skrim

Ranga
Ranga: 0
Dołączył: 2014-01-06
Ostatnio zalogowany: 2024-10-01
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do skrim

Statystyka

Komentarzy:0Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:1
Screen'y:0Posty na forum:2
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Tematy na forum:

Strona: 1,

Poszukuję gry... (Poszukiwana...) 2014-01-06 15:19:02
coś jak Monopoly, pamiętam, że do wyboru były trzy plansze o różnej wielkości, a droga do przejścia to nie tylko kwadrat jak w przypadku monopoly, ale były też takie obejścia, kupowało się chyba budynki bądź miasta (nie jestem pewnien dokładnie), budynki były jakby trójwymiarowe. To była starsza gra, na pewno nie monopoly delux. Niestety więcej szczegółow nie pamiętam....

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware