| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 1 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 2 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
Poszukuję gry... (Poszukiwana...) 2014-01-06 15:19:02
coś jak Monopoly, pamiętam, że do wyboru były trzy plansze o różnej wielkości, a droga do przejścia to nie tylko kwadrat jak w przypadku monopoly, ale były też takie obejścia, kupowało się chyba budynki bądź miasta (nie jestem pewnien dokładnie), budynki były jakby trójwymiarowe. To była starsza gra, na pewno nie monopoly delux. Niestety więcej szczegółow nie pamiętam....