wandeczka

Ranga
Ranga: 0
Dołączył: 2007-08-24
Ostatnio zalogowany: 2009-01-12
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do wandeczka

Statystyka

Komentarzy:0Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:2
Screen'y:0Posty na forum:0
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Tematy na forum:

Strona: 1,

gunship 2000 (Problemy) 2009-01-04 15:25:18
mam problem z uruchomieniem gry gunship2000. czy ktos napisze jak sie ją uruchamia w dosbox? z góry dziękuje.

DOOM i DOOM2 (Problemy) 2008-12-23 17:54:17
Mam program DOSbox i nie potrafie uruchomić Doom. Pomóżcie/

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware