Wg mnie najlepszą częścią jest Mandate of Heaven, po niej stawiam część IX i część II (Gates to Another World), a dopiero później części IV, V i World of Xeen. Tak czy inaczej warto zagrać :).
humm 9/10 całkiem niezła gra.
WSPANIAŁY KLASYK!!!!
Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat gry Might & Magic IV: Clouds of Xeen.
Komentarze typu "Jak uruchomić grę?", "Gra nie działa" lub nie na temat zostaną usunięte!
O problemach z grą można pisać na forum i w dziale pomocy gry!