Battle Arena Toshinden 2

Battle Arena Toshinden 2
Producent i rok wydania:
Takara 1996
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(16.321 MB)
Zobacz także:
Battle Arena Toshiden

Ocena: ( 8 / 10 )
12345678910

Głosów: 28 Pobrano: 214 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Kontynuacja gry Battle Arena Toshinden, która wprowadza nowych bohaterów, ruchy specjalne i możliwość gry w trybie kooperacji. Akcja rozgrywa się w pięknych otoczeniach, a walki są pełne adrenaliny.
Battle Arena Toshinden 2:  Battle Arena Toshinden 2:  Battle Arena Toshinden 2:  Battle Arena Toshinden 2:  Battle Arena Toshinden 2:
Kod/Tips: gimmejim - walczysz jak bosvirtual1 - widok z pierwszej osobyfunnyheads - duze głowylifeisunfair - liczba kluczyvirtual1 - podgląd Więcej >>>

Recenzja - Arena bitewna Toshinden 2

Arena bitewna Toshinden 2

Battle Arena Toshinden 2 Battle Arena Toshinden 2 - sequel bijatyki opartej na anime o tym samym tytule. W drugiej części deweloperzy postanowili poprawić rozgrywkę pierwszej części, która była dobrze wykonana pod względem grafiki i atmosfery, ale była dość prosta pod względem mechaniki bijatyk.

Poszerzono gamę ruchów i dodano czysto animejski pasek Overdrive, wypełniany udanymi atakami, blokami - w skrócie, wszystkim, co postać robi lub co się z nią dzieje, a po wypełnieniu umożliwiający przez kilka sekund użycie superuderzenia. Dodano również możliwość "zirytowania" przeciwnika, wypełniając jego pasek niemal do pełna złośliwym słowem lub niegrzecznym gestem.

Battle Arena Toshinden 2 Pojawili się nowi bohaterowie, a niektórzy ze starych zostali zmienieni (np. Gaia przestał być super-bossem, stracił swoje macki i stał się zwykłym wojownikiem). Pojawiło się kilka nowych oryginalnych postaci - na przykład policjantka Tracy z pałkami oraz oryginalni bossowie, tak jak Uranus, anioł, który praktycznie potrafi latać po arenie, posiadający łuk. W zasadzie nie jest to trudny przeciwnik, ale kiedy spotkasz go po raz pierwszy, z łatwością pozbawi Cię punktów życia i nie wiesz, jak tego uniknąć. Jest też Master - wyraźnie postać nie z tego świata, prosty bezbronny młodzieniec, przypominający Aladyna, który atakuje czystą energią lub przywołuje ogromne miecze, które walczą za niego.

Wszystko byłoby w porządku, ale jakość gry okazała się gorsza niż oryginału. Animacja stała się bardziej szorstka, modele postaci - mniej płynne, areny - bardziej kanciaste, techniki walki - mniej piękne, efekty specjalne - mniej realistyczne. Postacie stały się jakby gorsze niż w pierwszej części, nawet z zewnątrz. Styl walki uległ zmianie, ale nie na lepsze - teraz wiele technik jest niebezpiecznych dla życia, ponieważ postać przemieszcza się na takie odległości, że ryzykuje wylądowanie poza areną. Gra została przeniesiona na PC z PSX, co jeszcze bardziej pogorszyło sytuację.

Battle Arena Toshinden 2 Recenzję i opinie na temat Battle Arena Toshinden 2 - wielu graczy uważa, że ta gra jest krokiem do przodu w porównaniu z pierwszą częścią. Pojawienie się nowych postaci i usunięcie niektórych elementów, takich jak "super boss" Gaia, otrzymało pozytywne recenzje od wielu graczy. Nowe postacie, takie jak Tracy i Uranus, zostały ciepło przyjęte, a także zmiany w stylu walki, które były bardziej dynamiczne i wciągające. Jednakże, wielu graczy zwróciło uwagę na pewne wady gry, takie jak spadki wydajności, nieostry wygląd postaci oraz nierównowagę w balansie postaci, co utrudniało rozgrywkę w niektórych przypadkach. Ponadto, porównując grę z oryginałem z konsoli PlayStation, niektórzy gracze stwierdzili, że gra nie przetransportowała się dobrze na PC.

Podsumowując, Battle Arena Toshinden 2 ma swoje wady i zalety, ale ogólnie uważana jest za poprawę w stosunku do pierwszej części. Jeśli lubisz gry walki, warto dać tej grze szansę, ale pamiętaj, że nie jest idealna.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 41
2023-04-07 16:53:24
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Arena bitewna Toshinden 2.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: