Gelidus

Ranga
Ranga: 10
Dołączył: 2010-12-29
Ostatnio zalogowany: 2026-06-25
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do Gelidus

Komentarze użytkownika

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, >
PC

Alien Infestation 2025-12-22 21:35:23

To fakt, przeciwnicy chodzą sztywno i moim zdaniem AI działa tak, jakby byli to przeciwnicy stworzeni do gry platformowej. Strzelanie takie sobie, no ale chociaż zbieramy te powerupy po drodze do większego damage'u. A samo chodzenie naszego bohatera brzmi tak, jakby był Terminatorem dosłownie ze stalowymi butami :D.

PC

Alien Infestation 2025-12-22 18:29:09

Trzeba też uważać żeby nie zginąć, bo jak zginiemy to gramy od początku danego poziomu i tracimy zebrane wcześniej powerupy do większych obrażeń naszej broni.

PC

Alien Infestation 2025-12-22 17:39:36

Gra jest mocno już zapomniana i jeszcze kilka lat temu nie było o niej nigdzie słychać na necie, minimalnie pojawiły się jakieś ostatnio 2-3 gameplaye na yt z tej gry. Można sobie popykać i popodziwiać jak to kiedyś się robiło gry, bo gra ostatecznie nie wyszła w pełnej wersji i jest w stanie abandonware, jest tylko kilka poziomów. Była kiedyś dołączona jako bonusowa gra w...

PC

Chasm: The Rift (CD) 2025-12-22 17:32:25

Zapomniałem dodać że jest gdzieś wzmianka na necie, że nie dało się zrobić dwupiętrowych poziomów w tym silniku, wszystkie poziomy znajdują się zawsze na parterze.

PC

Battle Chess For Windows 2025-12-21 19:20:21

Pamiętam jak kiedyś w to grałem, fajna rozgrywka i można godzinami grać.

PC

Heretic 2025-12-21 19:13:24

Grafika, udźwiękowienie i design ciekawy jak na tamte czasy, średniowieczne dark fantasy i atmosfera odpowiednia. Tylko w drugim epizodzie nie chciało mi się grać, jakoś nie dawały dalej frajdy te poziomy, za to następne w 3 epizodzie już były ok.

PC

Hexen: Deathkings of the Dark Citadel 2025-12-21 19:08:44

Ten dodatek do Hexena jest naprawdę dobrze zrobiony, mam wrażenie że mapy mają lepszy design i całościowo ogólnie jest ok. Pamiętam że nie było denerwujących sytuacji jak w połowie pierwszej części, no ale Stalkery wychodzące z bagien nadal wkurzają =)

PC

Doom64 EX 2025-12-21 19:04:41

Kiedyś nie chiało mi się grać w Dooma 64, ponieważ wydawał się dziwny przez grafikę i dźwięki, jakoś było to spowolnione i zbyt ciemne. Teraz mogę powiedzieć że to też dobra część Dooma, trochę z innym klimatem niż pierwsze części, ale mocno grywalna i dalej się można wciągnąć po latach.

PC

Doom 2025-12-21 19:02:39

Pierwsza porządna i satysfakcjonująca, prosta ale ambitna strzelanka lat 90, z mocnym klimatem i bohaterem. Wspaniały design do dziś .

PC

Corridor 7: Alien Invasion 2025-12-21 18:58:33

Gra ma fajny nieco straszny klimat, muzyka pasuje do klimatu no i mamy wiele poziomów które dalej nie są do końca interesujące, ale chociaż bronie i dźwięki jakie wydają są w porządku, oraz potwory mają fajne animacje śmierci, latające oczy często denerwują na początku gry. Kiedyś jak pierwszy raz grałem w demo, to na pierwszych poziomach były takie rośliny w doniczkach,...

PC

Vinyl Goddess from Mars 2025-12-21 18:54:06

Dalej uważam że gra jest fajnie zrobiona, przejścia, level design, mechaniki, grafika też ekstra pixelowa i kolorystyczna, no i laska .

PC

Gods 2025-12-21 18:52:36

Grałem tylko z dwie godziny bo gra była za trudna, za bardzo byli denerwujący ci przeciwnicy, za to grafika jest super zrobiona.

Amiga

Shadow of the Beast II 2025-12-21 18:50:55

Pamiętam że gra była dość trudna i miała fajne grafiki, jak koleś z którego wystaje jakiś beam laser, albo intro na początku było najlepsze, super gierka .

Amiga

Shadow of the Beast 2025-12-21 18:48:04

Najlepsza część ze wszystkich, solidna nowoczesna grafika jak na tamte czasy, przebojowy i trudny gameplay, a muzyka też robiła kawał roboty a propos klimatu. Zawsze mi było trudno dojść do broni kosmicznej i jetpacka .

Amiga

Shadow of the Beast (3 in 1) 2025-12-21 18:43:23

Jeśli chodzi o trzecią część to była dość grywalna, ale zawsze podobała mi się pierwsza :P

PC

Chasm: The Rift (CD) 2025-12-21 18:12:21

To już się poprawiam, bo miałem mocne wrażenie że to zmodyfikowany silnik z Wolfa, na necie nie ma dokładnej nazwy silnika, jest rzeczywiście wzmianka że jest to autorski silnik Action Forms i działa na systemie MS-DOS, no i gra jest zrobiona w takim 2,5D w sumie który dawał efekt 3D w większości. Ale w sumie też część ludzi mówi że był właśnie 3D, pewnie bardziej to...

PC

Outlaws 2025-12-21 00:13:18

Gra z bardzo ciekawą i motywującą fabułą, animacje oraz grafika na dobrym poziomie, ścieżka dźwiękowa jest super, tak samo działanie broni i level design jest naprawdę dobrze zrobiony. Sam klimat dzikiego zachodu prawie każdy gracz kocha. Mogę polecić każdemu.

Nintendo NES

Duck Hunt 2025-12-21 00:09:41

Pradawna, kultowa gra która każdemu sprawi frajdę, prosta i stopniowo wymaga refleksu 

PC

Quake 2025-12-21 00:03:29

Ciemnobrązowy pikselowy klasyk, skaczemy i strzelamy. Gra która zapoczątkowała speedrunning w grach fps. Mroczne gotyckie poziomy a atmosfera połączona z muzyką też potrafi wywołać ciarki, level design bardzo dobry. Jednak fabuły to prawie nie ma, boss mógłby być trochę trudniejszy na końcu, no ale mamy za to rocket jump!

PC

Radix: Beyond the Void 2025-12-20 23:59:31

Gra podobna do Descent, jednak bardziej mi się podobała ze względu na level design i działanie broni. Latamy, strzelamy, celujemy w cele, można odpocząć grając w nią.

Nintendo NES

Contra 2025-12-20 23:57:36

Najlepsza strzelanka 2D na konsole, na Pegasusie się grało godzinami z kolegami. Kto nie grał, niech zagra! 

PC

The Catacomb Abyss 2025-12-20 23:55:53

W sumie taki tatuś Wolfensteina 3D. No na pewno Wolf jest 3x lepszy, ale tutaj też mamy prostą rozgrywkę, klimacik spoko taki grobowy hehe. Można pograć i zobaczyć jak to było .

PC

Croc: Legend of the Gobbos 2025-12-20 23:53:07

Przecudowna gra, bardzo kolorystyczna i optymistyczna. Jak na platformówkę 3D jest ciekawa, i najbardziej podobało mi się zróżnicowanie pozomów, jak wyglądają. Zawsze kiedyś obracałem tą wyspę i myślałem jak poziomy będą dalej wyglądać, i się nie zawiodłem, wszystko było zgodne z oczekiwaniami. Nawet jakieś kody się wpisuje i można odblokować wszystkie poziomy 

Gry bez emulatora

Rayman 2: The Great Escape 2025-12-20 23:50:06

Jest to pierwsza gra w jakie w ogóle grałem. Super soundtrack, grafika bajkowa, level design mistrzostwo, grać w tą grę pierwszy raz to coś pięknego. 

PC

Shadow Man 2025-12-20 23:47:24

Po latach gra dla mnie jest zbyt mroczna i melancholijna, na pewno jest ładnie zrobiona ale design poziomów nie przypadł mi do gustu oraz nastrój. Bronie są za to ciekawie zrobione i fabuła.

PC

Strife 2025-12-20 23:43:03

Gra naprawdę fajnie zrobiona w stylu rpg, ciekawe misje i plot twist na końcu oszałamiający. Podobało mi się miasto i działanie broni też, fortece, budynki dookoła są super. Takie zmodernizowane technologicznie średniowiecze 

PC

The Oregon Trail 2025-12-20 23:40:06

Pierwsza gra tekstowa w jaką grałem. Mogę powiedzieć że historia ciekawa, trzeba pomyśleć, no i też rusza bardziej wyobraźnia w trakcie rozgrywki, polecam.

PC

Bram Stoker's Dracula 2025-12-20 23:37:50

Według mnie gra ma wspaniały, mroczny retro klimacik, grałem kilka lat temu na Halloween. Muzyka odpowiednia jak na tamte czasy, i można na spokojnie całą przejść w 3-4 godziny :)

PC

Supaplex 2025-12-20 23:34:30

Po wielu latach stwierdzam, że to nadal najlepsza logiczna gra w jaką grałem. Cały czas człowiek myśli żeby się nie zawalić kulkami, jak przestawić te kulki i trenuje się szare komórki. Gra znakomita. 

PC

Powerslave 2025-12-20 23:27:39

Nie wiem o co mi chodziło pisząc tamten komentarz pod spodem 15 lat temu, ale gierka ma ciekawy fajny klimat, bronie są dobrze zrobione, grafika ładna i spójna, animacje ładnie wyglądają. Tylko często jakoś tak pustawo jest i za mało trudnych przeciwników, nie jest to dynamiczna strzelanka jak Shadow Warrior czy Blood, taka bardziej gra przy której można przychillować, trochę...

PC

Redneck Rampage 2025-12-20 23:22:49

Klimatyczna wieśniacka strzelanka! Mamy świnie, komary, zadupie wieś gdzieś na terenach Texasu, brudne budynki, bajora, kible obsrane, dużo grubych wieśniaków którzy klną i strzelają od razu jak nas zobaczą, gra jest prześmieszna. Można pierdzieć, pić alkohol, tylko nie za dużo bo się koleś kiwać będziesz! Wieśniacka gra z jajem, jak gram to od razu się humor...

PC

Colin McRae Rally 2025-12-20 23:06:04

Super gierka gdzie trzeba sporo myśleć jak się chce skręcić, trzeba się nauczyć jazdy i potrenować. Kiedyś z kumplem graliśmy u niego po szkole robiliśmy challenge, kto lepiej przejedzie trasę itp. piękne czasy.

PC

The Need for Speed 2025-12-20 23:01:00

Pierwsza część z serii, mogę powiedzieć że jak na tamte czasy była to gra ciekawa i dość grywalna, teraz nie za bardzo hehe :P

PC

Thief II: The Metal Age 2025-12-20 22:56:20

Druga część arcydzieła gdzie mamy do czynienia z mechanizacją wszystkiego, nową erą metalu. Kolejny raz gra pokazuje że nadal można stworzyć wspaniałe misje oraz cutscenki.

PC

Thief: The Dark Project 2025-12-20 22:52:48

Najlepsza gra w jaką grałem kiedykolwiek. Dużo pokazuje szczegółów, sporo czytamy, dowiadujemy się nowych rzeczy i najlepiej zrobiona eksploracja ze wszystkich gier, najlepiej zrobiona implementacja sekretów. Wolność i poruszanie się po mapach, oraz możliwość różnych wyborów w jaki sposób przejdziemy misję jest fascynujący. Muzyka ambient jest przecudowna.

PC

Duke Nukem 3D 2025-12-20 22:47:24

Gra z fajnym klimatem i satysfakcjonującymi brońmi, pięknie zrobione poziomy no i sam Duke.

PC

Castle Wolfenstein 2025-12-20 22:45:43

Gierka w sumie zapoczątkowała wszystkie Wolfensteiny, prosta ale często daje w kość. Trzeba się przyzwyczaić i da się pograć w sumie .

PC

Shadow Warrior 2025-12-20 22:37:38

Fajna i dynamiczna strzelanka, najbardziej podobały mi się bronie jak podwójne Uzi czy wyrzutnia rakiet nuklearnych, a ten Riot Shotgun to istne cudo. Atmosfera super i inteligencja przeciwników wyostrzona, grafika pikselowa i kolorystycznie mocno zachęcająca. Kiedyś prosiłem rodziców żeby mi kupili big boxa tej gry na gwiazdkę ;p

PC

Blood 2025-12-20 22:33:52

Gra piękna, krwawa, z mocnym i ambitnym klimatem (może nawet zbyt ambitnym), sporo zemsty, czarnego humoru i masa wybuchających dynamitów, dźwięki sawed-off shotguna, no coś wspaniałego, jedna z moich najbardziej ulubionych gier. Dźwięki, cutscenki i grafika Build Engine wymiata, a muzyka to istny majstersztyk. Polecam każdemu 

PC

Hexen: Beyond Heretic 2025-12-20 22:26:44

Klimatyczna gra z mistyczną muzyką, grafika super pikselowa no i klimacik średniowiecznego dark fantasy. Fajne jest to że mamy do wyboru 3 klasy, w sumie zawsze wolałem grać Baratusem. Niektóre zagadki wkurzające, no ale polecam bo warto i wyrobić swoje zdanie.

PC

Hexen 2: Ultimate Pack 2025-12-20 22:23:48

Druga część lepsza od jedynki, ale grafikę wolałem z jedynki. Sporo leveli do ogrania no i ciekawy combat .

PC

Franko: The Crazy Revenge 2025-12-20 22:21:41

Śmieszna i klimatyczna bijatyka, pokazuje fajne szczegóły ulicznego życia w Polsce z takim dosadnym kopnięciem!

PC

Carmageddon Splat Pack 2025-12-20 22:19:11

Porządny dodatek do pierwszej części. Nowe samochody, nowe mapy, aż miło się patrzy i jeździ! Jest tam też mapa Armourgeddon w pełnej okazałości, była też w demie tej gry i pamiętam nieco okrojona, grało się na czas i znowu przechodziło. Najlepsza mapa z tego dodatku. 

PC

Dark Seed 2025-12-20 21:59:50

Moim zdaniem najlepsza przygodówka, dość trudna bo trzeba się mocno domyślać co zrobić dalej, albo jak i gdzie użyć danych przedmiotów które znaleźliśmy, plus w grze nie jest to uwzględnione ale czas cały czas leci do przodu, i jak się ominie event z sąsiadem i psem przy naszym domu to trzeba zaczynać grę od początku. Gra jest do pokonania w 25 minut, ale jak się nigdy nie...

PC

Crusader: No Remorse 2025-12-20 21:46:47

To już fajna taktyczna strzelanka, sporo unikania, oczywiście strzelania no i muzyka i grafika nadal brzmi oraz wygląda ciekawie. Polecam.

PC

Bugs Bunny & Taz: Time Busters 2025-12-20 21:44:22

Moja z pierwszych gier w jakie grałem mając z 6 lat. Pamiętam że nie wiedziałem jak się dostać do krainy wikingów, te unikanie lecącej lawy, fajna przygodówka z uniwersum Looney Tunes.

PC

Metal Slug: Collector's Edition 2025-12-20 21:41:43

Najlepsza strzelanko-platformówka. Grało się na automatach, czy byłeś gdzieś w Polsce, czy wyjechałeś na wakacje do Turcji, jeszcze do 2010 roku wszędzie były automaty. Sporo trzeba obserwować, myśleć gdzie skoczyć i robić uniki, dobrze ćwiczy się zręczność i refleks :D

Nintendo NES

Battle City 2025-12-20 21:37:44

Pamiętam jak kiedyś na informatyce prawie wszyscy grali w to, chowanie się i strzelanie, obrona bazy. Bardzo prosta gra i nie męcząca za bardzo.

PC

Wolfenstein 3D 2025-12-19 21:14:57

Prosta klasyczna, dynamiczna gierka w którą można dalej grać, ciekawy level design, podstawowe fpsowe bronie, muzyka przednia i jedziemy z tematem. DNA wszystkich Doomów i pierwszych stabilnych strzelanek.

PC

Unreal Mission Pack: Return to Na Pali 2025-12-19 20:51:24

Epickie intro oraz świetne poziomy, nowa ścieżka muzyczna oraz nowe bronie. Tylko boss na końcu mógłby być nowy i trudniejszy. Plusem jest też to że w niektórych broniach zostały zmienione dźwięki, dają fajny efekt i są lepsze niż w podstawce, warto grać.

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, >
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware