| Komentarzy: | 26 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 1 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 0 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 24 |
| Tematy w pomocy: | 1 |

Beetle Ju 2020-07-02 19:50:08
Pamiętam tą grę, jedna z moich ulubionych. Mam ją na płytce dołączonej do szampana Piccolo XD

Earth 2140 Gold Edition (PL) 2020-01-26 12:47:02
@SteFann86x W wideorecenzjach zawsze mówią, że jest to genialny, zapomniany RTS, bo praktycznie mało, kto w nią grał. O to mi chodziło, ale wiem, że jest na GOG-u. Pozdrawiam :)

Crazy Chicken: The Original 2020-01-18 20:04:13
Łał! Gra mojego dzieciństwa! <3 Nie nudziła mnie wcale, pobijałem z rodzeństwem rekordy. To było coś :')

Shadow Warrior 2019-12-03 22:37:19
Kolejna nawalanka studia 3D Realms. Kolejne obelgi, rozlew krwi i ładne nagie laski XD

Earth 2140 Gold Edition (PL) 2019-12-03 22:00:39
Genialny, zapomniany, POLSKI RTS, którego trzeba wskrzesić. Takich gier się nie bierze na bok, musimy ratować tę serię, ale to i tak każdy, kto w nią grał miał najlepsze dzieciństwo :)

Diablo 2019-12-03 21:48:22
Tak, slasherek na deserek. Genialne połączenie h'n's, RPG i mrocznego klimatu. To były kiedyś gry Blizzarda. Ciekaw jestem Diablo 4, gdyż powróci ta ponura klima <3

Blood 2019-12-03 21:40:49
Blood, to było grane. Było pysznie, krwiście i mrocznie. A dodatki robiły swoje. Superaśna giera i nadal grywalna <3

Polanie 2019-12-03 21:38:06
Kiedyś na to mówili "Polski Warcraft". Ale to nie oznacza, że jest skopiowane i wklejone z Warcrafta, tylko jest oparte na tej grze. I powstała polska strategia - naprawdę grywalna i godna polecenia :)

Mortal Kombat 4 2019-12-03 21:29:41
Pierwszy MK wykorzystał trójwymiarowy silnik. Mam tę grę od mojego kumpla na urodziny i byłem nią bardzo zachwycony. Kiedyś się w to nawalało, aż miło powspominać.

Dungeon Keeper (PL) 2019-12-03 21:20:02
Tutaj można być tylko złym i to jest największy plus tej gry. Po co w kółko tylko bohaterowie, ratujący świat, skoro można jeszcze powspominać, jak się kiedyś było złym. Trudny, ale warty ogrania :)

MDK 2019-12-03 21:16:51
To była gra akcji. Pełna humoru nawalanka mojego dzieciństwa. Mój tata ma oryginalną polską wersję i byliśmy z niej naprawdę szczęśliwi. Każdy chciał trochę ponawalać i się pośmiać z najmniejszej bomby atomowej na świecie :D

Command & Conquer: Red Alert 2019-12-03 21:10:57
Ah, Red Alert! Moja ulubiona seria! Lubię nawalać Szwabami i to bardzo! I ta rockowo-metalowa muzyka, tak jak w dwóch kolejnych częściach - epicka i zawsze na pierwszym miejscu! Jest moc.

Wolfenstein 3D 2019-12-03 20:57:03
Od tego zaczęły się pierwsze FPS-y studia id Software. Pomimo tego, że mamy tylko 4 bronie, to i tak będzie uwielbiany przez zagorzałych fanów strzelanin. I ten Hitler XD

DOOM: Collector's Edition 2019-12-03 20:53:18
Kultowy klasyk lat 90. I to jeszcze ze wszystkimi dodatkami Teraz to jest wszędzie: w kasie od McDonalda :D, na kalkulatorze, może nawet na billboardzie. Stary Doom to może już nie taka brutalna gra, ale mod Brutal Doom sprawi, że jeszcze do niej powrócicie i pomyślicie, że to Doom z 1993 roku, ale na rzecz Dooma z 2016 roku. To naprawdę działa!

Urban Chaos 2019-12-03 20:47:26
Ulubiona gra mojego brata ciotecznego. Gra w to jeszcze, by se powspominać jak w to się kiedyś grało :D I ja też.

Icy Tower 2019-12-03 20:45:52
Kolejna gra dzieciństwa! Ja z moją siostrą to się rywalizowaliśmy, że kto ma najwięcej punktów i zrobi największe combo, ale się w to młóciło, że w niektórych momentach doznawałem spazmów i mi ręce drętwiały od ciągłego wciskania lewo prawo spacja. I ten bit w menu - klasyk!

Duke Nukem: Manhattan Project 2019-12-03 20:42:00
Całkiem udana platformówka ze słynnym Dukem Nukemem w akcji! Sekrety dobrze poukrywane, laski do uratowania :D i słynne cytaty Jona ST. Johna.

Worms: Armageddon 2019-12-03 20:33:52
Gra mojego dzieciństwa! Bardzo wciagająca, mnóstwo broni, w tym Święty Granat Ręczny - epicki! Stare wspomnienia wracają. Pierwszy raz grałem, mając 6 lat! I do tego dubbing! <3

Half-Life 2019-12-03 20:26:28
Ta gra miała swój klimat. Mimo tego, że nie było głównego celu a trzeba było sporo kombinować, to i tak nigdy nie zostanie wymazany z historii kultowych gier. I ten łom, każdy odpowie, że to Half-Life, a z 2 dodatkami uzupełnia całość. <3

Quake 2019-12-03 20:22:55
Niesamowity, prawdziwy, trójwymiarowy FPS bez sprite'ów. Mam wersję The Offering, posiadający 2 dodatki. To były gry przyjmowane gorąco, uwielbiam FPS-y i będę je wielbił :)

Unreal 2019-12-03 20:18:45
Prawdzimy klasyk gier FPS. Najlepsza w tej grze jest muzyka. Grywalność na wysokim poziomie. Mam wersję Gold i naprawdę polecam :)

Call of Duty 2019-12-03 20:15:22
Ooo, to jest gra, którą każdy powinien zagrać. Świetna fabuła, przerywniki filmowe oparte na autentycznych nagraniach, klimat. :)

Fallout 2019-12-03 19:52:26
Klasyka sama w sobie. Sam się wychowywałem na RPG-ach. Miód dla moich uszu. Ma ten swój klimat, rozwój postaci, no i boss, którego można powstrzymać na 2 sposoby. Brać i grać :)

Postal 2 2019-12-03 19:47:11
Wg mnie Krzysztof Grębski zagrał najlepiej Kolesia. Wersja z Rickiem Hunterem jest fajna, ale to my rządzimy :D. A co do tej gry jest zarąbista, pełno sieki, rzezi, szczania, i tak do znudzenia by tu wymieniać. A rozszerzenie Apocalypse Weekend kompletnie rozwalił finał. I te bronie - kosa, maczeta, młot - majstersztyk! Nic, tylko grać.