Heroes Of Might And Magic (Wersja ISO)

Heroes Of Might And Magic (Wersja ISO)
Producent i rok wydania:
New World Computing 1995
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(57.091 MB)
Gra także w wersji:
Game Boy - Heroes Of Might And Magic (Wersja ISO)
Zobacz także:
Heroes of Might and Magic II: The Succession WarsHeroes Of Might And Magic

Ocena: ( 8.41 / 10 )
12345678910

Głosów: 17 Pobrano: 140 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Solucja do gry w ŚGK#50
Heroes Of Might And Magic (Wersja ISO): Kolejna potyczka, wynik wiadomy :/ Heroes Of Might And Magic (Wersja ISO): Potyczka z jakimiś ufolami :P Heroes Of Might And Magic (Wersja ISO): Nasz królestwo, które musimy z czasem rozbudować Heroes Of Might And Magic (Wersja ISO): Początek gierki Heroes Of Might And Magic (Wersja ISO):
Kod/Tips: Budowle Namiot - kupowanie nomadów. Wozy - kupowanie złodziei. Lampa - kupowanie geniuszy. Chata (śnieg) - krasnoludy. Chata (czerwona) -... Więcej >>>

Recenzja - Hirołsi

Hirołsi

Poprawiona wersja "King's Bounty". Wprowadzała gracza w świat fantasy, w którym gracz zarządza swoim królewstwem przy pomocy tytułowych bohaterów. Dowodzili oni armiami zdobywając zamki, kopalnie i rozyspane wszędzie zasoby. Sami bohaterowie nie walczyli, ale ich statystyki wpływały na obrażenia zadawane i przyjmowane prze proawdzone przez nich wojska. Dodatkowo bohaterowie mogli rzucać czary zarówno podczas bitwy jak i podczas poruszania się. Do dyspozycji gracza były 4 klasy bohaterów i były one powiązane 4 typom zamków, w których można było rekrutować powiązane potwory. Gracz z reguły zaczynał w jednym z nich. Poza tym były w grze tzw. potwory wędrowne, z którymi najczęściej walczyliśmy na planszy a rzadziej przyłączałją się do nas. Tak czy inaczej każdy z typów zamków wyglądał. W każdym można było rekrutować jednostki 5 typów. Jednostki tego samego rodzaju były grupowane i widzieliśmy pojedynczą jej animację oraz liczbą oznaczają liczebność oddziału. Różne rodzaje jednostek posiadały różne statystyki i trudno było wybrać, który z zamków jest najlepszy. Do rozbudowy zamków i rekrutacji jednostek gracz potrzebował zasobów zbieranych na planszy. Mogły to być rozrzucone stosy czegoś tam lub gracz mógł przejmować kontrolę nad kopalniami tych surowców. Gra była bardzo wciągająca a kampania przeznaczona dla jednego gracza pozwalała na granie przez wiele godzin wytwarzając w graczach syndrom „jeszcze jednej kolejki”.

Zobacz także:
HOMAM
Miasta

Autor: MarDeb
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 194
2020-04-30 20:08:51
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Hirołsi.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: