michael5254

Ranga
Ranga: 4
Dołączył: 2013-01-27
Ostatnio zalogowany: 2026-06-14
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do michael5254

Statystyka

Komentarzy:10Posty w pomocy:11
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:13
Screen'y:0Posty na forum:61
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:1

Posty na forum:

Strona: 1, 2, >

Asterix I Obelix (Stare Gry) 2024-06-13 12:44:06
Tak to jest to. Dziękuję.

Potrzebna pilna pomoc przy ankiecie na magisterkę - uzależnienie od gier/internetu (Wszystko inne) 2024-01-20 11:13:32
Robię twoję ankietę właśnie. Niedługo ją skończę.

Stara gra 3d PC (Poszukiwana...) 2023-11-25 13:13:26
Grę miło wspominam. Przeszedłem w 2017r. Ostatni poziom był najtrudniejszy.

15 lat stażu (Wszystko inne) 2023-10-25 13:02:53
U mnie 27 stycznia 2024r. stuknie równo 14 lat stażu w tym serwisie xd Pozdrawiam was ciepło:))

DOOM i DOOM2 (Problemy) 2023-05-07 20:16:11
Przepraszam, czy nie lepiej ściągnąć darmowy silnik do Dooma o nazwie ZDOOM lub GZDOOM? Wtedy on automatycznie wykrywa wady Dooma 1 i 2 oraz plutonii i TNT, a także Heretica, Hexena itd. Nie ma z tym silnikiem żadnych problemów. Na bieżąco wychodzą nowe wersje tych silników. Wszystko śmiga jak trzeba. Wersję na Dosa należy uznać za przeżytek. Doom 1 i 2 posiadał wersję na...

Age of Empires (Serwis: stare.e-gry.net) 2023-04-03 15:26:15
GD co to jest?

Vulture gra nie uruchamia się (Problemy) 2021-06-01 00:00:39
Nordra, spróbuj jeszcze przeinstalować sterowniki do karty graficznej do swojego Radeonka lub zmień kartę graficzną z rodziny Radeon na NVIDIA GE-FORCE. Być może gra nie obsługuje innej rodziny kart graficznej niż NVIDIA. Mam pytanie, czy twoja karta graficzna jest zintegrowana z płytą główną np. w laptopie czy używasz stacjonarki? Jeśli zintegrowana to problem może leżeć w...

Vulture gra nie uruchamia się (Problemy) 2021-05-23 10:11:46
Możesz też spróbować odpalić grę na wersji 32-bitowej Windowsa 7. Jeśli masz problem z samym uruchomieniem to spróbuj usunąć te wpisy w edytorze rejestru Windowsa do vulture's. Może one są wadliwe i stanowią problem.

Vulture gra nie uruchamia się (Problemy) 2021-05-23 09:50:57
Kompletna bzdura. Win 7 64bit jeszcze się nadaje. Wiem co, piszę, sam przechodziłem grę kilka lat temu na starym laptopie i o dziwo udało mi się. Jednak po najmniejszej choćby zmianie settingów w grze, musiałem zaczynać od misji pierwszej. Po czymś takim właśnie, Vulture z nieznanego mi powodu nie potrafi zapamiętać postępów użytkownika w grze. Smutne i rażące. Po wejściu...

Poszukuje gry (Stare Gry) 2021-04-25 00:33:16
Z którego roku, jaka firmą ją stworzyła?

Szukam starej gry o strzelaniu z kuszy do kosmitów (Stare Gry) 2021-04-25 00:32:03
To nie jest Strife, nie przypomina mi tej gry, tam na screenach są żołnierze, a ja grałem w demówkę i tam były tylko jakieś robale, ani żywej duszy....

allied genera (Problemy) 2021-01-12 17:27:18
Allied General to gra pod windows 95 napisana, a nie pod dosa, tak samo jak cała seria Panzer Generala, np. Panzer General 1, 2, czy 3. To znaczy, że pod Dosa jej nie uruchomisz, na zrzutach gry w internecie można łatwo zauważyć, że aplikacja jest otwarta w oknie windowsa 95 lub 98.

Szukam zręcznościówki platformówki (Poszukiwana...) 2018-11-26 23:48:08
Gra może pochodzić od japońskiego producenta, toteż klimat gry chwilami zaciągął na Japonię.

KŚ Gry (Wszystko inne) 2018-11-26 23:09:12
Z niezbędnika płyt mam od cholery, aczkolwiek nigdy nie przepadałem za dzieciaka czytać od deski do deski całego czasopisma jak również komputer świata gry. Chyba, że naprawdę coś mnie zainteresowało, co wówczas rzadko się zdarzało.Więcej CDików mam z playa. Gier z KŚ na płytach niewiele, gdyż nieczęsto stary mi kupował to czasopismo. Czasu nie zawsze miałem max co w...

Serdeczna prośba o pomoc w znalezieniu gier (Stare Gry) 2018-06-15 11:51:11
Czasopismo, które ojciec mi kupował najczęściej to Komputer Świat Gry, nie myl ze Światem Gier Komputerowych, z tego najbardziej podobał mi Star Wars: Battle for Naboo, demówka, a pełnej nigdy nie ograłem, chociaż gdy próbowałem to gra nie chciała sie uruchomić, albo niezgodność z systemem albo błąd na płycie. Miałem też kilka numerów albo 1 nie pamietam z Gamestara, tu...

Serdeczna prośba o pomoc w znalezieniu gier (Stare Gry) 2018-06-15 11:46:25
CDA, kompletnie nie czytałem, jak żadnego czasopisma w tym okresie, ani tym bardziej w późniejszym, bo czytanie mnie wtedy nudziło, w 2001 roku dostałem komputer mając niespełna 9 lat, czytać nie lubiłem, potem zacząłem trochę ale recenzje gier w internecie, sugerowałem się też screenami z gry w necie, czy na pudełku z grą i wątłym opisem pudełkowym i wtedy kupowałem grę,...

Serdeczna prośba o pomoc w znalezieniu gier (Stare Gry) 2018-06-06 21:33:08
bionic commando?

Serdeczna prośba o pomoc w znalezieniu gier (Stare Gry) 2018-06-06 21:21:24
Gry podobne wg Gry-online do Soldata: - Terraria - Worms 2 - King Arthur's Gold

Serdeczna prośba o pomoc w znalezieniu gier (Stare Gry) 2018-06-06 21:03:05
Sprawdź te tytuły: Cobalt -  https://www.youtube.com/watch?v=lZV9faUMLYI Teeworlds - https://www.youtube.com/watch?v=ZzKx2l9Ic4w Counter-Strike 2D

Serdeczna prośba o pomoc w znalezieniu gier (Stare Gry) 2018-06-04 20:02:41
A może jeszcze Turrican 2002? Wersja z amigi przerobiona na platformę PC.

Serdeczna prośba o pomoc w znalezieniu gier (Stare Gry) 2018-06-04 20:02:01
Może Contra, tam była wyspa ale to na pegasusa może coś podobnego? Albo coś w stylu Mortal Combata?

Serdeczna prośba o pomoc w znalezieniu gier (Stare Gry) 2018-06-04 17:35:46
Fajne to gry były? Może coś w stylu Postal albo Alien Shooter, w tym niebieskim stroju to raczej niczego nie kojarzę. To musiały być bardzo rzadkie pozycje, które nie doczekały się kontynuacji.

Gra o piratach i o żółtym duszku na PC (Stare Gry) 2018-05-16 19:04:18
2 gra o tym duszku również mogła być z przedziału 1999-2000, ale mogła być nawet w którymś numerze Niezbędnika Komputer Świata, lecz nie pamiętam którym. Tutaj liczba plansz do przejścia była ogromna i liczyła między 40, a 60. Co więcej, można było sobie wybrać planszę do rozegrania duszkiem, bez konieczności przechodzenia wszystkich poprzednich plansz. Duszek mi trochę...

Co to mogły być za gry? (Stare Gry) 2018-05-06 11:05:17
z tym japońcem to może Shadow Warrior?

Poszukuje starej gry (Stare Gry) 2018-04-14 22:14:38
Tarzan?

Poszukuje starej gry (Stare Gry) 2018-04-14 22:14:27
może Księga Dżungli? coś z Mowgilm?

Witam poszukuję starej gry strzelanki (Stare Gry) 2018-03-31 00:46:47
A znam tą grę, spotkała się z nienajlepszą opinią graczy i omawiał ją BartekGM na swoim kanale "Najgorsze gry wszechczasów" na youtubie mowa tu o: War Train Normandie 1944. Gierka ogólnie średnio przypadła mi do gustu, gdyż na 2 poziomie przegrywałem i w rezultacie gry nigdy nie ukończyłem-zbyt wysoki poziom trudności. Miałem też problem z zatrzymaniem pociągu na...

szukam: starsze RPG (Poszukiwana...) 2018-03-30 09:43:46
Tu masz trochę Rpgów, może to któryś z nich? Faery Tale Adventure Faery Tale Adventure 2: Halls of the Dead Forgotten Realms: Unlimited Adventures Fountain of Dreams Icarus: Sanctuary of the Gods Disciples of Steel

szukam: starsze RPG (Poszukiwana...) 2018-03-30 09:34:13
Final Fantasy?

szukam: starsze RPG (Poszukiwana...) 2018-03-30 09:33:26
Fable?

szukam: starsze RPG (Poszukiwana...) 2018-03-30 09:31:38
maybe Fallout część 1?

szukam: starsze RPG (Poszukiwana...) 2018-03-30 09:30:23
Ami, jak wspomniałaś o goblinach to na myśl mi przyszła gra Shadowflare, od groma jasnego tam goblinów w 1 epizodzie, ale akcję zaczynamy na zamku, nie pamiętam nazwy, a nie od drewnianej chatki.

Poszukuję Amigowego Doom (Stare Gry) 2018-03-25 16:33:16
Nie ma za co :)

Poszukuję Amigowego Doom (Stare Gry) 2018-03-24 20:01:30
+pewnaosoba, znalazłem coś ciekawego, co cię zaintersuje, link poniżej: https://www.wykop.pl/wpis/23605823/za-zelazna-brama-polski-klon-dooma-wydana-na-amige/ Czy o tę grę ci chodziło?

Poszukuję Amigowego Doom (Stare Gry) 2018-03-24 19:57:08
Ok, myślalem kurcze że ten ubek to właśnie ta gra...

Poszukuję Amigowego Doom (Stare Gry) 2018-03-24 19:11:11
Albo ten z 1995: https://www.youtube.com/watch?v=EMyN9yFr85c Wygląda mi to bardziej na przeróbkę GLOOMA DELUXE, w którego grałem ponad 2 lata temu a może po prostu GLOOM? Deluxe to wersja odświeżona przez producentów glooma, która poprawiała jakość grafiki na bardziej wyraźna i tak powstała wersja gloom deluxe. Teraz było widać przynajmniej dokąd idziesz, a tym bardziej...

Poszukuję Amigowego Doom (Stare Gry) 2018-03-24 19:11:11
Tu masz jeszcze taką: http://stare.e-gry.net/gry/powerslave-aka-exhumed

Poszukuję Amigowego Doom (Stare Gry) 2018-03-24 19:02:22
Może ADoom? Albo ten: https://www.youtube.com/watch?v=tWnSRDYBsBU Ubek AMIGA - forgotten Doom clone (zapomniany klon Dooma) Tutaj jest też sporo tytułów, może to jeden z nich: https://www.doomworld.com/forum/topic/68548-full-list-of-doom-clonessimilar-games/

Shadowflare-problem (Problemy) 2018-03-23 20:50:09
Dzięki za okazaną pomoc. W sumie temat do zamknięcia, chyba że chcesz coś jeszcze mi przekazać. Zagadkę wystarczyło ominąć udać się do wodza elfów po nagrodę następnie udać się do Kanfore Mining to pierwszego wodza w tym epizodzie 2 i zebrać o dziwo jeszcze jedną zapłatę. Potem następuję przejście do epizodu 3 w postaci tekstu po angielsku. 2 strony tekstu do...

Shadowflare-problem (Problemy) 2018-03-21 19:24:39
Obliczyłem w sumie że liczba kombinacji dla samych niebieskich i samych czerwonych pól wynosi 2 x 6! (silnia) co odpowiada 1440 możliwym kombinacjom, a jeśli dobrze rozumiem permutacje to należy jeszcze dodać 5 x 6! i wtedy w sumie wychodzi ponad 2400 możliwych kombinacji. Piątka ma odpowiadać liczbie możliwych sytuacji-o ile dobrze łapię temat. Chociaż nie wiem czy autorzy...

Shadowflare-problem (Problemy) 2018-03-21 18:49:32
Dzięki za wsparcie. Będzie miło, jeśli spróbujesz przyjąć wyzwanie i ty. Do miłego!

Shadowflare-problem (Problemy) 2018-03-19 20:45:28
A korzystać z kodów nie lubię, gdyż kampania traci swój wyjątkowy charakter i smak. Przede wszystkim smak, ale w niektórych sytuacjach granie bez kodów w pewne trudniejsze pozycje wydaje się być istnym koszmarem, gra nie dość, że trudna to wróg od razu jest rozbudowany a za 30 min wysyła swoją pierwszą falę, którą trzeba odeprzeć, a jak się inwestuje wtedy w rozwój bazy a...

Shadowflare-problem (Problemy) 2018-03-19 20:42:09
Grałaś może w shadowa? Rozumiem, byłem na youtubie, ale więcej filmików jest po hiszpańsku niż angielsku, a w dodatku strasznie krótkie i prezentujące raczej niewykorzystane elementy w kampanii, potyczki, trainery i cheaty czy prezentujące skróty poza tematem kampanii gry, która jest dla mnie nie ukrywam najważniejsza. W pewnym momencie już myślałem, że znalazłem odpowiedni...

1nsane (Problemy) 2018-03-18 23:21:03
+Ami, downgrade masz na myśli sformatowanie komputera i wgranie 2 systemów obok siebie, starszego i nowszego? Inaczej to nie wiem jak to zrobić, by tak np. z 7 bez formatki przerzucić się na poczciwego xpka. +LustVanGoth, spróbuj może, jeśli tego nie robiłeś, przeinstalować sterowniki do karty graficznej, poszukać i skopiować cracka albo pościągać brakujące pliki, jeśli gra...

Szukam starej gry o strzelaniu z kuszy do kosmitów (Stare Gry) 2017-06-16 16:33:36
Alien Shooter podobnie jak sezam 1 uważa, zdecydowanie nie. Nie jestem pewien, czy gra również nie była demówką. Przypominam, chodzi o gatunek FPS, a nie TPS. Grałem w Alien shootera 1 i 2 ,ale tam akcja dzieje się z perspektywy 3 osoby - o takich grach mówi się, że należą do gatunku TPS (THIRD PERSON SHOOTER) i strzela się do robactwa wypełzającego ze ścian lub z ziemi-kosmici...

Gra z lotniskowcem USA (Poszukiwana...) 2016-12-23 16:38:11
pearl harbor zero hour i plane crazy to mam, jednak to nie one, w obu tych grach steruje się wyłącznie samolotami a w grze o którą mi chodzi TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIAŁKIEM PRZECIWLOTNICZYM PO STRONIE USA !!! Próbujcie nadal...

Gra z lotniskowcem USA (Poszukiwana...) 2016-11-23 15:09:09
Nie żadna z wersji Beachheadów. W nich akcja dzieje się na lądzie. A w grze, o której wspominam od razu gdzieś na środku Pacyfiku na pokładzie niszczyciela lub krążownika USA, inaczej mówiąc Oceanu Spokojnego. Z dala od lądu. Mogłem się pomylić z tym lotniskowcem.

Gra z lotniskowcem USA (Poszukiwana...) 2016-11-18 13:35:48
No pewnie, że nie to, to jest na amigę, a ja grałem w ww. grę na pececie z win me.

gra typu AoE czy HoMM (Poszukiwana...) 2016-11-10 16:41:55
Krowy są również w grze Twierdza 1, Krzyżowiec i Twierdza 2.

gra typu AoE czy HoMM (Poszukiwana...) 2016-11-10 16:40:49
Myślę, że to może być Heroes Might&Magic 3 , jeśli chodzi o eksplorację mapy koniem i rozbudowę zamku. Jednak nie przypominam sobie, aby tam były jakieś krowy i głos narratora. Krowy pamiętam, że występowały np. w Tzar: Ciężar Korony, chyba Aliens Nations i gierce Lord of the Realms 1 i 2. 

Strona: 1, 2, >
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware