-Luigi-

Ranga
Ranga: 6
Dołączył: 2012-08-11
Ostatnio zalogowany: 2019-03-31
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do -Luigi-

Statystyka

Komentarzy:17Posty w pomocy:0
Recenzji:1Dodatki:0
Tipsów:2Tematy na forum:4
Screen'y:52Posty na forum:33
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:23
Tematy w pomocy:0

Posty na forum:

Strona: 1,

Problem ze starymi grami na Windows 8/10 (Problemy) 2019-03-16 13:04:30
Jeśli chodzi o Building Panic, to tak, działa świetnie! Muszę jescze tylko poszperać w poszukiwaniu rozwiązania problemu Directx'ów

Problem ze starymi grami na Windows 8/10 (Problemy) 2019-03-16 09:46:00
Cóż, rozwiązanie częściowo działa. Building Panic działa normalnie, tylko że w małej rozdzielczości (mimo zmiany rodzielczości samej wirtualnej maszyny), a Bubble Bobble zupełnie się nie włącza. Jest coś jeszcze, co mogę zrobić? Edytowane: Nowy komunikat prz Bubble Bobble: potrzebne mi są Directx7, ale mam je już zainstalowane w wersji 9. Czy powinienem zrobić downgrade?

Emulator. (Serwis: stare.e-gry.net) 2017-03-22 19:28:10
Tutaj, na naszym serwisie: http://stare.e-gry.net/nintendo-nes/art/emulatory-nes Najlepiej wybierz Nestopię, moim zdaniem jest najlepsza. A tutaj jak to obsługiwać: http://stare.e-gry.net/nintendo-nes/art/emulator-nestopia

Życzenia Świąteczne 2016 (Serwis: stare.e-gry.net) 2016-12-25 13:01:51
I ja również się dołączę do życzeń. Zdrowia na cały rok!

Stara gra turowa (Poszukiwana...) 2016-06-16 21:56:17
Przydałoby się, żebyś podał na co to było, np Pc, Nes, Snes. Po nazwach sądzę, że to może być któraś z części Final Fantasy: http://stare.e-gry.net/spis/gry/szukaj/final%2Bfantasy/0/1

Rejestr Windows (Wszystko inne) 2016-03-01 20:44:25
Znalazłem coś takiego: http://www.solvusoft.com/pl/files/b%C5%82%C4%85d-brakuj%C4%85ce-pobranie/inf/windows/microsoft/msdn-disc-1969/callback-inf/ http://www.solvusoft.com/pl/files/b%C5%82%C4%85d-brakuj%C4%85ce-pobranie/hlp/windows/electrogig-inc/electrogig/sink-hlp/ A co do WMI Prowider Host, to znalazłem info, że bez tego obsługa aplikacji w systemie Windows może być bardzo...

Dwie gry (Poszukiwana...) 2016-02-09 13:44:39
Ta druga to może być Frizzle Fraz na przeglądarkę: http://www.gry.pl/ Wyszukaj tego tu /\ ...albo Gish na Pc: https://www.google.pl/search?q=gish+pc+game&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwixnNam2urKAhWIOhoKHexoC2QQ_AUIBygB&biw=570&bih=243&dpr=1.5#imgrc=KX0iK4u-qToo0M%3A Czy to coś podobnego?

Gry na NES na Windows 10 (Nintendo NES) 2016-01-02 18:38:56
Wydaje mi się, że tak, pod warunkiem, że masz emulator, np. Nestopia dostępna na naszym serwisie.

Życzenia noworoczne (Wszystko inne) 2015-12-31 10:46:21
Ja również dołączam się do powyższych życzeń, i życzę jeszcze zdrowia, zarówno fizycznego jak i psychicznego, a szczególnie do takich jak pan Dedal, wracający w przyszłym roku (pozdrowienia od KŚ panie Dedal). Oby Ciemna Strona Czatu nigdy was nie zwiodła na złą drogę ;)

Wyszukiwarka muzyki (Wszystko inne) 2015-10-20 07:53:17
Taaaa... Pisałem, że sprawdziłem. Niestety, to jest baza danych tworzona przez użytkowników, więc większości mało znanych piosenek nie ma. Cytuję (sam siebie!) : "Midomi sprawdzałem, ale nie wystarczyło."

Wyszukiwarka muzyki (Wszystko inne) 2015-09-26 21:31:57
Cóż, szkoda, dzięki za zaangażowanie.

Wyszukiwarka muzyki (Wszystko inne) 2015-09-26 05:09:56
A czy mógłbyś podać jakiś bezpieczny link do pobrania? Bo ja znalazłem tylko takie, co mi antywirus od razu blokował... Ale program wydaje się niezły.

Gra zręcznościowa typu Tetris (Poszukiwana...) 2015-09-06 05:19:30
Strzelam, bo coś mi dzwoni, ale nie wiem w którym kościele: Magical Jewelry 2 NES? Czy coś podobnego? Są różne typy klocków, więc same sprawdźcie ;) I standardowe pytanie: jaka konsola? Jak nie wiesz, to popatrz na rodzaje grafiki (dokładna/pixelowata) w przykładowych grach, i oceń, czy to np. NES czy SNES

Dlaczego stare gry? (Stare Gry) 2015-08-31 16:13:09
Według mnie nowe gry nie zawsze są "do dupy", ale do starych gier ma się pewien sentyment. Poza tym, niektóre są o wiele trudniejsze od nowoczesnych i stanowią wyzwanie do pokonania. Czasem trenują cierpliwość (nie wiesz, co zrobić, i zaczynasz się denerwować) lub logiczne myślenie; Przykładem jest "Terranigma". W każdym razie powyższe odnosi się do mnie.

Bugi w Mario Bros (Nintendo NES) 2015-07-31 20:38:02
Cóż, np. w Terranigmie są takie niedopatrzenia lub błędy, jakie pamiętam: 1. Gdy używasz tarczy ( przycisk R ) np. na kulę ognia ze stworka z wieży 1 ( w pierwszym rozdziale ), to zawsze się obronisz, niezależnie, czy jesteś przodem, bokiem czy tyłem do pocisku. 2. W zamku w Loarze ( w angielskiej wersji Loire ) w jednej z sal zamkowych przed śmiercią króla są na stole...

Bugi w Mario Bros (Nintendo NES) 2015-07-31 10:16:18
Jedna sprawa: ten "smok" w zamku nazywa się Bowser. A poza tym bardzo fajny i ciekawy film. Z chęcią sprawdzę ten błąd ze światem " -1".

Znacie jakieś stare gry na PC (najlepiej dosbox) typu Boulder Dash // Supaplex? (Poszukiwana...) 2015-06-15 06:32:55
Cóż, ja polecam ci Digger'a lub Digger's Loader http://stare.e-gry.net/gry/digger http://stare.e-gry.net/gry/digger-s-loader nie wiem, czy to ci się spodoba, więc tu coś jeszcze http://stare.e-gry.net/gry/bomberman-2 Miłej Gry!

pomocy!! poszukiwana gra (Poszukiwana...) 2015-04-20 06:28:49
Strzelam... The Secret of Monkey Island?

Dobra gra (Poszukiwana...) 2015-03-12 17:32:58
A co powiesz na gry z serii Mortal Kombat lub Street Fighter? Jeśli chodzi o wyścigi to polecam Top Gear 2 i Top Gear 3000.

Dobra gra (Poszukiwana...) 2015-03-12 06:59:11
Możesz trochę sprecyzować? Chodzi mi o to, czy na atari, comodore 64, NES, SNES czy PC? Przydałoby się też info o tym, czy to jakaś strzelanka, pójdź zrób pozamiataj, bo całe mnóstwo tego jest.   Sprawdź np. Terranigma na SNES, Mega Man I, II, III, IV, V, VI na NES i Mega Man VII na SNES i powiedz, czy to coś w tym stylu.

Poszukuje gry z dzieciństwa! (Poszukiwana...) 2015-03-01 19:03:50
Nie jestem do końca pewien, ale to mi pasuje do gry Mega Man 2 - The Power Fighters ( link do postaci co ma "wydłużane ręce", ale jest tego cała masa, więc pooglądaj, może sobie coś przypomnisz )   https://www.youtube.com/watch?v=gi6k7Gb21do   Niestety, nie ma tego tutaj :( Powodzenia w poszukiwaniach! :)

Pilnie poszukiwana gra (Poszukiwana...) 2015-02-01 09:08:41
Jesteś pewny, że to boulder dash? Bo mnie to bardziej pasuje do gry Digger tudzież Digger's Loader: Kliknij TUTAJ Co prawda jest raczej na odwrót (ty jesteś kaczkopodobnym stworem i rozwalasz sercopodobne stworki) Jeśli chodzi o jakąś nowszą wersję, polecam ci Double Digger ( można grać na 2 graczy, niestety nie ma tego na naszym serwisie )

15 faktów na temat gry Mario Bros., o których prawdopodobnie nie masz pojęcia (Stare Gry) 2014-09-24 06:30:11
Tak... To zauważył już -Mario- w temacie "Wielkanocne jaja w starych grach"

15 faktów na temat gry Mario Bros., o których prawdopodobnie nie masz pojęcia (Stare Gry) 2014-09-23 14:35:02
Ja wiedziałem o 1. 4. oraz 6. Bardzo ciekawe wiadomości o tej grze!

MALKARI (Stare Gry) 2014-09-21 08:41:52
"Nie chce się uruchomiać", co to znaczy? Jeśli chodzi o ściągnięcie, jest na naszym serwisie, a jak o coś innego, to musisz napisać, o co konkretnie chodzi.   Malkari na stare.e-gry.net: http://stare.e-gry.net/gry/malkari

szukam gry podobnej do boulder dash (Poszukiwana...) 2014-09-01 07:42:31
Sądzę, że to może być Digger Dug.

Punkty (Problemy) 2014-07-16 10:07:17
Masz 43 pkt za komentarze, 4 x 4 pkt za tipsy, a nie 6, to 16 pkt, i 2 posty to 2 pkt. W sumie masz 43+16+2=61. Jestem pewny, że dostaniesz 4 rangę dopiero jutro, mimo że teraz masz 61 pkt, bo pewnie coś skomentowałeś. Chodzi o to, że rangi podlicza się na koniec dnia (rangi są przyznawane dopiero po północy)

Dla fanów starych gierek (Wszystko inne) 2014-07-14 10:14:59
Super gra! Dzięki -Mario- , bardzo fajna gierka! Szkoda, że nie ma jej na PC bez internetu. Moja ulubiona postać, to Mega Man z NES'a, ale innymi też się fajnie grało. Piszcie, jaka jest wasza ulubiona postać, dobrze? To będzie coś w rodzaju sondy. GRA: 10/10

Od wyścigu do wyścigu (Stare Gry) 2014-04-24 20:03:01
Nie ma za co! To tylko przypadek (pewnie) że pierwszy coś napisałem. Miłej gry!

Od wyścigu do wyścigu (Stare Gry) 2014-04-23 08:04:20
Ja polecam Ci gry z serii "Top Gear" na SNES'a. Co prawda nie kupujesz tam nowych wozów,ale w części 3000 masz możliwość niezłego ulepszenia swojego autka.   Linki: http://stare.e-gry.net/gry/top-gear http://stare.e-gry.net/gry/top-gear-2 http://stare.e-gry.net/gry/top-gear-3000

Życzenia Świąteczne (Wszystko inne) 2013-12-26 08:53:49
Wzajemnie wesołych świąt i szczęśliwego Nowego 2014 Roku życzę wszystkim!

Problem ze screenem (Serwis: stare.e-gry.net) 2013-08-23 09:12:32
WIELKIE DZIĘKI wszystkim, którzy mi pomagali i dawali rady! Udało się!

Problem ze screenem (Serwis: stare.e-gry.net) 2013-08-08 12:39:33
1. Tak, format się zgadza (PNG) . 2. Wybieram obrazek ('przeglądaj'), nazywam, wciskam 'dodaj', ale mi się wyświetla na czerwono 'za mały rozmiar...' Odp na p.s: to 'Ninja Gaiden II The Dark Sword Of Chaos' . Już wysyłam.

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware