| Komentarzy: | 242 | Posty w pomocy: | 7 |
| Recenzji: | 10 | Dodatki: | 136 |
| Tipsów: | 25 | Tematy na forum: | 5 |
| Screen'y: | 1270 | Posty na forum: | 20 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 16 |
| Albumy: | 12 | Ocenione gry: | 335 |
| Tematy w pomocy: | 4 |

King's Quest II: Romancing the Throne 2026-06-24 20:10:59
W tej części bardziej podobała mi się fabuła.

Nekketsu Kouha Kunio Kun no Mitsu Kyousou 2026-06-24 20:01:33
Kiedyś widziałem tą grę u kolegi, teraz po latach ją znalazłem :D

Code-Name: Iceman 2026-06-24 19:54:18
Gra trudna, ale porządna. Na lato z klimatem i super pikselami.

Duke Nukem 2 2026-05-21 01:13:57
Też fajna gra platformowa, grafika tutaj już była inna, nieco podrasowana.

Tom and Jerry in Fists of Furry 2026-05-21 01:09:35
Śmieszna gra, trudna i fajnie zrobiona, klimat z Toma i Jerrego jak najbardziej oddany.

Franko: The Crazy Revenge! 2026-05-21 01:07:41
Porządna gra i porządny polski klimat blokowisk, kto mieszkał ten wie ;)

Doman 2026-05-21 01:06:18
Ten barbarzyński klimat i grafika jest super zrobiona jak na tamte czasy haha.

Jill of the Jungle 2026-05-21 00:59:23
Prosta platformówka, ale za to fajnie zrobiona graficznie. Vinyl Goddess from Mars pewnie ściągneło potem pomysł :P

Deadhunt 2026-05-21 00:53:38
Pamiętam skądś tą grę, chyba była na płytce w którymś z magazynów jako darmowa gra.

Cytadela (Remake) 2026-05-08 23:33:18
Teraz zrobili remaster tej gry o tytule Citadel Remonstered na gogu.

Amok 2026-05-08 23:28:32
Kiedyś grałem na starym białym kompie, w wersję demo tej gry z jakiejś płytki magazynu, chyba 2007 rok, ale jakaś ta gra była dziwna, inna niż wszystkie, może kiedyś pogram.

Target 2026-05-08 23:23:50
Jak na 98 rok to grafika przestarzała, Unreal przegonił tą grę technologicznie i graficznie 10-krotnie, przydałby się jakiś retro remaster tej gierki z poprawionym balansem itp.

Soldier of Fortune 2026-05-08 23:18:27
No to jest proszem państwa gra porządna, bez głupot, brutalna, takie hobby wkurwionego komandosa po pracy, siewcy sprawiedliwości.

Contra III: The Alien Wars (aka Contra Spirits) 2026-05-08 13:34:58
Naprawdę bardzo trudna gra, super grafika, animacje, trzeba sporo trenować żeby przejść następne poziomy.

Hocus Pocus 2026-05-08 13:30:45
Bardzo fajna grafika jest w tej grze i to jak przebiegają animacje, niezła platformówka jak na tamte czasy.

Super Mario Bros 2026-04-09 21:38:37
Pamiętam że na komputerach szkolnych była ta gra zainstalowana, no i na kompach w bibliotece też się grało, ładna grafika.

Grand Theft Auto (GTA) 2026-03-21 01:46:23
Dodam jeszcze że w tej grze najfajniejsze jest właśnie to, że mapa jest wielka i mamy wiele rzeczy od odkrycia, bonusów, rampage'y. Można ją odpalić raz na kilka dni, i zawsze dowiesz się czegoś nowego, zagrasz w inny sposób, wypróbujesz auta, motory albo będziesz eksplorować lub odkryjesz inny sposób grania. Dużym atutem tej gry jest to, że nie jest tak powtarzalna jak...

Commander Keen 1: Marooned on Mars 2026-03-20 20:34:50
Prosta platformówka od ID Software, z ciekawym klimatem i dość stabilną rozgrywką.

Jazz Jackrabbit 2026-03-20 20:30:57
W sumie fajna platformówka z szybką i dynamiczną rozgrywką, czasami za szybką. Paleta kolorów dość kolorowa i można się wczuć w klimat.

Final DOOM: The Plutonia Experiment 2026-03-20 20:23:09
Bardzo dobry dodatek do Dooma II, fajnie zrobione poziomy, trudne no i końcowe poziomy Plutonii mówią same za siebie. Dodam jeszcze że kiedyś powstał inny dodatek-mod o tytule Plutonia 2, tam jest jeszcze bardziej gorąco i jest więcej potworów, nic tylko brać dwururkę i do dzieła!

The Ultimate DOOM 2026-03-20 20:16:20
Porządne uaktualnienie pierwszej części Dooma, która zapoczątkowała wszystko tak naprawdę. Dostajemy nowy czwarty epizod "Thy Flesh Consumed", który jest naprawdę trudny na trudności Ultra-Violence, polecam.

Final DOOM: TNT: Evilution 2026-03-20 20:15:21
Jest to dobry dodatek na silniku Dooma II, z tym faktem że niektóre poziomy od połowy gry, są zbyt duże i nie do końca dobrze zagospodarowane.

Crystal Caves (1, 2 & 3) 2026-03-18 19:59:24
Fajna platformówka, grafika trochę lepsza niż w pozostałych platformówkach od Apogee wydanych w tym samym roku, rozgrywka w porządku, klimat też.

Mega Blast 2026-03-17 01:49:24
Pamiętam że kiedyś grałem w tą grę na informatyce, wciąga i jest dość dynamiczna :)

Red Faction 2026-03-17 01:43:09
Fajny fps, ale tylko tylę mogę powiedzieć. Jest w porządku, lecz za krótki, fabuła nie powala, level design trochę nie do końca fascynujący, za dużo czasu spędzamy pod ziemią w tunelach. Dla samego przejścia gry raz i zobaczenia jak ona wygląda, można zagrać.

Hovertank 3D 2026-03-16 01:33:16
Bardzo banalna gra, choć wtedy już była podstawą, takim fundamentem Wolfensteina 3D. W ID Software jeszcze nie zdawali sobie z tego sprawy.

Crusader: No Regret 2026-03-16 01:30:27
Bardzo dobra druga część gry, z trochę nowszą grafiką lub polepszoną, kilkoma nowymi mechanikami, i kolejnym dobrym contentem.

SimAnt 2026-03-16 01:25:31
Jak na tamte czasy, symulator bardzo oryginalny i ambitny jak na możliwości. Teraz można pograć trochę i zobaczyć jak mrówki chodzą, trochę poczytać, naprawdę ciekawa gra :)

Half-Life: Blue Shift 2026-03-16 01:21:09
Ten dodatek też jest fajny, ale czegoś więcej mi w nim brakowało, trochę mniej klimatyczny i dynamiczny.

Half-Life: Opposing Force 2026-03-16 01:18:35
Najlepszy dodatek do Half-Life'a. Pokazuje grę i fabułę z innej strony, intro klimatyczne, nowe bronie, bohater, nie zawiodłem się ani razu, super produkcja, grać!

Duke Nukem 3D: Atomic Edition 2026-03-16 01:15:54
Porządne uaktualnienie pierwszego fpsa z Dukiem, naprawdę polecam kto jeszcze nie grał.

Descent 2026-03-16 01:09:58
Fajna strzelanka gdzie latamy sobie kosmicznym statkiem, infiltrujemy bazy wroga, tylko sterowanie trochę jest niewygodne. W Radix: Beyond the Void sterowanie jest trochę lepsze.

Pharaoh's Tomb 2026-03-16 01:06:54
Mechanicznie bardzo prosta platformówka z tamtych czasów, ale za to co najważniejsze jest w platformówkach, jest właśnie w tej grze i jest to zrobione naprawdę dobrze.

Resident Evil 3: Nemesis 2026-03-16 01:04:29
Gra ma fajny klimat, no i dochodzi też tytułowy Nemesis. Może ta część nie jest tak dobrze zrobiona jak poprzednie, ale też fajnie się gra.

Tyrian 2026-03-16 01:01:58
Bardzo dynamiczna gierka gdzie po dostosowaniu się do szybkości rozgrywki, czasem też trudno jest uniknąć wszystkich pocisków, zabić bossów. Trudna zręcznościowa gra, polecam .

Commandos: Behind Enemy Lines (PL) 2026-03-16 00:58:52
Grałem dość dawno temu, ale pamiętam że to fajna strategia, design jest zrobiony bardzo dobrze i mechaniki gry, klimat też solidny.

Harvester 2026-03-16 00:53:15
Bardzo dobra, przygodowa gra horror co do lat 80, super się w nią gra po latach.

The Secret of Monkey Island 2026-03-15 21:33:34
Bardzo przyjemna, klimatyczna i kolorystyczna przygodówka, nawet teraz jest też dalej grywalna :)