Bowser. A poza tym bardzo fajny i ciekawy film. Z chęcią sprawdzę ten błąd ze światem " -1".
Znacie jakieś stare gry na PC (najlepiej dosbox) typu Boulder Dash // Supaplex? (Poszukiwana...) 2015-06-15 06:32:55
Cóż, ja polecam ci Digger'a lub Digger's Loader
http://stare.e-gry.net/gry/digger
http://stare.e-gry.net/gry/digger-s-loader
nie wiem, czy to ci się spodoba, więc tu coś jeszcze
http://stare.e-gry.net/gry/bomberman-2
Miłej Gry!
pomocy!! poszukiwana gra (Poszukiwana...) 2015-04-20 06:28:49
Strzelam... The Secret of Monkey Island?
Dobra gra (Poszukiwana...) 2015-03-12 17:32:58
A co powiesz na gry z serii Mortal Kombat lub Street Fighter? Jeśli chodzi o wyścigi to polecam Top Gear 2 i Top Gear 3000.
Dobra gra (Poszukiwana...) 2015-03-12 06:59:11
Możesz trochę sprecyzować? Chodzi mi o to, czy na atari, comodore 64, NES, SNES czy PC? Przydałoby się też info o tym, czy to jakaś strzelanka, pójdź zrób pozamiataj, bo całe mnóstwo tego jest.
Sprawdź np. Terranigma na SNES, Mega Man I, II, III, IV, V, VI na NES i Mega Man VII na SNES i powiedz, czy to coś w tym stylu.
Poszukuje gry z dzieciństwa! (Poszukiwana...) 2015-03-01 19:03:50
Nie jestem do końca pewien, ale to mi pasuje do gry Mega Man 2 - The Power Fighters ( link do postaci co ma "wydłużane ręce", ale jest tego cała masa, więc pooglądaj, może sobie coś przypomnisz )
https://www.youtube.com/watch?v=gi6k7Gb21do
Niestety, nie ma tego tutaj :(
Powodzenia w poszukiwaniach! :)
Pilnie poszukiwana gra (Poszukiwana...) 2015-02-01 09:08:41
Jesteś pewny, że to boulder dash? Bo mnie to bardziej pasuje do gry Digger tudzież Digger's Loader:
Kliknij TUTAJ
Co prawda jest raczej na odwrót (ty jesteś kaczkopodobnym stworem i rozwalasz sercopodobne stworki)
Jeśli chodzi o jakąś nowszą wersję, polecam ci Double Digger ( można grać na 2 graczy, niestety nie ma tego na naszym serwisie )
15 faktów na temat gry Mario Bros., o których prawdopodobnie nie masz pojęcia (Stare Gry) 2014-09-24 06:30:11
Tak... To zauważył już -Mario- w temacie "Wielkanocne jaja w starych grach"
15 faktów na temat gry Mario Bros., o których prawdopodobnie nie masz pojęcia (Stare Gry) 2014-09-23 14:35:02
Ja wiedziałem o 1. 4. oraz 6.
Bardzo ciekawe wiadomości o tej grze!
MALKARI (Stare Gry) 2014-09-21 08:41:52
"Nie chce się uruchomiać", co to znaczy? Jeśli chodzi o ściągnięcie, jest na naszym serwisie, a jak o coś innego, to musisz napisać, o co konkretnie chodzi.
Malkari na stare.e-gry.net:
http://stare.e-gry.net/gry/malkari
szukam gry podobnej do boulder dash (Poszukiwana...) 2014-09-01 07:42:31
Sądzę, że to może być Digger Dug.
Punkty (Problemy) 2014-07-16 10:07:17
Masz 43 pkt za komentarze, 4 x 4 pkt za tipsy, a nie 6, to 16 pkt, i 2 posty to 2 pkt. W sumie masz 43+16+2=61. Jestem pewny, że dostaniesz 4 rangę dopiero jutro, mimo że teraz masz 61 pkt, bo pewnie coś skomentowałeś. Chodzi o to, że rangi podlicza się na koniec dnia (rangi są przyznawane dopiero po północy)
Dla fanów starych gierek (Wszystko inne) 2014-07-14 10:14:59
Super gra! Dzięki -Mario- , bardzo fajna gierka! Szkoda, że nie ma jej na PC bez internetu.
Moja ulubiona postać, to Mega Man z NES'a, ale innymi też się fajnie grało.
Piszcie, jaka jest wasza ulubiona postać, dobrze? To będzie coś w rodzaju sondy.
GRA: 10/10
Od wyścigu do wyścigu (Stare Gry) 2014-04-24 20:03:01
Nie ma za co! To tylko przypadek (pewnie) że pierwszy coś napisałem. Miłej gry!
Od wyścigu do wyścigu (Stare Gry) 2014-04-23 08:04:20
Ja polecam Ci gry z serii "Top Gear" na SNES'a. Co prawda nie kupujesz tam nowych wozów,ale w części 3000 masz możliwość niezłego ulepszenia swojego autka.
Linki:
http://stare.e-gry.net/gry/top-gear
http://stare.e-gry.net/gry/top-gear-2
http://stare.e-gry.net/gry/top-gear-3000
Życzenia Świąteczne (Wszystko inne) 2013-12-26 08:53:49
Wzajemnie wesołych świąt i szczęśliwego Nowego 2014 Roku życzę wszystkim!
Problem ze screenem (Serwis: stare.e-gry.net) 2013-08-23 09:12:32
WIELKIE DZIĘKI wszystkim, którzy mi pomagali i dawali rady! Udało się!
Problem ze screenem (Serwis: stare.e-gry.net) 2013-08-08 12:39:33
1. Tak, format się zgadza (PNG) .
2. Wybieram obrazek ('przeglądaj'), nazywam, wciskam 'dodaj', ale mi się wyświetla na czerwono 'za mały rozmiar...'
Odp na p.s: to 'Ninja Gaiden II The Dark Sword Of Chaos' . Już wysyłam.