Dizzy: Magicland

Dizzy: Magicland
Producent i rok wydania:
Codemasters 1989
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.144 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - Dizzy: MagiclandAtari ST - Dizzy: MagiclandCommodore 64 - Dizzy: Magicland
Zobacz także:
Dizzy: Fantasy WorldDizzy: BubbleDizzy: Fast FoodDizzy: Prince Of The YolkfolkDizzy: The Ultimate Cartoon AdventureFantastic DizzyDizzy Downhill SlideDizzy ExcaliburDizzy: Kwik SnaxDizzy RemakeDizzy: The Lost Island

Ocena: ( 7.69 / 10 )
12345678910

Głosów: 13 Pobrano: 240 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Klasyczna platformówka, w której gracz wciela się w postać jajowatego bohatera o imieniu Dizzy. Gracz musi przemierzyć wiele poziomów i rozwiązać liczne zagadki, aby uratować swoją rodzinę.
Dizzy: Magicland:  Dizzy: Magicland:  Dizzy: Magicland:  Dizzy: Magicland:  Dizzy: Magicland:
Kod/Tips: Nielimitowana ilość żyć: Wpisz diamonds and pearls podczas gry. Więcej >>>

Recenzja - Kraina magii

Kraina magii

Dizzy: MagiclandDizzy: Magicland to gra z serii Dizzy, w grze poza elementem przygody, musisz też pokonywać wiele platform, w tym standardowe ruchome windy (pionowe i poziome) i podłogi z kolcami, które po kontakcie zabierają ci jedno z trzech żyć. Niektóre platformy mają formę chmur, na których nie można długo stać, bo są bardzo puszyste i stopniowo zanikają.

Zły czarodziej Zak zawładnął ziemią i uwięził wszystkich przyjaciół Dizzy'ego, którzy teraz trzeba uwolnić. To nie będzie łatwe zadanie, i musisz przemierzyć Magic Land i rozwiązywać różne zagadki, by odnaleźć miejsce pobytu Zaka. Wszyscy twoi koledzy zostali uwięzieni przez jakiś rodzaj zaklęcia, rzucanego przez złośliwego intryganta. Dylan, na przykład, został uwięziony w krzaku, który jest zbyt ciężki i skręcony, by mógł się z niego sam uwolnić. Dizzy musi znaleźć coś, co mu pomoże poradzić sobie z tą sytuacją i się uwolnić.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Dizzy jest członkiem plemienia Yolkfolk, grupy jajek zmutowanych i potrafiących chodzić i rozmawiać ze sobą. Jak można się spodziewać, są to wszystko postaci kreskówkowe.

Jest wiele pokojów, które odwiedzisz, z większości z nich jest jakiś problem do rozwiązania, zanim będziesz mógł kontynuować grę musisz się z tym problemem uporać. Zadania różnią się pod względem trudności, od bardzo łatwych, takich jak "ratuj Yolkfolk", po znacznie bardziej wymagające.

Podsumowując, Dizzy: Magicland to klasyczna gra przygodowa z elementami platformowymi. Gracze wcielają się w rolę postaci z plemienia Yolkfolk, aby uratować swoich przyjaciół, którzy zostali uwięzieni przez złego czarodzieja. Gra oferuje wiele pokojów i zagadek do rozwiązania, a także różne platformy, które należy przemierzyć. Jednakże, gra jest bardzo trudna, więc nie spodziewaj się łatwego zwycięstwa!

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 42
2023-04-07 07:20:32
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Kraina magii.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: