michael5254

Ranga
Ranga: 4
Dołączył: 2013-01-27
Ostatnio zalogowany: 2026-06-14
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do michael5254

Statystyka

Komentarzy:10Posty w pomocy:11
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:13
Screen'y:0Posty na forum:61
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:1

Posty na forum:

Strona: < 1, 2,

Szukam gry na PC (Poszukiwana...) 2016-07-08 11:17:01
Mam pytanie. Mam wersję Modi i Nanna bez podtytułu z czasopisma Play, nie pamiętam numeru. Czy to jest ta sama wersja, czy może jest do niej jakiś dodatek? Instalator gry waży około 400MB. Może dokładniej między 365 a 370MB dla lepszego zrozumienia. W instalatorze zaraz na początku pojawia się w lewym górnym rogu postać Modiego.

Poszukuje gry strategicznej! (Poszukiwana...) 2016-05-09 14:49:06
Gra która kryje się pod filmikiem jest łudząca pobodna do Warcraft 3 lub może dodatku do niego Lodowy Tron.

Poszukuje gry strategicznej! (Poszukiwana...) 2016-05-09 14:47:10
Może Age of Empires 2, Age of Mythology lub Empire Earth???

Fallout Brotherhood Of Steel(PS2) (Stare Gry) 2016-05-07 19:45:44
Aha i musisz też ściągnąć sobie Biosa lub samemu zrobić, bo bez niego nie odpalisz konsoli no i rzecz jasna potrzebujesz przynajmniej 1 obrazu gry.  Ja  nie umiem zgrywać BIOSA  i nie mam odpowiedniego programu itd. dlatego polecam ściągnąć sobie paczkę BIOSÓW w wersji EUROPE od kogoś z chomikuj.pl. To najprostsze rozwiązanie. Najnowsza wersja emulatorka jest po...

Fallout Brotherhood Of Steel(PS2) (Stare Gry) 2016-05-07 19:42:29
wejdź na stonę www.emuparadise.me tam masz emulatory różne konsol wśród nich PS2 a do tego masz też ogromny wybór gier ułożonych alfabetycznie w postaci pliku obrazu ISO, instrukcję jak skonfigurować znaleźć możesz na YouTube.com lub na tej stronce 

Strzelanka wojenna z bunkra (Poszukiwana...) 2016-04-26 13:30:04
Może chodzi ci o pierwszą część tej gry, pochodzi z czerwca 2000r. tytuł podobny: "Beachhead 2000". Mam pełną wersję tej gry w pliku rar, jak również jej drugą część też spakowaną w pełnej wersji oraz chyba dodatek, ale nie pamiętam czy on działa. Wszystko po angielsku, niestety. Jak chcesz to mogę ci wysłać oba pliki, ale muszę znać twojego mejla-bo inaczej...

O co chodzi? (Amiga) 2016-01-02 23:11:20
Przepraszam, wprowadziłem Cię w błąd. Firma The Company ma również polską stronę i polskie forum. Szuka osób chętnych do pracy, programistów i informatyków. Tylko nie wiem gdzie dokładnie ma swoją siedzibę w Polsce. Rozwiązanie twojego problemu kryje się pod tym linkiem: http://forum.thecompany.pl/announces/problem-exekami-win-issue-with-exec-win-t3915.html Problem...

Nie mogę uruchomić gry Rooster 2in1 (Amiga) 2016-01-02 23:00:14
Dziękuję za tłumaczenie. Miałem na myśli rozwiązanie tego problemu, aby więcej się on nie pojawiał. Angielski trochę znam i wiem co jest tam napisane. Może jacyś inni?

O co chodzi? (Amiga) 2015-06-07 01:42:13
Spróbuj wejść na dysk tam gdzie masz np. sejwy do tych gier, w których wyskakuje taki błąd, a następnie odnaleźć plik notatnika z nazwą log lub podobnego pliku i go po prostu usunąć. Sejwy samemu będzie Ci trudno znaleźć, jeśli używasz Windowsa 7 to w wyszukiwarce kliknij: wyszukiwanie nieindeksowe, komputer będzie dłużej szukał, a przy tym może znajdzie i jakiegoś...

Poszukuje gry na Amige (Amiga) 2014-07-22 16:07:44
Cześć! 1) gra:Podobnie jak 2 osoby wyżej też szukam gry. Nie pamiętam jej tytułu, a to bardzo by ułatwiło jej odnalezienie. Przed chwilą wyczaiłem inną grę na amigę, w którą kiedyś grał mój ojciec i ja jak byłem mały(6 lub 7 lat miałem), chociaż wtedy miałem o tym takie pojęcie, że żal dupę ściska. Więc tak, w grze której szukam chodziło się jakby robalem całym...

Strona: < 1, 2,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware