| Komentarzy: | 242 | Posty w pomocy: | 7 |
| Recenzji: | 10 | Dodatki: | 136 |
| Tipsów: | 25 | Tematy na forum: | 5 |
| Screen'y: | 1270 | Posty na forum: | 20 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 16 |
| Albumy: | 12 | Ocenione gry: | 335 |
| Tematy w pomocy: | 4 |

E-Motion (The Game of Harmony) 2011-05-06 16:31:18
Gra jest naprawdę fajna.Mam jeszcze oryginał na dyskietce do Amigi :)

Blood Plasma Pak 2011-05-06 16:22:42
JEEEEST wreszcie znalazłem Dodatek do Blooda. Gra jest super dał bym nawet 1000000/1000000

The Secret Island of Dr. Quandary 2011-05-05 11:48:06
Super gra, pamiętam jak dostałem od dziadka ją na dyskietke :D

Super 3D Noah's Ark 2011-05-05 11:40:33
Hehe zabawna gierka.Podobna przeróbka gry na dosa Nitemare 3D :P

Rayman 2011-03-12 14:37:34
tylko szkoda że nie słychać muzyki tylko efekty dźwiękowe takie jak tupnięcie.

Tajemnica Statuetki 2011-02-12 18:48:01
Gra jest bardzo fajna,oparta trochę na silniku Conquests Of The Longbow.

Supaplex 2011-02-08 22:28:30
gra jest super, trzeba logicznie myśleć.Podsumowując to gra jest bardzo trudna.Trudności zaczynałem mieć na 4 poziomie.

Disney's The Jungle Book 2011-02-08 21:41:55
super gra.heh pamiętam jak ojciec mi kupił tą grę na urodziny ...

Advanced Strategic Command 2011-02-06 21:30:41
Bardzo dobra strategia, z dodatkowymi zaawansowanymi opcjami edytowania i tworzenia map 100/100

Target 2011-02-06 21:25:34
pamiętam jak miałem 12 lat i razem z moim bratem ciotecznym cisneliśmy w tą gierkę :)

Lotus III: The Ultimate Challenge 2011-01-10 20:57:35
w dzieciństwie grałem w to.Teraz mam okazje znowu pograć :)

Turok: Dinosaur Hunter 2010-12-30 14:33:28
naprawdę fajna gra przypomina nieco grafikę z giants:citizen kabuto,heretic 2