| Komentarzy: | 10 | Posty w pomocy: | 11 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 13 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 61 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 1 |
Szukam gry na PC (Poszukiwana...) 2016-07-08 11:17:01
Mam pytanie. Mam wersję Modi i Nanna bez podtytułu z czasopisma Play, nie pamiętam numeru. Czy to jest ta sama wersja, czy może jest do niej jakiś dodatek? Instalator gry waży około 400MB. Może dokładniej między 365 a 370MB dla lepszego zrozumienia. W instalatorze zaraz na początku pojawia się w lewym górnym rogu postać Modiego.
Poszukuje gry strategicznej! (Poszukiwana...) 2016-05-09 14:49:06
Gra która kryje się pod filmikiem jest łudząca pobodna do Warcraft 3 lub może dodatku do niego Lodowy Tron.
Poszukuje gry strategicznej! (Poszukiwana...) 2016-05-09 14:47:10
Może Age of Empires 2, Age of Mythology lub Empire Earth???
Fallout Brotherhood Of Steel(PS2) (Stare Gry) 2016-05-07 19:45:44
Aha i musisz też ściągnąć sobie Biosa lub samemu zrobić, bo bez niego nie odpalisz konsoli no i rzecz jasna potrzebujesz przynajmniej 1 obrazu gry. Ja nie umiem zgrywać BIOSA i nie mam odpowiedniego programu itd. dlatego polecam ściągnąć sobie paczkę BIOSÓW w wersji EUROPE od kogoś z chomikuj.pl. To najprostsze rozwiązanie. Najnowsza wersja emulatorka jest po...
Fallout Brotherhood Of Steel(PS2) (Stare Gry) 2016-05-07 19:42:29
wejdź na stonę www.emuparadise.me tam masz emulatory różne konsol wśród nich PS2 a do tego masz też ogromny wybór gier ułożonych alfabetycznie w postaci pliku obrazu ISO, instrukcję jak skonfigurować znaleźć możesz na YouTube.com lub na tej stronce
Strzelanka wojenna z bunkra (Poszukiwana...) 2016-04-26 13:30:04
Może chodzi ci o pierwszą część tej gry, pochodzi z czerwca 2000r. tytuł podobny: "Beachhead 2000". Mam pełną wersję tej gry w pliku rar, jak również jej drugą część też spakowaną w pełnej wersji oraz chyba dodatek, ale nie pamiętam czy on działa. Wszystko po angielsku, niestety. Jak chcesz to mogę ci wysłać oba pliki, ale muszę znać twojego mejla-bo inaczej...
O co chodzi? (Amiga) 2016-01-02 23:11:20
Przepraszam, wprowadziłem Cię w błąd. Firma The Company ma również polską stronę i polskie forum. Szuka osób chętnych do pracy, programistów i informatyków. Tylko nie wiem gdzie dokładnie ma swoją siedzibę w Polsce.
Rozwiązanie twojego problemu kryje się pod tym linkiem: http://forum.thecompany.pl/announces/problem-exekami-win-issue-with-exec-win-t3915.html
Problem...
Nie mogę uruchomić gry Rooster 2in1 (Amiga) 2016-01-02 23:00:14
Dziękuję za tłumaczenie. Miałem na myśli rozwiązanie tego problemu, aby więcej się on nie pojawiał. Angielski trochę znam i wiem co jest tam napisane.
Może jacyś inni?
Szukam bardzo starej gry, w której grało się nurkiem (Poszukiwana...) 2015-10-31 12:49:15
Może Scuba Diver?
O co chodzi? (Amiga) 2015-06-07 01:42:13
Spróbuj wejść na dysk tam gdzie masz np. sejwy do tych gier, w których wyskakuje taki błąd, a następnie odnaleźć plik notatnika z nazwą log lub podobnego pliku i go po prostu usunąć. Sejwy samemu będzie Ci trudno znaleźć, jeśli używasz Windowsa 7 to w wyszukiwarce kliknij: wyszukiwanie nieindeksowe, komputer będzie dłużej szukał, a przy tym może znajdzie i jakiegoś...
Poszukuje gry na Amige (Amiga) 2014-07-22 16:07:44
Cześć!
1) gra:Podobnie jak 2 osoby wyżej też szukam gry. Nie pamiętam jej tytułu, a to bardzo by ułatwiło jej odnalezienie. Przed chwilą wyczaiłem inną grę na amigę, w którą kiedyś grał mój ojciec i ja jak byłem mały(6 lub 7 lat miałem), chociaż wtedy miałem o tym takie pojęcie, że żal dupę ściska. Więc tak, w grze której szukam chodziło się jakby robalem całym...