| Komentarzy: | 19 | Posty w pomocy: | 2 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 3 |
| Tipsów: | 1 | Tematy na forum: | 4 |
| Screen'y: | 25 | Posty na forum: | 17 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 31 |
| Tematy w pomocy: | 2 |
Czasopisma i format djvu (Wszystko inne) 2019-12-15 18:58:31
No proszę, wygląda na to, że DJVU jest najlepszy. Ciekawe tylko, dlaczego jest tak rzadko spotykany :) Serio, jesteście jedyną stroną na której wpadłem na to dziwactwo. Reszta świata używa PDF. Przynajmniej jest tak w przypadku zwykłych, czarno-białych dokumentów. Może z kolorowymi czasopismami jest trochę inaczej.
Space sandbox game (Poszukiwana...) 2014-06-01 13:52:10
Star Control 2?
Nowy wygląd (Serwis: stare.e-gry.net) 2014-04-27 14:41:36
Jest lepiej, choć automatyczne dopasowanie szerokości byłoby najlepsze, ale to szczegół. Już takie zmiany zasługują na duży plus.
Baner (Serwis: stare.e-gry.net) 2013-09-21 14:32:22
Tylko admin wie na co może sobie pozwolić.
Może rzeczywiście jest bieda i trzeba zarabiać na każdej okazji, a może dochody z reklam (+ ew. dotacji) spokojnie wystarczą. Tylko kto tak łatwo zrezygnowałby z dodatkowej kasy? Poza tym to spory kłopot zmieniać wszystko co było powiązane z transferem (ranking/dodatkowy transfer co 24h/punkty).
Nie wiem jak jest naprawdę, ale...
Baner (Serwis: stare.e-gry.net) 2013-09-20 21:38:06
Pewnie muszą. Mnie tylko drażni, że zarabiacie na transferze i banerach. Będzie lepiej jak zdecydujecie się na jedną z tych opcji, bo w tej chwili nie wypadacie zbyt dobrze w porównaniu z konkurencją z zagranicy.
Naprawdę wolałbym odwiedzać/polecać wasz Polski serwis zamiast jakiegoś ze Słowacji, ale w tym momencie nie ma na to szans.
Baner (Serwis: stare.e-gry.net) 2013-09-20 21:10:15
Tak też zrobiłem. Teraz wszedłem tu tylko dlatego bo dostałem powiadomienie o odp. w tym temacie.
Bill, Twoje zdanie, szczególnie Twoje, wcale mnie nie interesuje. Widzałem kiedyś jak 'broniłeś' tego serwisu w podobny sposób i pomyślałem tylko jakim jesteś żałosnym wazeliniarzem :) Widać miałem racje.
Baner (Serwis: stare.e-gry.net) 2013-09-03 20:49:06
Nawet nie wiedziałem że gry z działu konsole są za darmo (po rejestracji).
Może całkiem zrezygnujecie z opłat za transfer i zaczniecie zarabiać tylko na reklamach? Jestem pewien, że z czasem wyjdzie to wszystkim na dobre.
Poszukiwany/ Poszukiwana (Poszukiwana...) 2013-07-26 13:20:09
Może Ghost House?
Albo Castlevania: Kid Dracula.
Poszukiwany/ Poszukiwana (Poszukiwana...) 2013-07-26 13:09:17
The Twisted Tales of Spike McFang?
Dlaczego nie produkują już starych gier? (Stare Gry) 2013-07-17 15:06:07
Narzekanie na wszystkie nowe gry jest tak samo niesprawiedliwe, jak nabijanie się ze wszystkich starych gier.
Co do odświeżanych klasyków, to chyba nie jest aż tak źle. Kilka przykładów: już 2 remake "Maniac Mansion" w stylu "Day of the Tentackle". Wspomniany przez tauri5 remake "Flashback", wcześniej wyszła ulepszona wersja "Another World"....
Do moderatorów (Wszystko inne) 2013-07-16 18:57:00
I wszystko jasne, a już myślałem, że jakiś śpiący moderator niechcący kliknął w przycisk usuń :)
my tu nie śpimy :) --tauri5
Do moderatorów (Wszystko inne) 2013-07-16 17:57:14
Nie rozumiem. Czyli miałem poprosić o pomoc w dziale pomocy i sam sobie odpowiedzieć?
Już było podobnie z poszukiwaną grą. Zapytałem o gre i po godzinie sam znalazłem tytuł. Tamten temat usunięto i to rozumiem.
DOSBox - skróty (Wszystko inne) 2013-07-06 22:27:39
Dla całkiem nieobeznanych z DOSBoxem to rzeczywiście, nakładka może się przydać. Pamiętam jak pierwszy raz to włączyłem, wtedy pewnie by mi się spodobała. Jednak dziś uważam taki program z pomyłkę, bo zamiast ulepszyć DOSBoxa, mocno go ogranicza.
Przy okazji, sprawdzając shella odniosłem wrażenie, że szybciej robiłem to wszystko w tradycyjny sposób. Instalowanie...
DOSBox - skróty (Wszystko inne) 2013-07-06 20:26:31
SVN nie sprawdzałem, ale ten cały DOSShell jest beznadziejny. 1 plik konfiguracyjny 'dosbox' i 'mapper' (ustawienie klawiszy) i 1 folder z obrazami/filmami. To wszystko schowane w dziwnym miejscu i ma działać z wszystkimi grami na raz :) Jeszcze na 3 odpalone gry tylko jedna działała na pełnym ekranie, reszta zajmowała 1/4 ekranu.
Za to ww. przykład działa...
DOSBox - skróty (Wszystko inne) 2013-07-06 15:51:30
Tak, czytałem, sprawdzałem. Nie podoba mi się.
Czasopisma (Serwis: stare.e-gry.net) 2013-07-05 23:36:29
Też się ciesze :) Niektóre opisy były konkretne, np. w Gamblerze opis do Dungeon Mastera podzielili na kilka numerów. Może ktoś je przyśle.
Propozycja na temat usprawnienia serwisu (Serwis: stare.e-gry.net) 2013-06-29 15:57:03
Podepnę się pod ten zakurzony temat i wymienię kilka drobiazgów które nie dają mi spokoju:
1 - przydałby się przycisk 'dodaj do ulubionych' i zakładka na koncie z ulubionymi grami
2 - czasami opisy/solucje umieszczane są w recenzji, ewentualnie w dodatkach. Nie lepiej zrobić osobny dział dla opisów?
3 - opcja 'edytuj' mogłaby być na stałe
4 -...