| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 2 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 0 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
gunship 2000 (Problemy) 2009-01-04 15:25:18
mam problem z uruchomieniem gry gunship2000. czy ktos napisze jak sie ją uruchamia w dosbox? z góry dziękuje.
DOOM i DOOM2 (Problemy) 2008-12-23 17:54:17
Mam program DOSbox i nie potrafie uruchomić Doom. Pomóżcie/