| Komentarzy: | 242 | Posty w pomocy: | 7 |
| Recenzji: | 10 | Dodatki: | 136 |
| Tipsów: | 25 | Tematy na forum: | 5 |
| Screen'y: | 1270 | Posty na forum: | 20 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 16 |
| Albumy: | 12 | Ocenione gry: | 335 |
| Tematy w pomocy: | 4 |

Moto Racer 2025-12-19 20:44:55
Na początku jak grałem to było trudno, ale potem się nauczyłem jak skręcać, gdzie przyśpieszać, jak omijać i powiem że śmiga się superancko. Klimatyczne mapy i różnorodne przede wszystkim. Polecam szczególnie ludziom którzy uwielbiają gry wyścigowe, gra jest mocno grywalna nawet dziś. Zdziwicie się jaką daje frajdę jak już się potrenuje skilla.

Carmageddon 2025-12-19 20:40:03
Naprawdę super gra, dzisiaj też daje niezłą frajdę, te rozbijanie samochodów, zbieranie punktów i kombosów z beczek, i bardzo dużo map do ogrania, sporo eksploracji. Dodatek Splat Pack dowalił jeszcze mocniej z grubej rury nowymi mapami i samochodami, nic tylko instalować i grać .

Splatterhouse 2025-12-19 20:37:33
Splatterhousik groźny w klimacie, choć trudny i motywuje do dalszej gry, trenuje się dobrze wyczucie uderzenia.

Mortal Kombat 2025-12-19 20:34:28
Słynna nawalanka, grało się kiedyś z monitorem CRT i kolegami w salonie, piękne czasy, a potem na dół na dwór po zapiekankę. Tyle możliwości ciosów, nokautów i technik że aż miło się leje .

Ultima Underworld: The Stygian Abyss 2025-12-19 20:29:27
Fascynująca pikselowa gierka, mocny klimat rpg, sporo eksploracji, nawet teraz można się wczuć. No i warto zaznaczyć że Blue Sky Productions to późne Looking Glass Studios, które stworzyło Thiefy i System Shocki. Na tym silniku powstawał też Catacomb Abyss i Wolfenstein 3D.

Gothic 2025-12-19 20:23:28
Pewnie się powtarzam, ale powtórzę jeszcze raz. Wspaniała gra, wszystko jest w niej wspaniałe, humor, questy, przedmioty, bronie. Nie zagrać w Gothica to jak nie nauczyć się tabliczki mnożenia, no i Witamy w kolonii

Hellfire 2025-12-19 20:21:12
Fajny dodatek do gry wprowadzający nowy obszar na tej samej mapie co jest w Diablo 1, ciekawy boss. Podobały mi się bardzo grafiki wewnątrz tego ula The Hive, tekstury, ta lawa co pulsowała w podłogach, super klimat to budowało .

Giants: Citizen Kabuto 2025-12-19 20:13:09
Super humorystyczna gra, wspaniałe bajkowe poziomy, wyspy, przeciwnicy, 3 kampanie do ogrania jako Merc, Siren, Kabuto. A możliwość latania naprawdę dawała sporo wolności. To naprawdę obowiązkowy tytuł dla wszystkich, gra łączyła różne mechaniki, bronie były ciekawie zrobione. Polecam bardzo gorąco .

Command & Conquer: Renegade 2025-12-19 20:08:35
Gra ma wszędzie zalety i grafika, udźwiękowienie, muzyka, mechaniki, level design choć czasem nie do końca, rewelacyjne bronie oraz multiplayer z botami i online był dużym atutem, zawsze fascynowały mnie cutscenki i fabuła była naprawdę dobrze zrobiona .

DOOM: Collector's Edition 2025-12-19 20:03:09
Pamiętam jak jeszcze w 2010 roku w empiku były big boxy ofoliowane, ładnie stały na półkach. Nie miałem pieniędzy i jak poszedłem następnego dnia i się spytałem kolesia na kasie, to powiedział że było 6 boxów ale wykupili, potem kupiłem w następnym empiku i zagrywałem się jak szalony, wszystkie klasyczne Doomy w jednym .

Aliens Versus Predator 2025-12-19 19:59:11
Trudna gra ale klimat super, grafika kanciasta i filmowe dźwięki, zawsze lubiłem grać jako Marine .

Serious Sam: The Second Encounter 2025-12-19 19:56:58
Super kontynuacja pierwszej części, nawet nieco trudniejsza pod koniec no i mamy też nowe bronie

Return to Castle Wolfenstein 2025-12-19 19:50:42
Piękny level design, muzyka orkiestrowa, zima, coś wspaniałego, działanie broni, poziomy, przeciwnicy oraz to jak gra sprawiała że gracz wczuwał się w atmosferę było mega wielką frajdą. Przeszedłem ją kilkanaście razy i myślę że to naprawdę wielkie odświeżenie serii z przytupem po Wolfie 3D. Samo intro do gry jest wręcz epickie i boss Henryk który wyłazi z piwnicy na...

Half-Life 2025-12-19 19:42:54
Gra wyszła w tym samym roku co Unreal który technologicznie wygrał z nią, aczkolwiek w Half-Lifie była potężna narracja i cekawy design leveli, fizyka, gra ma sporo super atutów oraz bronie .

Unreal 2025-12-19 19:34:57
Gra legenda, jak na 98 rok to był wielki skok we wszystkim co ta gra miała, silnik, skrypty, mechaniki, grafikę, oszałamiające oryginalne bronie, a muzyka to już arcydzieło, żadna gra jej nie dorównywała w tamtych czasach, nawet Quake II czy Half-Life moim zdaniem, postęp technologiczny wzrósł kilkakrotnie po stworzeniu silnika Unreal Engine 1. A na Windows 10 dalej działa bez...

Depth Dwellers 2025-12-19 19:28:48
Ahh, koślawy spadkobierca Wolfa 3D. Grałem z 4 lata temu trochę i z 14 lat temu, pokoje oraz tekstury w grze ciągle się powtarzają, chodzenie jest trudne, ale czasem warto odpalić dla wspomnień .

Serious Sam: The First Encounter 2025-12-19 19:23:41
Tutaj w pełni się zgadzam z kolegą Marmaxxem, duże możliwości silnika, grafiki oraz designu poziomów, i standardowo jak na gry z końcówki lat 90 i początek 2000 piękna muzyka. Kiedyś patrzyłem jak tata gra i gdzieś poszedł do kuchni, poszedłem kawałek w grze i się przestraszyłem Gnaara tego z jednym okiem, po chwili wyskoczył Kleer i już miałem dosyć . Kilka lat...

Project IGI 2025-12-19 19:12:53
Kiedyś grałem u kolegi, przychodziłem do niego w piątek i graliśmy po szkole, potem on mi zgrał to na płytkę. Pamiętam że trzeba było sporo myśleć o tym co się chce zrobić, gra trudna ale klimat i muzyka to kawał dobrej roboty, skradanie się i ciekawe misje. U kolegi z podstawówki się grało od 15 do 19, potem przychodziła matka i zabraniała grać w strzelanki. W sumie...

Warcraft II: Tides of Darkness 2025-12-19 19:05:13
Fajna i przyjemna strategia, nieskomplikowana jak gry w dzisiejszych czasach... dźwięki i grafika nadal potrafią przyciągnąć i jest sporo zawartości do grania.

Doom 2 2025-12-19 02:45:20
W sumie legenda wszystkich gier, pozycja obowiązkowa dla wszystkich. Grafika, level design, bronie, wszystko jest dopięte na ostatni guzik przez Johna Romero i Carmacka

Shadow of the Beast (3 in 1) 2025-12-19 02:38:18
Super trudna platformówka, jak na 89 rok był to przełom graficzny i postępowy, ruszający się background oraz płynna rozgrywka na Amidze. Trzeba tak wytrenować pamięć mięśniową by w odpowiednim momencie móc uderzyć w przeciwnika i żeby nie zabrał HP. Muzyka jest mocno klimatyczna, oraz zawsze fascynowało mnie intro z pierwszej części, a z drugiej części jeszcze lepsze te...

Black & White 2025-12-19 02:26:20
Piękna gra, jedna z pierwszych w jakie grałem mając 6 lat. Fajny wstęp i od razu objaśnienie że możesz być zły lub dobry, do Ciebie należy ten wybór. Budowanie miasta oraz zajmowanie się zwierzakami było naprawdę miłym doświadczeniem, czasem trzeba było nieco pomyśleć lub poprosić tatę żeby pomógł. Moim zdaniem powinno się tą grę dawać dzieciom i grać z nimi,...

Diablo 2025-12-19 02:17:18
Wspaniała gra, pamiętam jak w 2012 roku na początku jesieni przez miesiąc nie miałem internetu i wcześniej sobie ją pobrałem, żeby coś sobie po szkole poklikać. Tak się wciągnąłem, grając pierwszy raz bo akurat taka pora roku i muzyka, miecze, ustawiania potionów na pasku, npce, misje, schodzenie na dół było bardzo intrygujące. Potem próbowałem wyloocić unikatowe...

Prehistorik 2 2025-12-19 02:10:02
Mam jeszcze wspomnienia jak bodajże w 2001 roku pojechałem do rodziny na Studzionki w góry, i kuzyn miał starego białego kompa, graliśmy tam w Prehistorik 2 i dobrze pamiętam pierwszy i drugi poziom, muzykę, nie mogłem przejść drugiego, pierwszy zaś to było wyzwanie. Zawsze mnie fascynowała ta scrollująca się mapa lasu jako background, która pokazywała inne lokacje poziomów...

Blood II: The Chosen 2025-12-19 01:58:14
Matko boska, pamiętam jak przeszedłem tą piekielną grę nawet 2 razy na Homicide czyli medium. Szkoda że GT Interactive (obecnie Atari) dało mało czasu na dokończenie wszystkiego i stąd taki efekt, bo ludzie od Monolith Productions do końca życia będą u mnie mieli szacunek za wybitną pierwszą część tej krwawej jatki , zawsze robili porządne produkty. A w drugiej części nie...

Heretic II 2025-12-19 01:31:08
Jak na drugą część serii to technologicznie wyszło nieźle, przeszedłem kiedyś raz całą grę i mogę polecić, ciekawy gameplay, jest nawet multiplayer i gramy z trzeciej osoby oraz często skaczemy, strzelamy i robimy fikuśne fikołki .

Chasm: The Rift (CD) 2025-12-19 01:23:20
Gra została zrobiona na zmodyfikowanym silniku Wolfensteina 3D, uważam że Ukraińcy się postarali i prawie dorównali pierwszemu Quakeowi, ponieważ niektóre elementy 2D udają 3D. Fajnie wykorzystane zasoby, ciekawe mroczne i dość melancholijne poziomy, mogliby zrobić jeszcze więcej poziomów ale wiem że na necie gdzieś jest jeszcze mission pack z kilkoma poziomami. Soundtrack też...

Grand Theft Auto (GTA) 2025-12-19 01:10:37
Gra jest mega, jest naprawdę trudna, nie ma mapy miasta, wszystko do eksploracji, zapamiętania, i trzeba uważać żeby nie zginąć bo się straci i kamizelkę, bronie, chyba że ma się Jail Free Card. Strzelanie w tej grze jest dość śmieszne ale wymaga też skilla w celowaniu, bo obracamy się klawiszami a nie myszką hehe. Dodam tylko że czołg może tylko rozjeżdżać inne samochody...

Pył 2025-12-18 00:36:50
Po latach stwierdzam że jak na tamte czasy, gra miała klimatyczne elementy otoczenia, grafikę oraz audio. Mechaniki strzelania brońmi typu zoom itp. były ciekawe ale nieco utrudniające rozgrywkę. Szkoda że studio miało mało czasu na wykończenie wszystkiego, naprawy bugów, posiedzenia nad balansem designu combatu, poziomów, inaczej ta gra byłaby świetna i na pewno przeszedłbym...

Final DOOM: The Plutonia Experiment 2012-09-15 15:09:49
I proszę bardzo udało się :). Zamiast całego Final Doom, znalazłem dodatki oddzielnie i wysłałem :)

Halls Of Stonehenge 2012-09-14 23:35:52
nie wiem czemu ale ta gra na dosboxie mi się strasznie tnie a ma grafikę gorsząod wolfa :P

Starship Troopers TC 2012-09-13 21:31:35
Jest wreszcie, miałem demo tej gierki na płytce z 1998 roku, a teraz wreszcie mogę zagrać w full .

The Ultimate DOOM 2012-09-13 18:42:12
Moja pierwsza wysłana gra, mam nadzieje ze się spodoba, i jest uaktualniona do najnowszej wersji v1.19

Hexen: Deathkings of the Dark Citadel 2012-09-11 22:02:05
Dodatek jest za*****ty, a najlepsze zbieranie tych kolorowych szmaragdów :)

Doom 2012-01-21 11:05:10
błagam was czy ktoś by dał linka do Dooma tnt evilution i plutonia experiment?.Nie wersja jakas zdoom sroom mod tylko na dosboxa z góry dzięki :)

Doom 2012-01-21 11:03:26
Tszarlat mylisz się nie przeszedłeś wszystkich doomów bo jest jeszcze Plutonia 2 :>

Skout (PL) 2011-12-25 01:12:29
Moja gra z dzieciństwa. Pamiętam jak z moim bratem cisneliśmy w tą gierkę, . Bardzo fajna.

Santa's Xmas Caper 2011-05-06 16:35:34
Najlepsza platformówka na świecie,ostatnio w nią grałem jakieś 10 lat temu,a teraz mam okazje znowu popykać :D