Heroes Of Might And Magic

Heroes Of Might And Magic
Producent i rok wydania:
New World Computing, Inc. 1995
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(8.65 MB)
Gra także w wersji:
Game Boy - Heroes Of Might And Magic
Zobacz także:
Heroes of Might and Magic II: The Succession WarsHeroes Of Might And Magic (Wersja ISO)

Ocena: ( 8.77 / 10 )
12345678910

Głosów: 79 Pobrano: 478 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Solucja do gry w ŚGK#50
Heroes Of Might And Magic:  Heroes Of Might And Magic:  Heroes Of Might And Magic:  Heroes Of Might And Magic:  Heroes Of Might And Magic:
Kod/Tips: Jeżeli musisz eksplorować pustynie lub bagna najlepiej poślij tam barbarzyńcę - nie traci punktów ruchu w trudnym terenie. Jeżeli zależy Ci na... Więcej >>>

Recenzja - Heroes Of Might And Magic I

Heroes Of Might And Magic I

Nigdy nie grałem w RPGi osadzone w świecie Might&Magic. Jednak ich strategia mnie „kupiła”. Wprowadzała gracza w świat fantasy, w którym musiał walczyć lub wykorzystywać jedną pięciu grup potworów. Cztery były przyporządkowane zamkom, w których można było je rekrutować. Gracz z reguły zaczynał w jednym z nich. Piąta grupa, to tzw. potwory wędrowne, z którymi najczęściej walczyliśmy na planszy a rzadziej przyłączały się do nas. Tak czy inaczej każdy z typów zamków wyglądał. W każdym można było rekrutować jednostki 5 typów. Jednostki tego samego rodzaju były grupowane i widzieliśmy pojedynczą jej animację oraz liczbą oznaczają liczebność oddziału. Różne rodzaje jednostek posiadały różne statystyki i trudno było wybrać, który z zamków jest najlepszy. Do rozbudowy zamków i rekrutacji jednostek gracz potrzebował zasobów zbieranych na planszy. Mogły to być rozrzucone stosy czegoś tam lub gracz mógł przejmować kontrolę nad kopalniami tych surowców. Wszystko zaś dzięki bohaterom, których wynajmował.  To oni będą dowodzić armiami. To oni będą zbierać zasoby. To oni będą gromadzić doświadczenie znane z systemów RPG pozwalające im lepiej walczyć. Gra była bardzo wciągająca a kampania przeznaczona dla jednego gracza pozwalała na granie przez wiele godzin wytwarzając w graczach syndrom „jeszcze jednej kolejki”.

Zobacz także:
HoM&M by Siergiej
mały aneksik do recenzji Siergieja
HoM&M

Autor: MarDeb
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 201
2020-04-23 19:47:15
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Heroes Of Might And Magic I.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: