Gelidus

Ranga
Ranga: 10
Dołączył: 2010-12-29
Ostatnio zalogowany: 2026-06-25
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do Gelidus

Komentarze użytkownika

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5,
PC

Supaplex 2011-05-06 16:32:34

Poprawka- jest 111 Leveli ;)

PC

E-Motion (The Game of Harmony) 2011-05-06 16:31:18

Gra jest naprawdę fajna.Mam jeszcze oryginał na dyskietce do Amigi :)

PC

Blood Plasma Pak 2011-05-06 16:22:42

JEEEEST wreszcie znalazłem Dodatek do Blooda. Gra jest super dał bym nawet 1000000/1000000 

PC

The Secret Island of Dr. Quandary 2011-05-05 11:48:06

Super gra, pamiętam jak dostałem od dziadka ją na dyskietke :D

PC

Disney's Hercules 2011-05-05 11:46:36

Kiepska gra 

PC

Nitemare 3D 2011-05-05 11:43:41

Dobra gra ale to przeróbka Catacomb Abyssa :D

PC

Super 3D Noah's Ark 2011-05-05 11:40:33

Hehe zabawna gierka.Podobna przeróbka gry na dosa Nitemare 3D :P

PC

Corridor 7: Alien Invasion 2011-05-05 11:06:45

Moim zdaniem Corridorek to najlepsza gra FPP 

PC

Heretic 2011-04-30 09:22:15

hehe super gra,nie ma lepszej na dosboxa :)

PC

Virus 2011-03-18 18:11:04

co za szajs -.-

PC

Rayman 2011-03-12 14:37:34

tylko szkoda że nie słychać muzyki tylko efekty dźwiękowe takie jak tupnięcie.

PC

Supaplex 2011-02-28 22:49:16

Gra jest spoko.Według mnie to najlepsza gra logiczna.

PC

Command & Conquer 2011-02-28 15:26:30

dobra klasyka gier strategicznych

PC

Micro Machines 2011-02-27 20:40:17

super wyścigówka

PC

Rambo: First Blood Part II 2011-02-27 20:29:47

taka sobie

PC

Vinyl Goddess from Mars 2011-02-14 20:54:35

super gra, a do tego ta laska xD

Nintendo SNES

Wolfenstein 3D 2011-02-14 01:33:49

super gierka na nintendo snes.

PC

Wolfenstein 3D 2011-02-14 01:32:40

super klasyk

Amiga

Pacman '96 2011-02-13 20:18:49

super gra

PC

Rayman 2011-02-13 19:41:27

super gra,grałem w nią w dzieciństwie xd

PC

Tajemnica Statuetki 2011-02-12 18:48:01

Gra jest bardzo fajna,oparta trochę na silniku Conquests Of The Longbow.

PC

Shadow Man 2011-02-10 19:58:27

super gra, a do tego ta mroczna atmosfera  

PC

Supaplex 2011-02-08 22:28:30

gra jest super, trzeba logicznie myśleć.Podsumowując to gra jest bardzo trudna.Trudności zaczynałem mieć na 4 poziomie.  

PC

1-0 Soccer Manager 2011-02-08 21:44:56

całkiem niezła gierka ale nie zbyt ładna xd  

PC

Ulises 2011-02-08 21:43:48

Bardzo fajna platformówka.Gorąco polecam!   

Nintendo SNES

Disney's The Jungle Book 2011-02-08 21:41:55

super gra.heh pamiętam jak ojciec mi kupił tą grę na urodziny ...  

Amiga

Arkanoid 2011-02-08 21:37:21

achh arkanoid najlepsza klasyka.najfajniej się gra na amidze.  

PC

Lotus III: The Ultimate Challenge 2011-02-08 21:11:38

super klasyka gier wyścigowych.

PC

Advanced Strategic Command 2011-02-06 21:30:41

Bardzo dobra strategia, z dodatkowymi zaawansowanymi opcjami edytowania i tworzenia map 100/100 

PC

Carmageddon Splat Pack 2011-02-06 21:29:02

wg. mnie najlepsza gra wyścigowa  

PC

Target 2011-02-06 21:25:34

pamiętam jak miałem 12 lat i razem z moim bratem ciotecznym cisneliśmy w tą gierkę :)  

PC

Alien Trilogy 2011-02-06 18:06:06

super gierka 10/10  

PC

Mortal Kombat Trilogy 2011-02-05 14:29:03

najlepsza bijatyka moim zdaniem  

PC

Wings Of Fury 2011-02-03 15:53:58

moja gra z dzieciństwa,to były czasy...  

PC

Strife 2011-01-24 14:32:09

fajna fabuła, a po za tym na rozmawiać z postaciami i wykonywać misje   

PC

Lotus III: The Ultimate Challenge 2011-01-10 20:57:35

w dzieciństwie grałem w to.Teraz mam okazje znowu pograć :)  

PC

Powerslave 2011-01-08 17:06:13

 po doom,blood,hexen,heretic,shogo mad :)  

PC

Dark Seed II 2011-01-03 20:15:56

dobra gra,gram  z rok :P  

Amiga

Doman 2011-01-03 20:01:18

nareszcie gierke z dzieciństwa znalazłem ^^  

PC

Franko: The Crazy Revenge 2011-01-03 19:59:18

fajna bijatyka

PC

Chasm: The Rift 2010-12-30 20:13:35

gra przypomina nieco Quake.  

PC

Turok: Dinosaur Hunter 2010-12-30 14:33:28

naprawdę fajna gra przypomina nieco grafikę z giants:citizen kabuto,heretic 2  

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware