Ocena: ( 9.15 / 10 )
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Głosów: 96 Pobrano: 1812 razy.
Zagrywałem się w 3,zagram i w 2.
a trójka też jest?
To czesc ktorej poswiecilem najwiecej czasu, zdecydowanie najlepsza z serii
fajna gra polecam to najlepsza czesc
Najlepsza część Settlersów!! Kolejne są o wiele słabsze
Jedna z lepszych gier w ktore pykalem za mlodu :)
Moim zdaniem najlepsza część z całej serii. Kolejne były również dobre, ale to jednak "dwójka" najbardziej przypadła mi do gustu. Settlers II poprawił i rozbudował niemal każdy aspekt pierwszej części, pozostając przy tym tak samo grywalny i wciągający :).
Naprawde dobra produkcja...popieram
a ja gram wto jak by dobrze policzyc okolo 5 lat bez przerwy i co prawda umiem edytowac orginalne plansze ale nie umiem strzelac z katapult i nie umiem budowac portow
:) świetna ; sama produkcja jak narazie , nei trzeba sie martwic o przyjemnosci mieszkancow jak w innych strategiach tylko wszyscy pracuja :)
Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat gry The Settlers II (PL).
Komentarze typu "Jak uruchomić grę?", "Gra nie działa" lub nie na temat zostaną usunięte!
O problemach z grą można pisać na forum i w dziale pomocy gry!