skrim

Ranga
Ranga: 0
Dołączył: 2014-01-06
Ostatnio zalogowany: 2024-10-01
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do skrim

Statystyka

Komentarzy:0Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:1
Screen'y:0Posty na forum:2
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Posty na forum:

Strona: 1,

Poszukuję gry... (Poszukiwana...) 2014-01-07 01:10:15
jak tak szukam to ta gra ma coś podobnego do monopoly tycoon, ale rzucanie kostką też tam było, więzienie, tylko trasa nie taka standardowa jak w monopoly dokoła kwadratowej planszy, były też inne drogi

Poszukuję gry... (Poszukiwana...) 2014-01-06 15:30:58
to niestety nie ta, grafika była lepsza, wiem, że były tam nazwy ulic np. park ave.

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware