Mortal Kombat Project 4.1

Mortal Kombat Project 4.1
Producent i rok wydania:
MK-Team 2003
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(61.666 MB)
Zobacz także:
Mortal KombatMortal Kombat 2Mortal Kombat 3Mortal Kombat 4Mortal Kombat TrilogyMortal Kombat: Defenders of The RealmMortal Kombat Project Full

Ocena: ( 8.2 / 10 )
12345678910

Głosów: 10 Pobrano: 145 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Gra z gatunku bijatyk, oparta na uniwersum Mortal Kombat. Gracz kontroluje postacie z serii i walczy z przeciwnikami w trybie dla jednego lub dwóch graczy.
Mortal Kombat Project 4.1: judo:) w MK4 Mortal Kombat Project 4.1:  Mortal Kombat Project 4.1:  Mortal Kombat Project 4.1:
Kod/Tips: BARAKA Bieg z ostrzami: F,F,LP (do przodu 2x, niskie uderzenie) Klęk z ostrzami: B,B,B,LP (do tyłu 3x, niskie uderzenie) Uderzenie ostrzem:... Więcej >>>

Recenzja - MK Project 4.1

MK Project 4.1

Gra Mortal Kombat Project 4.1 to fanowska wersja gry walki Mortal Kombat, stworzona przez fanów tej sagi. Gra ta jest bardzo zbliżona do oryginalnej wersji, oferując graczom wspaniałe doświadczenia z walkami oraz potężne fatality. Posiada różnorodność bohaterów, w tym takich postaci jak Liu Kang, Sub-Zero, Scorpion, czy Raiden. Każdy z nich posiada swoje własne unikalne ruchy i fatality, co dodaje do gry różnorodności i sprawia, że walki są jeszcze bardziej ekscytujące.

Mortal Kombat Project 4.1Fatality zostały całkowicie przebudowane, więc nawet jeśli niektóre z nich nie będą miały sensu (ponieważ zostały tylko wycięte lub zmodyfikowane), to i tak będą wyglądać świetnie. Ponieważ gra jest kompletną przebudową oryginału, należy się spodziewać, że zobaczymy w niej wszystkie wspaniałe aspekty oryginału. Gra ma nawet wszystkie tryby i ruchy kończące z poprzednich wersji. Mortal Kombat Project 4.1 to nowa gra w swoim własnym stylu. W grze pojawiają się również nowe postacie oraz całkowicie nowy tryb gry. Wersja ta posiada kompletnie przebudowany system skryptów, który zapewnia płynniejsze działanie na całym poziomie. Masz szansę doświadczyć wszystkich wspaniałych rzeczy, które oferuje oryginał, z tą różnicą, że będziesz cieszył się o wiele bardziej płynnym i płynniejszym działaniem i ruchem. W rzeczywistości można go nawet uznać za ulepszoną wersję. Mortal Kombat Project to praktycznie nowa gra w swoim stylu.

Grafika w grze jest zrobiona w stylu retro, co dodaje do niej uroku. Muzyka i dźwięki są dobrze dopasowane do akcji na ekranie, co sprawia, że gra jest jeszcze bardziej wciągająca.

W skrócie, Mortal Kombat Project 4.1 to wspaniała fanowska wersja gry walki, która oferuje graczom niesamowite doświadczenia z walkami, potężne fatality i różnorodność postaci. Gra posiada dobrze dopasowaną muzykę i dźwięki, co dodaje do niej jeszcze więcej uroku.

 

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 38
2023-04-14 21:16:29
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji MK Project 4.1.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: