| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 1 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 2 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
Poszukuję gry... (Poszukiwana...) 2014-01-07 01:10:15
jak tak szukam to ta gra ma coś podobnego do monopoly tycoon, ale rzucanie kostką też tam było, więzienie, tylko trasa nie taka standardowa jak w monopoly dokoła kwadratowej planszy, były też inne drogi
Poszukuję gry... (Poszukiwana...) 2014-01-06 15:30:58
to niestety nie ta, grafika była lepsza, wiem, że były tam nazwy ulic np. park ave.